USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

17-річна лучанка зникла вдруге

23 Лютого 2017 10:15
Працівники Луцького відділення поліції розшукують 17-річну мешканку обласного центру, котра 22 лютого пішла із дому й не повернулась. Про це учора, 22 лютого, повідомила мати дівчини, 48-річна лучанка. Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформацію про її місце перебування негайно повідомити поліцію.

22 лютого, близько 11 години пішла із дому і не повернулася Случик Марія Володимирівна, 13 травня 1999 року народження, жителька обласного центру. На даний час її місце перебування не відоме.

Відомості поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, додаткова відмітка «безвісти зниклий».

Слід відзначити, що раніше дівчина вже залишала самовільно домівку, тоді поліцейські її знайшли в одному із розважальних закладів міста.

Поліція просить громадян повідомити будь-яку інформацію що стосується розшукуваної дитини Луцький відділ поліції Головного управління Національної поліції України. Адреса: м. Луцьк вул. Грибоєдова, 2, або на екстрену лінію „102”.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Всезнайко Показати IP 23 Лютого 2017 10:20
Помилась вдома, побрилась і знову до якогось рагуля посунула...
олег до Всезнайко Показати IP 23 Лютого 2017 12:39
коментар було видалено
Активіст Показати IP 23 Лютого 2017 10:39
Ну прапор їй в руки. Найшли проблему та новину.
Гройсман Показати IP 23 Лютого 2017 10:58
а ще вася пупкин п*кнув на четвертому поверсі
Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 11:16
17 років. яка дитина ? поїхала на передову
пр до Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 12:22
ага, передком поскакала
олег до Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 12:34
на Рівненську!
Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 11:54
Таку вже важко зупинити, це прогалини в вихованні і проблеми в сім'ї.
Фагот Показати IP 23 Лютого 2017 11:57
Бачили її в Версалі
АНОНІМ до Фагот Показати IP 23 Лютого 2017 13:35
В Версаль неповнолітніх пускають,ай ай...під статтю ідуть
Анонім до Фагот Показати IP 23 Лютого 2017 15:48
ти разом знею там совався -обоє круті як яйця
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2017 12:06
весна... книжки в сумці.....буй.. на думці))
олег до Лучанин Показати IP 23 Лютого 2017 12:37
яка книжка? вона х * й через дефіс пише, щоб був довший!!
Вася Показати IP 23 Лютого 2017 12:56
Як так знайшли так просто ніхто за нею не дивиться. ТО вже могила таких справить. Хоче до хлопців весна гормони грають. Але це батьки повинні дивитись за нею
Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 13:34
Дитина дурн*вата,,батьки винуваті...на чорта це в новинах писати...
Небайдужа Показати IP 23 Лютого 2017 15:51
Бачу у коментаторів даної статті виховання на вищому рівні!!! І всі тільки обговорювати когось можуть. Інколи варто на себе подивитись і зайнятись собою... А вона яка не є, а все-таки чиясь дитина. Дай Бог, щоб ваші діти виросли без труднощів
Анонім до Небайдужа Показати IP 23 Лютого 2017 17:22
візьміть над нею опікунство! якщо вона бродяжка і такою народилась -то може перевиховаєте
олег до Небайдужа Показати IP 23 Лютого 2017 20:02
шл**ндру нічим не виховаєш!
Лол до Небайдужа Показати IP 23 Лютого 2017 21:07
Небайдужа, йди в с**ку
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2017 18:23
Як зловите в наступний раз, посадіть її на ланцюг. Бо вже дістала така новина. То пропала, то знайшли... А сама в цей час бл....є.
олена Показати IP 23 Лютого 2017 20:07
бачила 23 приблизно 18 години на заправці УкрПетроль на Рівненській, розмовляла з дальнобійником, була напідпитку.
олег до олена Показати IP 23 Лютого 2017 20:57
дівка заробляє, а ви заважаєте!
Лол Показати IP 23 Лютого 2017 21:07
Дайте хто небудь їй добряче по шиї