USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Волинянина впіймали на незаконному виробництві деревного вугілля

7 Вересня 2015 21:15
Волинянин організував на Рівненщині незаконне виробництво деревного вугілля. Про це кореспонденту УНН повідомили у ГУ ДФС у Рівненській області.

Підприємця з Волині викрили рівненські податківці. В одному з сіл Млинівського району він організував незаконне виробництво деревного вугілля.

Як розповів заступник начальника оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Головій, підприємець без належних дозвільних документів спалював деревину твердих порід у переобладнаних для цього металевих бочках.

“Податкова міліція вилучила товарно-матеріальних цінностей на суму 88,5 тисячі гривень. Зокрема, три переобладнані печі оцінюються в 45 тисяч гривень, 6 тонн готового вугілля — 30 тисяч гривень та 40 кубів деревини, приблизною вартістю 13,5 тисячі гривень,” — зазначив Дмитро Головій.

Податківці перевіряють, чи постачали підприємцю сировину державні лісгоспи, а також з’ясовують, хто виготовив печі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанин Показати IP 7 Вересня 2015 22:08
ось так відбувається "вбивство" власного виробника..
Анонім до лучанин Показати IP 8 Вересня 2015 08:03
И вообще, каким законом ЗАПРЕЩЕНО изготовлять древесный уголь? Если в данном случае и имеется нарушение закона, то это нарушение закона сводится к незаконному (возможно) приобретению древесины. Не более. Но, к сожалению, и не менее.
Анонім до Анонім Показати IP 8 Вересня 2015 09:51
напевно він не зареєстрував даний вид діяльності і не платив податки, а також не мав дозволів від екологічних служб. а яка країна дозволить працювати без сплати податків і зборів?
55 до Анонім Показати IP 8 Вересня 2015 11:31
Та так. Натомість знаю у нас під Ковелем п-ця по деревному вугіллю, який має усі дозволи. Але люди там працюють гірше як десь в Конго... Практично без витяжки, жодних очисних споруд, люди реально ЧОРНІ, харкають сажею... Ну але екологічний дозвіл є...
уважний Показати IP 7 Вересня 2015 22:56
Дякуємо краіні украіні за майбутне, без роботи і заботи
РСВ Показати IP 8 Вересня 2015 10:03
Не поділився
Роман до РСВ Показати IP 13 Лютого 2016 21:38
А ти переїдь поживи біля тих бочок і дякуй виробнику за чорні легені
Advokat Показати IP 8 Вересня 2015 10:50
На таких невеликих підприєммцях і живуть всі служби. З кого ще брати хабарі? З великих підприємств, власники яких є депутати, прокурори, судді? До слова: у Млинівському районі, селі Брище, нещодавно відкрилось аналогічне виробництво, потужніше у 6 разів. Безпосереднє відношення до нього має директор Млинівського лісгоспу. Швидше за все прибирають конкурентів. І побачим, чи відзвітують органи про злочин... Адже законодавство в Україні недосконале в цій сфері. Не існує навіть такого КВЕД. Законно деревного вугілля в Україні не зможе виробляти ніхто.
Анонім до Advokat Показати IP 8 Вересня 2015 12:03
"Адвокат", не лезь в ту область, в которой не разбираешься, т.е. в законодательство. Ведь по закону - разрешено ВСЕ, что не запрещено законом. А каким законом запрещено изготовлять древесный уголь?
Микола Показати IP 23 Листопада 2015 07:49
Мене та ідея дуже зацікавила. Вже понад 10 років в гаражі стоїть "Запорожець" без єдиного виїзду. чекає на переобладнання під деревне вугілля і ось появилась надія. Шукаю варіант встановлення газогенератора.
Микола Показати IP 23 Листопада 2015 08:19
Підприємцю треба видати премію за яку допомогти зареєструвати, як аматор УКРАЇНСЬКОГО товаровиробника початківця. Досить нам скиглити. Закочуємо рукави по локті і беремось до праці.
Тарас Показати IP 10 Грудня 2015 19:55
В лісі лісоруб, має зарплату 800гривень, нах така робота.
яна Показати IP 11 Травня 2016 13:37
вбивають падли своими печами здоровя людей и дитей яка с*ка дае им дозволи робити це в населиних пунктах
Юрий Показати IP 26 Вересня 2016 10:27
КВЕД 20.14 ... .. :)