USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волиняни розкажуть, як побороти корупцію

29 Липня 2014 11:06
Громадськість Волині має можливість запропонувати ефективні механізми протидії корупції.

Актуальні питання впровадження ефективної системи протидії корупції в контролюючих органах та важелі впливу громадськості на заходи щодо боротьби із корупцією в органах Державної фіскальної служби волиняни матимуть нагоду обговорити під час проведення ІІІ Антикорупційного форуму, повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів в області.

31 липня 2014 року о 10.00 у Державній фіскальній службі відбудеться засідання ІІІ Антикорупційного форуму, ініційованого Головою Служби безпеки України Валентином Наливайченком при координації Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Кабінету Міністрів України Тетяни Чорновол.

Захід у форматі відеоконференцзв’язку планується провести за участю громадськості та бізнесу у всіх регіонах України.

Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ Волині до активної участи в ІІІ Антикорупційному форумі, - йдеться у повідомленні.

Представникам громадськості, бізнесу та засобів масової інформації у термін до 18 год. 00 хв. 29 липня 2014 року слід зареєструватись, зателефонувавши на номер телефону у Луцьку: 777-118.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
висновок Показати IP 29 Липня 2014 11:15
Все говорять і говорять, а корупція на місці
222 до висновок Показати IP 29 Липня 2014 11:25
Як брали, так і беруть! Як давали, так і дають!!! Шо буде далі, мабуть одному всевишньому тільки відомо!!!
стукач Показати IP 29 Липня 2014 11:46
А очолювати "баратьбу" буде Микола Гринюк)))
Ой-ой-оф Показати IP 29 Липня 2014 11:58
Брати будуть ще більше тому що пан Яценюк заявив про відсутність коштів на зарплату і скорочення. І як жити чиновникам після таких заяв?
222 до Ой-ой-оф Показати IP 29 Липня 2014 12:32
А хай попробують чиновникі прожити на зарплату простого селянина! Тоді може відчують смак життя (або виживання)???!!!
кому мало до Ой-ой-оф Показати IP 29 Липня 2014 14:40
У в’язниці жити. Як?!
Всезнайко Показати IP 29 Липня 2014 13:36
Треба сходити на цей вечір гумору, поржати з чорноволихи притрушеної...
Церковна миша Показати IP 29 Липня 2014 13:44
Заробітна плата в адміністрації і раді відрізняється в рази. В ОДА менша.
валерій Показати IP 29 Липня 2014 18:33
Так нічого ж не змінилось - як брали так і беруть. Вся система лишилась.Такси правда тільки піднялись..