USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вартість комуналки в Україні та Європі. Інфографіка

9 Грудня 2016 09:09
Вартість комунальних послуг в Україні з 2015 року зросла в середньому в 3,5 рази. Cередньостатистична сім'я в Україні витрачає майже половину зарплати на оплату послуг ЖКГ. Детальніше - в інфографіці РІА Новини Україна.

За даними Eurostat, в 2015 році майже чверть загальних витрат європейців йшла на оплату ЖКГ. Сума, витрачена європейцями на оплату житла і комуналки, становить 13,4% ВВП ЄС. Найвищі витрати в Данії - 29,4%, у Фінляндії - 28,2%, у Франції - 26,4%, в Швеції - 26,0%, в Чехії - 25,9%, у Великобританії - 25,6%.

Найнижчі: на Мальті - 10,1% від загальних витрат домашніх господарств, в Литві - 15,8%, на Кіпрі - 16,6%, в Естонії - 18,0%, в Болгарії (в 2014 році), Португалії та Словенії - 18,0%, в Угорщині - 19, 1%.

За останні 10 років стаття витрат європейських домашніх господарств збільшилася на 1,9%, до 24,4%. Найбільше подорожчання Eurostat фіксує в Іспанії (на 5,6%), Ірландії (на 5,0%) і Португалії (на 4,5%). Незначно подорожчала комуналка в Нідерландах (на 3,8%), Фінляндії (на 3,6%), Італії та Латвії (на 3,3%), а також Данії (на 3,1%).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Мешканець Показати IP 9 Грудня 2016 09:40
Найбільша стаття витрат-це опалення,вірніше газ.Скільки газу видобуває Литва,Естонія,Угорщина,Словенія...,а скільки Україна?Що тут порівнювати.Монополісти і олігархат просто грабують цю країну,а ми їм допомагаємо.
лучани Показати IP 9 Грудня 2016 09:46
Після того ,як кремлівська агентка Тімашєнка загнала всю країну у газову кабалу в 2009 році, ціна для населення не змінювалась. Тепер прийшов час платити.... Закордоном рахунка ЖКП індексуються щорічно, а не раз на сім років.
Лучанин до лучани Показати IP 9 Грудня 2016 10:25
Все правильно - а тепер косата ходить і давить з себе апазиційну патріотку - хоча була перша, хто здавав національні інтереси, підписуючи кабальні угоди з кремлем!
Анонім до лучани Показати IP 9 Грудня 2016 11:51
ага. і в офшори бабло також тимошенко вивозить. тільки чогось фірташа як не в Австрії то в Іспанії тягнуть до суду
Тьотя Рая Показати IP 9 Грудня 2016 10:18
Я казав " філософ" Прудков : " Обьять , необьятное невозможно " . До чого я це говорю, як живе середній клас в Європі і в нас ??? Ми виживаємо : - одягаємося в гумках , м'ясо їмо по великих святах , відпочиваємо на огородах і т.д. Це давайте в першу чергу порівнювати .!!!
вчіть першоджерела до Тьотя Рая Показати IP 9 Грудня 2016 17:17
Козьма́ Петро́вич Прутко́в — литературная маска, под которой в журналах «Современник», «Искра» и других выступали в 50—60-е годы XIX века поэты Алексей Толстой (наибольший в количественном исчислении вклад), братья Алексей, Владимир и Александр Жемчужниковы (фактически — коллективный псевдоним всех четверых)[1]. Согласно нескольким свидетельствам современников, также немалое участие в создании наследия Козьмы Пруткова принял штабс-капитан Александр Аммосов, рано умерший вследствие тяжёлых ранений. В частности, его перу принадлежит известнейшая басня «Пастух, молоко и читатель».[2] "НЕЛЬЗЯ ОБЪЯТЬ НЕОБЪЯТНОЕ"
Математик Вася до вчіть першоджерела Показати IP 10 Грудня 2016 08:59
Шановний знаток , від зміни доданків - сума не змінюється . А витяги з інтернета не потрібно копіювати , говори від душі і своїми словами ...
скептик Показати IP 9 Грудня 2016 11:11
було б добре, якби євростат показав абсолютні цифри. щось вони занадто високу зарплату в УРКАїні взяли.