USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Потерплять, - Клімчук про зарплати дорожникам

30 Грудня 2013 10:56
Цього року ще не усі дорожники отримали гроші від казначейства за виконані роботи. Борг держави перед підприємцями більше 6 мільйонів гривень.

Про це розповів сьогодні, 30 грудня, під час оперативної наради голова облдержадміністрації Борис Клімчук: «Заборгованість є по дорожньому будівництву, особливо в частині місцевих і обласних доріг. Якщо не буде грошей сьогодні-завтра, то заплатимо в наступному році. Потерплять трохи наші дорожники, ну а що ж робить?! Головне, що б були бюджетні зобов’яання».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Антиклимчук Показати IP 30 Грудня 2013 11:19
коментар було видалено
дідо Показати IP 30 Грудня 2013 12:18
На інших прокуратуру натравлює. а на свої зобовязання .то "потерплять". Подвійні стандарти.
Спостережна комісія Показати IP 30 Грудня 2013 14:04
"Потерплять трохи наші дорожники, ну а що ж робить?! Головне, що б були бюджетні зобов’яання». - Тобто доляху (відкатик) не заслали в ОДА то й нехай на Новий Рік лапу смокчуть, може "порозумнішають".
булька Показати IP 30 Грудня 2013 14:34
До 2015 приказ отмывать бабло от киевского ..держись Борюсик...страшно..но держись...А то гузя выпустят и тебе не укрыться в подвалах рейха.
лучани Показати IP 30 Грудня 2013 14:47
Прокуратура повинна не датчики на ноги людям чіпляти, а перевіряти держказначейство та облдержадміністрацію.
віктор Показати IP 30 Грудня 2013 18:09
Людям нічим заробіток виплатити, а він хай потерплять ,проте на свою фірму гроші виділив,АМІЛА , вшоколаді шановний б п ЛЮДСЬКІ ПРОКЛИНАННЯ В СВЯТКОВІ ДНІ КОЛИ ЛЮДЯМ НІЗАЩО КУПИТИ ЩОСЬ ІЗ ПРОДУКТІВ ПРОСТО ТАК НЕМИНУТЬСЯ ПОБІЙТЕСЯ БОГА
оксана Показати IP 30 Грудня 2013 18:25
Ця нахабна пика вже собі заробила на дуже химерну старіть.Прикладемо всіх зусиль,щоб це п*** о жило довго-довго на пенсію звичайного пенсінера.
атвечаю Показати IP 30 Грудня 2013 18:43
Папа краще всіх знає як тут рулити, не базарьте!