USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинь зменшить споживання газу на 30%

9 Серпня 2014 19:00
Область працює над планом заходів зі зменшення споживання природного газу на 30%, - повідомили у прес-службі облдержадміністрації.Насамперед, усім, хто це може зробити, перейти на альтернативні види палива. Адже виконання вимог КМУ передбачає реалізацію плану заходів зі зменшення споживання природного газу на 30%.

Про це обговорили під час наради 8 серпня у голови ОДА.

Волинь, як і всі інші області, подала до профільного Міністерства відповідні розрахунки та раціональне співвідношення організаційних та технічних заходів.Як повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Кудрявцев, до зими комплексно підготують 3036 будинків різних форм власності. Запланували відремонтувати 425 покрівель, 508 систем централізованого опалення, 181 систему гарячого водопостачання, 409 систем холодного водопостачання, виконати промивку 240 систем опалення. Підготовка навчальних та лікувальних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період здійснюється згідно з графіком. Завершені роботи у 620 загальноосвітніх школах (80%), 392 дитячих садочках (95%), 26 лікарнях (55%).

З метою побудувати систему економії газу голова облдержадміністрації Володимир Гунчик з керівниками районів та міст обласного значення обговорює можливості використання альтернативного палива, виходячи також на пропозиції від торфобрикетних заводів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Волинянин Показати IP 9 Серпня 2014 19:07
Спасібо!!!
Волиньгаз до Волинянин Показати IP 9 Серпня 2014 20:00
На здоров'я !
Єкономка Показати IP 9 Серпня 2014 19:28
Теперь поставить котел на уголь? А сколько тонна угля стоит?
продавець до Єкономка Показати IP 9 Серпня 2014 21:16
1000грн. за 1 тону.
Олександр Дуб Показати IP 9 Серпня 2014 19:34
я розумію АТО, але я не розумію коли прийшовши додому я неможу прийняти душ. Пояснення? А прийде час опалювального сезону, то що? хіба на Волині не може бути ще кілька свердлин газових?
Анонім до Олександр Дуб Показати IP 9 Серпня 2014 21:29
Скільки тої зими? Переживеш.
.юзік Показати IP 9 Серпня 2014 21:18
дик нехай подають гарячу воду за графиком погодинно - люди це зрозуміють - нах*я ії відрубать повністю - УБЛЮДКИ а не влада , мабуть чикають ПУТІНА на пітовіщи ...
Маневичi Показати IP 9 Серпня 2014 22:34
А ми )(уй ложили на Вашу економію,якпалли газ так будемо палити!
Григорій Іванович до Маневичi Показати IP 9 Серпня 2014 22:57
Гумор ваш оцінили! Газ маєте на увазі в запальничках?
Андрій76 до Григорій Іванович Показати IP 10 Серпня 2014 00:15
Ні, з Д**И...
босяк до Маневичi Показати IP 10 Серпня 2014 05:29
москалів почнешь палити? вони не дадуть доброї температури краще переходь на наших регіоналів-вони смердять зато добре горять
Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 09:38
Брехня це все, І засідання чиновників теж натуральне окозамилювання. Зменшення газу буде проводитись за рахунок, як завжди, простих громадян, проживаючих у будинках із центральним опаленням. Якщо у цегляних будинках ще куди не йшло, то уявляю як буде у панельних. Особливо зрадіють економії родини з маленькими дітьми. Дякувати будуть дуже. Аналогічна ситуація буде з школами, ВУЗами та дитсадками ( найдовші зимові канікули). А от бюджетникам залишається поспівчувати - будуть мерзнути на робочих місцях . От Вам і 30% економії.
Іра до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 09:51
Абсолютно правильно, жодної економії не буде за рахунок технологій, бо немає коштів. Людям уріжуть споживання от і буде менше споживання.