USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Уряд планує з 1 січня збільшити пенсії

21 Жовтня 2014 21:00
Кабінет міністрів планує підвищити пенсії з 1 січня 2015 року, якщо Верховна Рада ухвалить урядові економічні, податкові та бюджетні реформи. Про це сьогодні, 21 жовтня, сказала в ефірі "Першогонаціонального" міністр соціальної політики Людмила Денісова, - повідомляє УНН.

"З 1 січня 2015 року уряд планує збільшити розміри пенсій. Тобто, розміри прожиткового мінімуму, який є в основі нарахування пенсій, і розміри прожиткові для працездатних осіб", - сказала вона.

«З 1 січня 2015 року уряд планує збільшити розміри пенсій. Тобто розміри прожиткового мінімуму, які є в основі нарахування пенсій, і розміри прожиткові для працездатних людей», — сказала вона.

Як пояснила міністр, у разі схвалення парламентом запропонованих урядом реформ, до бюджету додатково надійде 62 мільярди гривень.

«Якщо внесені урядом Яценюка реформи будуть підтримані парламентом, то тоді ми будемо розраховувати на 62 мільярди гривень. Безумовно, це означатиме підвищення пенсій і заробітних плат», — додала Денисова.

У разі неприйняття, з її слів, додаткові надходження становитимуть лише 24 мільярди гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дід Свидригайло Показати IP 21 Жовтня 2014 21:04
на скіко збільшать? на 7 грн?
екскурсовод Показати IP 21 Жовтня 2014 21:10
Це звичайний передвиборчий піар яйценюка!
Корінний лучанин до екскурсовод Показати IP 21 Жовтня 2014 21:41
Я не вважаю що це піар!!! Це є необхідність, бо в Україні найнижчі пенсії серед бувших республік союзу, а за ЄВРОПУ я вже не кажу. Таке становище пенсіонерів це СОРОМ і ГАНЬБА для держави і цієї влади ! Так опустити людей може тільки влада УКРАЇНИ ! В Росії немає такого поняття як мінімальна пенсія, там є прожитковий мінімум, і мінімальний (5років поки що) стаховий стаж для пенсії. А що зробили наші придурки-урядовці із пенсійною реформою, це які зараз рвуться на виборах до ВРУ?
НН до Корінний лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 02:33
Бла-бла-бла.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 22 Жовтня 2014 09:31
Це кризова необхідність,бо ми жебраки.Але не повинна бути пенсія така ж у кого 5 років стажу і 40 років-це злочин.Я працював 40 років не для того,щоб одержувати таку мізерію,як 5 років.Ми хочемо в Європу, а там зрівняйлівки нема,коли людина виплатила податки за 40 років -то й має відповідну пенсію.
юнга Показати IP 21 Жовтня 2014 21:29
спасібо!
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 22:44
Сьогодні минає рівно 8 місяців з дня формування першої Небесної Сотні. Ніхто не покараний і навіть більше. Коли будеш йти на вибори, пам"ятай про це. Сегодня ровно 8 месяцев со дня формирования первой Небесной сотни. Никто не наказан и даже больше. Когда будешь идти на выборы, то помни об этом.
Просто мама Показати IP 21 Жовтня 2014 22:54
Я не уявляю, що їдять на сьогоднішній день пенсіонери. М'ясо по 70 грн. Розраховувала з наступного місяця в тиждень на продукти витрачати 500 грн., щоб зібрати гроші на подарунки дітям до Миколая та Нового року. А за два дні вже потратила 400 грн. Колись читала розповідь дівчини як вони з мамою в части перебудови зустрічали Новий рік, намастивши хліб варенням. Відчуваю, що в цьому році багатьох це чекає. А ще, думаю, що всі українці під Новий рік вперше загадаємо одне бажання - щоб закінчилась війна.
НН Показати IP 22 Жовтня 2014 02:35
Тем, кто за Тигипко голосует... Спросите у него - почему не повысил зарплаты до европейского уровня? Он, будучи в правительстве яныка, лично обещал повышение сначала в 2011, потом, в 2012, затем в 2013. Пообещать в 2014 уже не дали...
Оля до НН Показати IP 22 Жовтня 2014 09:33
А цього придурка, який підяні пенсійний вік, і зробив нас жебраками у вигляді зрівняйлівки давно пора посадити в тюрму. Це стид і позор для нас,щоб служака Янека не тільки не сидить і не тільки він, а ще рветься до руля-це злочин проти нас дурнуватих українців.Кого посадили? А нікого,всі яникові злочинці правлять далі.
українка Показати IP 22 Жовтня 2014 06:22
коментар було видалено
Имя до українка Показати IP 22 Жовтня 2014 07:07
Хы! Я против вывода рублей из России!
ВОНО Показати IP 22 Жовтня 2014 06:25
ну нема креативи, як не крути, НЕМА і все. Крадена у Корлевської ідея підняття пенсій та інших виплат (обіцяють перед виборами, само собою, а не після них) в їхньому виконання дивиться убого. Та хоч по 400 еуро обіцяла, а цим і пообіцяти - і то жаба душить
111 Показати IP 22 Жовтня 2014 09:45
позор українським чиновникам разом з Президентом і нам всім, що ми їх обираємо. Вчора бачила як бабулька купувала 4 штуки тюльки на 1грн. І мені заклинило на той момент купити їй хоч з півкілограма. Цілу ніч мучилась, сумління догризало....
пенсіонер до 111 Показати IP 22 Жовтня 2014 09:54
Оце так ми живемо-це наша реальність, а за що ми купимо,якщо одержуємо жебрацьку пенсію на десятки відпрацьованих важко років.На опалення підняли в 10 разів оплату, а хто питає нас чим ми її будемо платити, а нічим,ліки у 100 разів підняли-це нікого не хвилює,що ми хронічно хворі і без них не можемо обійтися ні дня.Голодне вимирання 80 процентіав людей.Бо 20 проц.жирує і нас має далеко в д...і.Вони ну дмають,що вони також будуть пенсіонери,що старість неминуча.Але вони крадуть так,що забезпечать старість за наш рахунок своїм попереднім поколінням.Страшно житти і страшно вмерти.
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 10:08
Люди Донбасса восстали, бо они рядом с Россией и знают , что там пенсии выше, лечат безплатно да и порядка больше. Какой олигарх заплатит больше, если можно минималку! За 23 года мы позволили забрать кучке прихватизаторов все заводы и прочее.
Света до Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 11:14
Пенсию поднимут. Ха, подождите, пройдут выборы, начнут разговоры ,что платить Газпрому надо. На этот год с газом может и выкрутяться ,а в следущем году надо платить и предоплату делать. И что, опять коммуналку и цены на газ поднимать надо до европейского уровня ( причем в евро, а не в гривнах). А иначе никак .