USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Планують ввести абонплату за компослуги: скільки доведеться платити

2 Серпня 2018 08:15
У 2019 році в Україні планують ввести абонентську плату за комунальні послуги. Так, за опалення доведеться платити всі 12 місяців, а за воду навіть у тому випадку, якщо нею ніхто не користувався.

Про це повідомляє Znaj.ua, зазначаючи, що на сайті Міністерства регіонального розвитку вже з'явився проект постанови, за допомогою якої визначатимуть розмір платежів.

В уряді представили законопроект, згідно з яким буде зафіксовано максимально можливий розмір абонентської плати: постачальник послуг не зможе вимагати більше. Проте платіжний максимум прив'язали до мінімальної зарплати.

Формула обчислення має такий вигляд: мінімальна зарплата×2,58×коефіцієнт витрати. Для опалення та гарячої води коефіцієнт – 0,004, для холодної води – 0,0035, а на вивезення сміття – 0,0015.

Відтак, абонентська плата за гарячу воду та опалення може скласти 38,4 гривні за місяць, за холодну воду – 33,6 гривні, а за вивезення сміття – 14,4 гривні. В результаті кожному українцеві у місяць доведеться платити близько 90 гривень. Проте цю суму вирахувано за нинішнім розміром мінімальної зарплати, яку планують підвищити вже восени. Так, після зростання мінімальної зарплати до 4200 гривень, за опалення і гарячу воду доведеться заплатити вже 43,4 гривні, за холодну воду – 37,9 гривні, а за вивезення сміття – 16,2 гривні. Загалом за місяць набігає сума у розмірі 100 гривень.

Зазначається, що крім абонплати платити доведеться і за лічильником, тож українці отримуватимуть платіжки, що складаються з двох частин: постійної (абонентська плата) та змінної (обсяг використаної послуги за лічильником). Постійну доведеться платити навіть у тому разі, якщо ви на все літо виїхали з міста та жодного разу не користувалися ні водою, ні світлом, ні тим більше опаленням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
))) Показати IP 2 Серпня 2018 08:32
Скоро за повітря абонплату брати будуть. ..пітони!!!!
Правда Показати IP 2 Серпня 2018 08:32
Охр*нєлі!!!!!!!
Луцьк Показати IP 2 Серпня 2018 08:43
А про абонплату за дихання повітрям ще не вводять!!!??? В когось хвора голова, якщо всі проблеми вирішуються за рахунок "багатого" народу України.
Я до Луцьк Показати IP 2 Серпня 2018 21:16
Не хвора голова а хитра .опа..
Просто Показати IP 2 Серпня 2018 09:09
Як там Тимошенко поживає? Готові до виборів? Думаю вона буде "новим" президентом?.
Реаліст Показати IP 2 Серпня 2018 09:16
Тобто, як виходить із постанови, платити доведеться за ніщо? Тобто, це узаконений грабіж? А не думали наші *вожді*, що їх може спіткати кінець Ніколае Чаушеску? Терпіння народу не безмежне. А вони не безсмертні.....
Волинянин Показати IP 2 Серпня 2018 09:25
Так шо пикрути і затягуй пояса
Краля Показати IP 2 Серпня 2018 10:52
Це Прем"єр Міністр придумав? Вже давно пора Уряду у відставку. Обіцянки їхні цяцнки. Після їхніх реформ всі ще більше збідніли!!! І СКІЛЬКИ ЩЕ БУДУТЬ ЗНУШАТИСЯ З НАРОДУ? сАМІ ЗАДЕКЛАРУВАЛИ ТАКІ СТАТКИ КРАДЕНІ ЗА НАШІ ОСТАННІ ГРОШІ І ЇМ НІЧОГО ТІЛЬКИ З ПРСТОГО НАРОДУ ТЯНУТИ ОСТАННЄ? сКІЛЬКИ ЩЕ ЛЮДИ БУДУТЬ ТЕРПІТИ ЦЕ ВИНИЩЕННЯ ЛЮДЕЙ УКРАЇНСЬКИХ СКІЛЬКИ ЩЕ БУДУТЬ ГИНУТЬ ЛЮДИ НА ФРОНТІ? ДЕПУТАТИ ВР У ВІДПУСТКИ СОБІ ЙДУТЬ А УКРАЇНЦІ НА ЗАРОБІТКАХ У ВІДПУСТКАХ ЗБИРАЮТЬ МАЛИНУ І ШИЮТЬ ОДЯГ НА ЗАВОДАХ ! І ЩЕ АБОНПЛАТУ??????? А ЯКІ ПОСЛУГИ ВОДИ ГАРЯЧОЇ І ХОЛОДНОЇ! ? ВЛАДУ МІНЯТИ ТРЕБА ЛО ТИХ ПІР ПОКИ ВЛАДЦІ ДЕПУТАИ НЕ БУДУТЬ СЛУГАМИ НАРОДУ А НЕ ОБДИРАЛОВКА ПРОСТОГО НАРОДУ!!!
Степан (Крымчанин) до Краля Показати IP 2 Серпня 2018 11:45
Бачили очі що обирали. Кожен народ вартий того правителя якого має.
скептик до Степан (Крымчанин) Показати IP 2 Серпня 2018 19:57
можна подумати, що ви обрали кращого правителя. замість того, щоб тикати на когось пальцями, зробили б щось мудре і корисне
777 Показати IP 2 Серпня 2018 11:01
Так чего на майдан не идем.незалежни.гидни та свидоми? Или печеньки кончились?
скептик до 777 Показати IP 2 Серпня 2018 19:55
вас чекаємо, поки ви язики з булок не повисовуєте
Я до 777 Показати IP 2 Серпня 2018 21:18
нуландшу з печеньками ждуть.. свідомі поки не заплатять на майдан не йдуть
хехъ Показати IP 2 Серпня 2018 11:05
средние века накатили
бу Показати IP 2 Серпня 2018 11:25
Я рад...жрите свой майдан
Андрій до 777 Показати IP 2 Серпня 2018 12:14
... Так нет того кто печеньки роздает ! Они уже в Парламенті обитают !
скептик Показати IP 2 Серпня 2018 20:01
А НУ-НО ТІЛЬКИ ПРИЙМІТЬ !!!!!!! ТРЕТІЙ МАЙДАН ХОЧЕТЕ ІЗ НАСЛІДКАМИ ЯК ДЛЯ ЧАУШЕСКУ ?