USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

За два роки на Волині не з'явилося жодного промислового підприємства

5 Березня 2017 16:53
Всього з 2015 року в Україні з’явилося 107 нових промислових підприємств. На Волині за цей час - жодного.

Про це свідчать данні Центру громадського моніторингу та контролю.

Як повідомили порталу Finance.UA у Центрі, близько чверті всіх підприємств належать до агропромислового комплексу – це елеваторні, олійнопереробні заводи, підприємства харчової промисловості тощо.

Майже третину нових підприємств складають сонячні електростанції, причому 10 із них розміщені у Вінницькій області.

Кількість нових підприємств в областях: Київська – 13, Вінницька – 12, Львівська – 11, Тернопільська – 9, Миколаївська – 8, Херсонська – 8, Одеська – 6, Дніпропетровська – 5, Закарпатська – 5, Івано-Франківська – 5, Кіровоградська – 4, Донецька – 3, Полтавська – 3, Чернігівська – 3, Рівненська – 2, Сумська – 2, Хмельницька – 2, Чернівецька – 2, Харківська – 1, Житомирська – 1, Запорізька – 1, Луганська – 1, Черкаська область – 0, Волинська область – 0.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 5 Березня 2017 17:06
А сколько закрылось?
Andrij до 123 Показати IP 5 Березня 2017 23:23
Vse zalezut vid zaoxo4ennja investoriv i navukiv naselennja, tobto faxovi zdibnosti. A ot z tum i inshum na Voluni i problemu, tomy i nemae prom.pidpruemstv.
Пасажир Показати IP 5 Березня 2017 17:42
Більше різним селюкам з Липин треба проти відкриття виробництва кричати
Сераховичі Показати IP 5 Березня 2017 18:00
Волинь відкрито викидають на задвірки,- перетворюючи край як додаток ??? до Рівного- втілюючи плани майбутнього нового адміністрування?
321 до 123 Показати IP 5 Березня 2017 18:29
Запитай в прокурорів, суддів.
Кастрюлька Показати IP 5 Березня 2017 20:00
Зато активiстiв розвелося- х. туча...
Йопрст Показати IP 6 Березня 2017 00:27
З такіми кіровніками-долбо:обами +бізниками х:й шо відкриють,а потім кричать що молодь виїзджає за кордон,бо ці бар:ни ж копійки платять !!!!
Коля Показати IP 6 Березня 2017 05:04
Зате відкрили bridal school і портсіті
КЛВ Показати IP 6 Березня 2017 08:45
У цьому роцi i електротермометрiю закриють, та побудують на тому мiсцi кiлька будинкiв. Прийдуть атовцi будуть захищати забудовникiв бо iм дадуть 10 квартир. Ще й роботу охоронникiв обэкту iм дадуть.
простолюдин Показати IP 6 Березня 2017 19:06
тому, що голова парткому Пунчик лише розповідає, як він хоче військові частини на Волині розбудовувати, щоб військові землі та бюджетні бабки "деребанити". А нічого не робить, щоб залучити інвестиції. Комуністичний менеджер - застій повний!