USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Військовим-учасникам АТО підвищать зарплату до 20 тисяч, - ЗМІ

30 Травня 2014 14:39
Військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, отримуватимуть грошове забезпечення в розмірі до 20 тисяч гривень.

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра оборони Михайло Коваль, передає "Інтерфакс-Україна".

"Мотивація є в тому, що ті, хто бере участь в АТО, стануть учасниками бойових дій. І грошове забезпечення наразі - до 20 тисяч гривень під час виконання завдань в АТО - солдати отримуватимуть", - сказав він.

З його слів, керівництво України робить усе для збільшення мотивації, зокрема, йдеться про присвоєння позачергових військових звань, статусу учасника бойових дій тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
житель Показати IP 30 Травня 2014 14:44
Откуда деньги мы же в долговой яме.
пан Показати IP 30 Травня 2014 15:06
Що, грош1 понад усе? А деж патр1отизм?
олесь Показати IP 30 Травня 2014 15:21
дожилися до такого хаусу . влада робить таки помилки на помилках. гроші криваві і статуси учасників теж
Анонім Показати IP 30 Травня 2014 15:23
дурдом!!
Друг Показати IP 30 Травня 2014 15:36
Ще мало смертей?! Господи, врозу нашу владу, а воїнів спаси і сохрани!!! Боже,поможи нам спинити братовбивство!!!
123 Показати IP 30 Травня 2014 15:42
Зараз платять 2, а платитимуть 20...Це майже 1тис/день як обіцяв порошенко.)
Олександр до 123 Показати IP 30 Травня 2014 15:58
Так це 20 000 в рік......
Дончанин до Олександр Показати IP 30 Травня 2014 17:25
Ну ты тут не прав. Ведь сказано "грошове забезпечення в розмірі до 20 тисяч гривень. " Т.е. в МЕСЯЦ генералу 20 000 грн. А сколько солдату - об этом ничего не сказано. Было бы сказано "по" - тогда иной разговор.
аня Показати IP 30 Травня 2014 16:16
на цьому світі грошей не потрібно.Молодих діток вже не повернути.Хай луганські і донбасівці захищають свою землю,а то валять до нас,ховають свої зади від куль.Хай їх призивають в армію,а не наших волдинян.Невже за гроші можна купити життя.Люди схменіться
Дончанин до аня Показати IP 30 Травня 2014 17:14
А зачем нам валить к вам? Ведь мы защищаем СВОЮ землю.
Донбасс до аня Показати IP 31 Травня 2014 09:57
Тоді Мир.
Александр Показати IP 30 Травня 2014 17:31
Это для того, чтобы Гузя с Данильчуком наконец-то сделать хероями...
В.А Показати IP 30 Травня 2014 23:31
Хлопці за квітень отримали 357грн,а за травень1378грн.
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 10:04
Кроваві грошики, з часом як афганці не зможуть пояснити, що вони робили в Афгані, кого від кого захищали.
анонім Показати IP 2 Січня 2016 03:27
Які можуть бути пільги для атовця яки іде на дембель?