USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Залізничні квитки у новому році подорожчають

24 Листопада 2015 18:27
ПАТ "Укрзалізниця" розраховує в 2016 році провести індексацію тарифів на пасажирські перевезення в дальньому сполученні на 30%.

Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив виконувач обов’язків заступника генерального директора "Укрзалізниці" Ігор Бреус.

"Ми заклали у фінплані підвищення в два етапи: по 15% з 1 квітня і з 1 липня 2016 року, загалом на 30%. Цього року нас не підтримали в такому проханні. Це навіть не підвищення, це індексація тарифів", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про компенсацію пільгових перевезень, він зазначив, що якщо країна прагне у світову спільноту, то необхідно розуміти необхідність монетизації або компенсації.

"На сьогодні у нас найбільша кількість пільговиків на всьому просторі СНД", - додав Бреус.

Він також повідомив, що нині за проїзд усіх пільгових категорій, зокрема студентів, рівень компенсацій не перевищує 25% від необхідної суми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
303 Показати IP 24 Листопада 2015 20:30
✌ перемога!!!
Анонім до 303 Показати IP 24 Листопада 2015 22:04
Чергова і не остання.
Серж Показати IP 24 Листопада 2015 23:21
Нормальное подорожание. Если все дорожает то и билеты должны. Еще хорошо что на 30%. Нужно быть реалистами.
Ніна Показати IP 25 Листопада 2015 08:53
Реалії, на жаль, страшні. І сьогодні у списаних вагонах з мокрими і брудними білизними реально страшно їздити. Після подорожчання ситуація "пакращиться"?
Лучанин до Ніна Показати IP 25 Листопада 2015 09:44
Не зовсім правда. на днях їхав поїздом і постіль була чиста і суха, і навіть нужниником не смерділо. В вагоні було дуже тепло. Хоча так, вагони дійсно древні. Але якщо хочеш сервісу - то і платити мусиш відповідно