USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Викладачі волинського вишу віддали армії частину зарплати

21 Березня 2014 09:37
Колектив Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки перерахував частину зарплати українській армії. Про це повідомили у прес-службі університету.

«У цей тривожний час працівники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки надзвичайно стурбовані обороноздатністю країни, тому перераховують свій одноденний заробіток на потреби Збройних сил та Національної гвардії України.

Колектив Лесиного університету закликає інші освітні заклади, організації продовжувати надавати фінансову та моральну підтримку українським військовослужбовцям – захисникам нашої Вітчизни. Наша сила – у єдності!», - йдеться у повідомленні. Деякі працівники СНУ вирішили віддати на потреби армії кількаденну заробітну плату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Нестор Показати IP 21 Березня 2014 09:41
Нафіга???Хай Кравчук утримує армію,яку злив 20 років тому.І іже з ним.
студент Показати IP 21 Березня 2014 09:42
С них не убудет - взятки хорошо берут! А Коцан вообще может и пару месяцев зарплату не получать!:)
До студента до студент Показати IP 21 Березня 2014 13:41
Та й в ЛНТУ з хабарями теж все добре))
Працівник Показати IP 21 Березня 2014 10:02
Це не працівники стурбовані, а керівництво "вишу" хоче похизуватись! Все відбувалось "добровільно-примусово". Така ініціатива має бути тільки добровільною! А так - це звичайне порушення законодавства...
хуйвсым Показати IP 21 Березня 2014 10:13
Нічого нікому не давати!!!ХАй забирають в тих хто накрав. Попривикали з бидла гроші брати
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 10:39
А нафіг тим викладачам ще й зарплата? За конверти від студентів жити можна приспівуючи.
Рома Показати IP 21 Березня 2014 12:18
http://m.youtube.com/watch?v=ba-xybtcy8c
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 14:20
всі розумні сидіти за компом і казати хто добровільно, а хто примусово що писав! самі хоч би яку копійку перерахували
Працівник до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:05
А з чого ви вирішили, що люди добровільно не допомагають армії? Є ще й інші шляхи перерахування коштів. От я як раз сиджу за "компом" - і через інтернет перерахувала достатньо коштів на допомогу українським військовим. Тому вважаю, що примусове стягнення з заробітньої плати - зайве. Це зрозуміло?
Анонім до Працівник Показати IP 21 Березня 2014 16:23
на "це зрозуміло" будете звертатись до когось іншого!!! вам ніхто не хамив і ніхто КОНКРЕТНО ВАС не мав на увазі