USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Затримали луцьку посадовицю, яка брала хабарі за підтвердження інвалідності

15 Червня 2015 17:43
Посадовиця Луцької міської медико-соціальної експертної комісії ухилялася від виконання рішення суду й перебувала у розшуку. Днями її затримали і помістили в СІЗО.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

З часу набуття законної сили обвинувальним вироком щодо голови Луцької міської медико-соціальної експертної комісії, яка разом із двома членами цієї комісії вимагала й одержувала неправомірну вигоду від лучан за підтвердження групи інвалідності, минуло півтора місяці.

Увесь цей час посадовиця ухилялася від виконання рішення суду й перебувала у розшуку.

Проте у суботу, 13 червня 2015 року, її затримали та помістили до слідчого ізолятора. Надалі голова МСЕК відбуватиме покарання у виді реального позбавлення волі.

Нагадаємо, посадовицю та двох її колег у квітні 2014 року затримали "на гарячому" під час одержання неправомірної вигоди від лучанина, з якого вони вимагали 3 тисячі гривень за підтвердження 3 групи інвалідності.

Досудовим розслідуванням встановили 25 епізодів злочинної діяльності лікарів, які одержали майже 23 тисячі гривень неправомірної вигоди від інвалідів.

Вироком Луцького міськрайонного суду усіх трьох медиків визнали винними у вчиненні корупційного правопорушення.

Голові Луцької міської медико-соціальної експертної комісії призначили покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а обом лікарям - у виді 4 років позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку. Усіх трьох ескулапів позбавили права 3 роки обіймати посади в закладах охорони здоров'я.

Лікарі - члени МСЕК погодилися з вироком суду, голова ж комісії оскаржила його в апеляційному порядку.

Апеляційний суд Волинської області, приставши на доводи прокурорів, залишив вирок Луцького міськрайонного суду щодо неї в силі.

Відтак, тепер посадовиця перебуває за ґратами. Двох інших лікарів звільнено з посад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ігор Показати IP 15 Червня 2015 17:50
Ну нарешті цю жабу посадили. У вязницю
103 до ігор Показати IP 15 Червня 2015 17:59
Люди, здавайте тих жаб, не бійтеся, настав час розплати. Не упускайте шанс, поки це АКТУАЛЬНО можна домогтися справедливості. Не платіть за те, що і так ПОЛОЖЕНО. Скоро буде офіційно платна медицина, а поки є шанс безплатно - користайтеся.
соленый до 103 Показати IP 16 Червня 2015 02:11
призыв хороший, но болото полностью останется без жаб. Кто же кормить аистов будет?
вк до 103 Показати IP 16 Червня 2015 07:07
сантехніку, швачці, майстрові по побутовфй техніці і т. п. платити ПОЛОЖЕНО! А лікар мае працювати виключно з почуття обов'язку.... Люди, чи ви подуріли, як же тій людині жити, ростити дітей?! Дайте достойну зарплату, а тоді щось вимагайте! Чому не пишете про мільйонні оборудки властьімущих, про обдурювання народу на величезні гроші....
о до вк Показати IP 17 Червня 2015 16:23
А Ви подумали за що їм платити? Голова МСЕК робила життєво важливі операції, чи просто, деребанила державні кошти?
лучанин Показати IP 15 Червня 2015 18:06
Досудовим розслідуванням встановили 25 епізодів злочинної діяльності лікарів, які одержали майже 23 тисячі гривень неправомірної вигоди від інвалідів - ви пишіть,що це заробіток за один день, а скільки років ці нечисті здирали з людей останні копійки, а ці ескулапи що прийшли на їх місце роблять те саме!!!! Пора вже братись і за них!!!!
ВІН Показати IP 15 Червня 2015 18:38
скоро один одному будем зуби рвати і апендекси вирізати
до 103 Показати IP 15 Червня 2015 18:41
Так у вас головний хфельшер на 3 довічній купленій групі!!!"""""""""
555 Показати IP 15 Червня 2015 22:21
так і треба
саша Показати IP 16 Червня 2015 07:16
ХТО ТАКА? і що за лікарі? вкажіть прізвища
Ольга до саша Показати IP 17 Червня 2015 16:30
Зарадюк Лариса Іванівна.
Я Показати IP 16 Червня 2015 08:52
Була стаття про них, один з них вірста. Зло має бути наказане! Все правильно. А з приводу за що їй дітей ростити і т.д. і т.п. - всі мало отримують, але нічого - живуть.
До я Показати IP 16 Червня 2015 10:09
Голова Зарадюк Лариса Іванівна та ще одна Галета Н. П.
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 18:10
Це все ж таки людина
Оля Показати IP 16 Червня 2015 19:26
Давно пора. А ще тих хто платить за ніби то інвалідність. Деякі тьоті, дяді просто для подальших пільг за грошикі ооблять інвалідність, а реальні прості люди яким дійсно треба призначити інвалідність відсилають, потім ще й судяться до останнього по всім інстанціям, кажуть "...геиа чого за державні гроші інвалідамт прикидатись". А люди дійсно інваліди, а повинні це до смерті доказувати.
Пенсія Показати IP 16 Червня 2015 19:30
Ще би Пенсійний провірили.
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 23:30
Коли влаштовуються на роботу, знають яка зарплатня. А потім не така ! В приватних поліклініках і лікарнях лікарі нехай свої тарифи встановлять, і хворі роблять вибір до кого звертатись.
Ольга Показати IP 17 Червня 2015 16:34
Мало їм дали
Анна Показати IP 16 Вересня 2015 17:52
а голови ЛКК святі?чи не вони зацікавленні щоб хворі боялися йти на мсек і просили в них допомоги?