USD 27.00 27.15
  • USD 27.00 27.15
  • EUR 32.00 32.44
  • PLN 7.00 7.09

Волинський перевізник подав на конкурс згорілий автобус

Згорілий автобус подав на конкурс волинський перевізник. Про це інформує директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації Іван Мирка на своїй сторінці у Facebook.

"Перевізник подав додатковий автобус, якого не привіз на публічний огляд. Ми знайшли цей автобус і пропонуємо вашій увазі. Автобус, що давно згорів. Чітко видно вінкод. Він співпадає з вінкодом в поданих документах. Мало того, цей горе-перевізник Захарчук ще й подав на мене в суд за те, що конкурс був до нього не справедливий. Ех, файний автобус ще й техогляд певно пройшов. Їдьте люди наздоров'я", - йдеться у повідмоленні Мирки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...
Коментарів: 12
Анонім Показати IP 11 Березня 2016 15:32
в шию гнати таких перевізників молодець Іван Іванович
коментар Показати IP 11 Березня 2016 15:52
- зайвий
бе Показати IP 11 Березня 2016 16:26
головне .що патріотично пофарбований!
Перехожий Показати IP 11 Березня 2016 18:06
Файна кібідка :-) на заміські рейси може ще піде, а ?
рекс Показати IP 11 Березня 2016 19:20
на першому фото еталон чи айвен,а на останній фотці мерседес,і де правда?
Вікторія Показати IP 11 Березня 2016 20:07
Такий же перевізник у Любешівському районі-Криворучко М.Р. Він маскується під священника с. Залаззя. Я опинилася у рейсовому автобусі, який йому належить. На платформі АС авто спалахує, водій зумів приборкати вогонь і виіхав у село з пасажирами. Водій за моєю скаргою відбув покарання, але Криворчко й далі здійснює перевезення.
Правдивий Показати IP 12 Березня 2016 13:09
Мирка викинувши в інтернет автобус Захарчука. Мабудь підскакує від задоволення, що в людини сталася біда? Хіба оди автобус вітчизняного виробництва вже горів? Якщо він має "руки" і "кошти" це все ремонтується і встановлюється. на скільки відомо ви розвели приватне кубло в департаменті. з Остапкович (є кумами) з іншими друзяками цілуєшся в засос при цьому мабудь не забуваєш про матеріальну вигоду, ото у на представник "самооборони", самообороняється для себе, рідних і друзяк. цікаво чи проводилась по Мирці, Остапкович люстрація? Сидядь собі некомпетенті держслужбовці у своїх кріслах розводять перевізників і роблять надані свої темні справи. чим тоді відрізняється нова влада від старої одна веселіша іншої. ЛЮСТРАЦІЯ. ЛЮСТРАЦІЯ. ЛЮСТРАЦІЯ!!!
Друг з 2го поверху О Показати IP 16 Березня 2016 14:50
Мирка жени в шию своїх замів. Вони з перевізників дерли так що огого а тепер їм все увірвалося. А тепер тебе за спиною обсирають. Ще й ходять по 2му пов. адміністрації і наговарюють.
Васильович до Друг з 2го поверху О Показати IP 18 Березня 2016 21:28
Не жени, а люструй цього регіонала!
Іван Мирка Показати IP 16 Березня 2016 23:45
Гавкайте гавкайте Так як ви хотіли так завжди не буде!
Перевізник Показати IP 16 Березня 2016 23:53
Там в транспортному працювала старша жіночка така Наташа. Вона десь пропала як тільки Мирка прийшов. Ото була ще та.
Васильович Показати IP 18 Березня 2016 19:42