USD 27.75 27.95
  • USD 27.75 27.95
  • EUR 33.25 33.42
  • PLN 7.25 7.33

Внесок волинян в обороноздатність армії – 115 мільйонів

24 Листопада 2015 09:35
З початку року до держбюджету з доходів волинян перераховано 114,8 мільйона гривень військового збору. Вже у листопаді на потреби української армії з Волині надійшло 7,7 мільйона цього платежу.

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДФС Волині.

Зважаючи на той факт, що стан надходження військового збору значно мірою залежить від сумління та поінформованості податкових агентів, в ГУ ДФС Волині нагадують про перелік доходів, з яких стягується військовий збір.

Зокрема, військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus