USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Сесія не окуповується майбутньою стипендією, - студент луцького «політеху»

18 Грудня 2013 16:51
«Що робити з сесією у ЛНТУ? Бо вже на даний час свідомо вирішив йти на другу відомість – сесія за рахунок стипендії вже не окуповується», - говорить студент луцького «політеху».

Так, під час звітно-виборчої конференції Волинської обласної молодіжної громадської організації «Студентська рада Волині», до голови організації звернувся один з присутніх – студент Луцького національного технічного університету Богдан Іщук. Хлопець прямо запитав, що робити з питанням хабарництва.

«Що робити з сесією у ЛНТУ? Бо вже на даний час свідомо вирішив йти на другу відомість – сесія за рахунок майбутньої стипендії вже не окуповується. Та і в інших навчальних закладає є така проблема», - відверто заявив хлопець.
У відповідь голова ВОМГО «Студентська рада Волині» Неля Жиговець заявила, що потбіно проводити активну роботу на місцях. Наприклад, організувати формальне чи неформальне опитування щодо того, у яких навчальних закладах існує проблема хабарництва. І вже з ними почати працювати.



Висловився з цього приводу і присутній у залі заступника начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Юліан Таранчук:

«Дайте мені привід задуматися, щоб ці люди, які зловживають вашою довірою та своїм службовим становищем, не просто позбулися посад, а й свободи», - категорично заявив він.

Посадовець закликав не замовчувати факти хабарництва, а звертатись у відповідні структури:

«Якщо такі сигнали є, то звертайтесь до мене, і я, повірте, знайду шляхи як поставити людей на місце. Не почувайте себе в таких ситуаціях Павликом Морозовим, ніби ви когось заклали, що зробили щось не так».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Студентам Показати IP 18 Грудня 2013 17:01
Дітки, треба вчитись, ходити на пари, а не на майдан. Тоді будуть знання і не треба буде платити за оцінки.
в шахту до Студентам Показати IP 18 Грудня 2013 18:58
чи в коровник зразу.родіні треба дебіли!начальників вже перебор та й плодяться.вон тролями ще можете.коменти 50 копійчані настрачувати
Анонім до Студентам Показати IP 4 Січня 2014 18:52
Що той таранчук каже, в вуз на роботу через постель таранчука можна портапити. такого гнилого створіння світ не зустрічав, то тринд** будучи в батьківщині коли ті при владі були на регіони то тепер д*** лиже, а за спинами поливає болотом. гнати це гів** в шию з освіти щоб не смерділа.
Студент колишній Показати IP 18 Грудня 2013 17:44
І я вчився в ЛНТУ!! якщо ти дуб-дубом, то тобі і річної стипендії не вистачить, щоб здати сесію, Але якщо ти хоч книжку відкриваєш, чи хоча б її бачив в очі, не кажучи вже про те, щоб читав її, то здати сесію можна без проблем.
Остап Показати IP 18 Грудня 2013 18:14
Про ЛНУ ходять легенди цілі..... викладасі з легкістю купують недешеві квартири і не одну....
так було до Остап Показати IP 18 Грудня 2013 18:56
і коли я вчився.син божідарника туді був посереднім студентом.доця починала тернисту путь..а зараз і викладачі систиемно здають і він ..того так все там і чотко.кругова корупція проффесори
мама Показати IP 18 Грудня 2013 19:02
моя дочка навчається в цьому ВУЗі. червоний диплом бакалавра, державне місце магістра - все без копійки . правда спить по 3-4 години на добу. нездари може й платять.
якщо вона до мама Показати IP 18 Грудня 2013 20:08
адекватна спитай в неї чи не стикалась вона з таким?ніхто не заперечує що тяжку працю окремих студентів.але не всі можуть відмінниками бути.а непряме та пряме вимагання хабара присутнє і там і в східноєвропейському.твоя дочка дальше учиться щоб за 2.500 працювати років 10?ЯКЩО ВОНА ТАМ ХОЧЕ ЗАЛИШИТИСЬ?ЯК ТАК ПОЛУЧИЛОСЬ ЩО СИН БОЖИДАРНИКА ДЕКАН,ДОЧКА ДЕКАН?ФЕНОМЕН САМОГО РЕКТОРА?тобі всерівно.честь болота свого по привичці радянській в нас кожна жаба відстоює..пока сама не втопиться в ньому..щасливого путі
Ректорррррррр до якщо вона Показати IP 18 Грудня 2013 20:51
а куди управління освіти ВОДА дивиться, МОН? Де то мооже таке бути, щоб сімейство було на керівних посадах?
мама до якщо вона Показати IP 18 Грудня 2013 22:00
я теж працюю за 2500 грн. 19 років стажу, безперервного. згідна, мало. несправедливо. але це інша тема. щось щось мати, треба і працювати. а спочатку вчитись.якщо вибрав вищу освіту. а вибирати треба за своїми розумовими здібностями.
lutchanka до якщо вона Показати IP 18 Грудня 2013 23:51
перш, ніж когось гадити, перечитайте граматику( а то, видно, ви її в руках не тримали). До відмінників вам, дійсно, як до неба пішки. Якщо є якісь порушення, треба звертатись у міліцію, прокуратуру, на "гарячу лінію" МОН, а не паскудити всіх. Але, якщо звертаєщся в певні органи, то випадки хабарництва треба довести( а разом з тим треба довести і свої знання з тих предметів). На вашому вихованні теж багато зекономили - не можна незнайомій людині "тикати".
Сергій Показати IP 18 Грудня 2013 19:09
Під час кожної сесії студенти починають скаржитися на хабарництво в університетах. Проблема може і існує але якщо студент вчився протягом семестру, ходив на пари, здавав практичні та лабораторні, то він за результатами модулів може без проблем отримати екзамен чи залік. Зрештою якщо викладач вимагає від студента гроші за хорошу оцінку, то у наш час не важко зафіксувати факт вимагання і звернутися куди потрібно. Але любі студенти, спочатку поставтеся відповідально до навчання і ніякий викладач не посміє вимагати у Вас хабара.
мама до Сергій Показати IP 18 Грудня 2013 19:14
так і про це ж . цілком вірно.
lutchanka до Сергій Показати IP 18 Грудня 2013 23:35
Ось кометар розумної людини, а не бовдура, який хоче залякати(мабуть) викладачів, бо знань нема, а сесію здавати треба. Якби були знання, то йшов би зі скаргою у відповідні органи, а не "чорнив" би всіх
янек Показати IP 18 Грудня 2013 19:38
А ти книжку хоть раз пробував відкривати?
а ти до янек Показати IP 18 Грудня 2013 20:10
пробував?чи холуйом біля поплавського чергового добре і так?
lutchanka до янек Показати IP 18 Грудня 2013 23:38
вліпив питанням "не в бровь, а в глаз" - я думаю, що не відкривав
КРУК Показати IP 18 Грудня 2013 20:53
АЛЕ СТУДЕНТ МОЛОДЕЦЬ, ЩО НЕ ПОБОЯВСЯ ОЗВУЧИТИ ПРОБЛЕМУ. ХАЙ ПРОКУРАТУРА ЧИ СБУ ЗАЦІКАВИТЬСЯ.
Просто так Показати IP 18 Грудня 2013 22:47
Це все дурня. Просто в нас в країні неефективна освіта, а причини - низький рівень фінансування, в тому числі і зарплати викладачів, штучні та необгрунтовані показники якості роботи вузів, а основне - небажання студентів вчитися. А те, що в технічному беруть хабарі, то беруть у всіх вузах і не тільки у вузах - в нас корупційна країна і корупційне суспільство.
ще одна мама Показати IP 19 Грудня 2013 10:52
Дочка вчиться в ЛНТУ на державній формі. За сесіі не платить. Говорить, що при нормальному ставленні до навчання (вчасно здавати практичні, готуватися дл модулів, не мати багато пропусків) ніхто з викладачів нічого не буде вимагати. Платити буде тільки той, хто не хоче нічого робити і веде себе нахабно.
Реаліст Показати IP 19 Грудня 2013 12:45
Опять ректорат припахав відписати від імені "МАМ і чеснихстудентів". Тут не говорять про те, що всівимагають гроші, але реалії такі, що в кожній кафедрі є корупціонери які не дають життя студентам і створюють умови коли без грошей не здасиш...слава кафедрі ВИШКІ і ТММ!
lutchanka до Реаліст Показати IP 19 Грудня 2013 13:58
Шановний реаліст! Я якраз з тих мам, які жодного разу не платили за сесію і з викладачами не знайома - ніхто мене ні про що не просив. Дитина має червоний диплом бакалавра за знання. Я не знаю, про які реалії ви пишете( до речі, з вищої математики дитина має 100 балів), але про такі речі не можна говорити "а-ля вообще". В першу чергу, треба вчитись! Процентів 80 теперішніх студентів - ледарі, які намагаються здати іспити не знаннями, а нахабством