USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

За першого впійманого диверсанта вже виплатили $10 000

18 Квітня 2014 10:45
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський виплатив першу винагороду за впійманого диверсанта.

Про це на своїй сторінці у соцмережі «ВКонтакте» повідомив Ігор Коломойський, - повідомляє Укрінформ.

Так, керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації на чолі з бізнесменом Ігорем Коломойським пропонує від тисячі доларів за здачу зброї, а за передачу владі російських найманців по 10 тисяч доларів. За кожну визволену адміністративну будівлю оголошена винагорода в розмірі 200 тисяч доларів США.

«Перший переказ 10 000$ (у гривнях за курсом) вже відбувся. Унаслідок конфіденційності інформацію отримаєте від представників правоохоронних органів. Прохання ловити диверсантів, а не «москалів», тобто, не всіх підряд росіян», - повідомив Коломойський.

З його слів, диверсанта передали правоохоронним органам.

Коломойський додав, що за даними спецслужб, в Україні діють понад тисячу диверсантів з Росії. Тож «заробіток буде непоганий...», - заохотив мільярдер.

Окрім цього, Керівництво Дніпропетровської ОДА ухвалило рішення про виплату грошової винагороди в розмірі 500 тисяч гривень особовому складу військової частини Маріуполя, які цієї вночі відбили наступ сепаратистів. Про це 17 квітня на брифінгу в Дніпропетровську повідомив виконувач обов’язків заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов, - інформує «Радіо Свобода».

«Велике прохання до командира частини вийти з нами на зв’язок, або ми самі знайдемо можливість передати йому гроші», – сказав Філатов.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
*** Показати IP 18 Квітня 2014 10:47
мені це подобається))
Беларус Показати IP 18 Квітня 2014 10:48
Совсем сдурели за Родину за деньги воюют.
відаючий Показати IP 18 Квітня 2014 11:15
коментар було видалено
диверсант Показати IP 18 Квітня 2014 11:23
коментар було видалено
ПЕЛІКАН Показати IP 18 Квітня 2014 11:50
Давно було пора кинути цей клич! Мисливці за головами в Україні це дійсно щось. Коломойський зачет!
коломойському Показати IP 18 Квітня 2014 11:51
Заробив би своїми руками- за дурниці не віддавав би, злодюга.
Анонім до коломойському Показати IP 18 Квітня 2014 12:22
він заробив своєю головою, а не руками. А це, що він робить - не дурниця ! Респект Коломойському !!!
123 до Анонім Показати IP 18 Квітня 2014 16:25
Справді?) Ну якщо вважати, що в його голові зародився план, як обдурити та обібрати мільйони українців - то так, головою. Усі ці винагороди - це мулька для ідіотів , і далі слів це "полювання за головами" не зайде. Впевнений, що і ця новина фейкова. Захопити прекрасно озброєного, підготовленого і, що найголовніше, вмотивованого москаля-грушника - це не 6 бмд у наших тєрпіл віджати.
людина до 123 Показати IP 19 Квітня 2014 13:49
Новина навряд чи фейкова. Хто сказав, що озброєного "зеленого чоловічка" зловили прості мирні люди, а не вітчизняні професіонали із відповідною підготовкою. Непогана премія за виконувану роботу. Цікаво, а якщо суму винагороди трішки підняти, то самі сепаратисти будуть здавати "на депозит" своїх "зелених чоловічків"- координаторів ?
111 Показати IP 18 Квітня 2014 11:56
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 18 Квітня 2014 12:09
цікаво, а скільки доларів сша дають за данильчука, гузя та за членів пс
Анонім Показати IP 18 Квітня 2014 12:35
А потім ці гроші Коломойський у держави з відсотком "відіжме"!:)
Василь до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2014 12:36
Дивись щоб за твою не призначили винагороду
Лучанин до Василь до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2014 13:01
вася іди картошку сади. "вася - це не iм'я, вася - це судьба". Вася речення навчись правильно формувати. От скажи, що таке "твою".
Да Показати IP 18 Квітня 2014 12:37
Непогано! Но в такое трудное для страны время мог бы поделиться и миллиардом! Миллиардеры, миллионеры отдайте Украине то, что украли у страны, у народа!!!!!!!! Сначала приватизировали все, а потом прихватизировали и многое розвалили, уничтожили, а что построили-банки!!!
Azaz до Да Показати IP 19 Квітня 2014 08:41
Так он и делится. Армию за свой счет заправляет и одевает.