USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинська ОДА закупить 36 автобусів у «Богдан-Моторс»

12 Серпня 2016 09:59
Волинська область обрала «Богдан-Моторс» для постачання 36 шкільних і міських туристичних автобусів за 56,88 мільйона гривень.

Як ідеться на Віснику державних закупівель, управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації на відкритих торгах закупило 36 міських і туристичних автобусів на загальну суму 56,88 мільйона гривень.

Переможець торгів – дочірнє підприємство «Автоскладальний завод №1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан-Моторс» (місцезнаходження - Луцьк, вулиця Рівненська, 42).

Пропозицію іншого учасника торгів, ПАТ «Черкаський автобус», на суму 60,48 мільйона, відхилено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
волинянам Показати IP 12 Серпня 2016 10:53
гунчик купляє сам в себе!!!
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2016 11:39
Гунчик хоча б ТАК залучив тендер на рідний завод, а то як не був губером, то щось і не сильно виходило))))
Петро Показати IP 12 Серпня 2016 12:18
Що той завод що цей обидва належать петру. А якість, хай бог милує! Що можуть скласти юрби завезених звідусюд людей ( вахтовиків) без вмінь і досвіду.
Робітник до Петро Показати IP 15 Серпня 2016 23:03
Повністю підтримую. Зараз пробують завезти "варягів" на завод, бо тендерів нагрібли, а робити немає кому, люди втікають, бо зарплата копійчана. Зарплата низька, тому і якість низька, небудуть робітники за "подаяніє" нормально працювати.
пасажир Показати IP 12 Серпня 2016 12:56
Паскудніших автобусів годі й шукати. Мали б совість!
А до пасажир Показати IP 12 Серпня 2016 20:00
А які ви пропонуєте?
321 Показати IP 12 Серпня 2016 14:01
Заберіть в ЛПЕ ті що є (15-кі)
не без греха Показати IP 14 Серпня 2016 01:44
зал*па-моторсс...
Робітник Показати IP 15 Серпня 2016 23:07
Девіз "Задумано, втілено, працює". Насправді "Задумано, втілено, наі.нулось".