USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

19-річного волинянина знайшли застреленим

9 Червня 2015 17:16
19-річного волинянина знайшли застреленим. Правоохоронці встановлюють причини та обставини події, - повідомили у прес-службі волинської міліції.

Близько 9:00, 7 червня, до чергової частини ківерцівського райвідділу міліції надійшло повідомлення 46-річного жителя села Карпилівка про те, що він виявив у лісосмузі тіло молодого чоловіка. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області, яка встановила, що загиблий – 19-річний місцевий житель.

У постраждалого було два вогнепальних наскрізних поранення грудної клітки. Поряд із тілом виявили гладкоствольну мисливську рушницю «ІЖ-16» 16-го калібру, чотири мисливських патрони та дві відстріляні гільзи того ж калібру.

Слідчий відділ Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Призначили низку експертиз.

За попередньою версією 19-річний молодик вчинив самогубство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Трикаш Лена Показати IP 9 Червня 2015 17:22
Ужас
Грамотні журналісти Показати IP 9 Червня 2015 17:26
"ИЖ-16" - взагалі не існує такої моделі,
Грамотним журналіста Показати IP 9 Червня 2015 17:37
http://bighunting.ru/archives/3564
гапка до Грамотним журналіста Показати IP 9 Червня 2015 18:10
у КІВЕРЦЯХ така міліція ,що не чуе показів людей і не бачить фактів бо їм так простіше
гість Показати IP 9 Червня 2015 18:00
це не було самогубство.
гість Показати IP 9 Червня 2015 18:08
Серед населення в с. Карпилівка існують різні думки і припущення стосовно смерті молодого парубка. Основна, це є вбивство....можливо якось воно пов,язане з випускним вечором в с. Дерно, де відбувалася бійка...і цей вбивство може бути розправою....В даній ситуації мають добре попрацювати правоохоронні органи, і детально вивчити всі деталі цієї справи( звичайно, тяжко сприймати такі новини, коли в такому віці саме розпочинається життя....СПІВЧУТТЯ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ(((
мої до гість Показати IP 9 Червня 2015 18:26
Якщо Вам щось відомо і Вам не байдуже, що хлопця згадуватимуть як самогубцю, а вбивця гулятеме на волі, Вам необхідно (просила би) відому Вам інформацію повідомити рідним (є різні варіанти це зробити)
я Показати IP 9 Червня 2015 18:11
а близько 9 ї години....це якого числа??? як мені відомо, це відбулося 7 червня 2015 р.
то я до я Показати IP 9 Червня 2015 19:29
в ніч з 6 на 7, тіло відповідно виявили 7 числа, зранку!
гість до мої Показати IP 9 Червня 2015 18:33
я думаю, що рідні та їх односельчани прекрасно знають цю інформацію.
Анонім Показати IP 9 Червня 2015 18:44
" У постраждалого було два вогнепальних наскрізних поранення грудної клітки". САМОГУБСТВО ???
121 до Анонім Показати IP 9 Червня 2015 19:39
да два - про "дуплет" щось чув???????
бог Показати IP 9 Червня 2015 21:26
нiчого страшного я його собi забрав йому тут добре
моль до бог Показати IP 9 Червня 2015 21:41
не богохульствуй бо може бути тобі тут зле :(
Анонімно! до бог Показати IP 16 Червня 2015 13:52
ти й*бн*те?полікуйся,в людей горе,а ти ...
ждлрп Показати IP 9 Червня 2015 23:04
У постраждалого було два вогнепальних наскрізних поранення грудної клітки і За попередньою версією 19-річний молодик вчинив самогубство. це виходить що потерпілий впав на ніж 17 разів.
ккдкдкдкдкдд Показати IP 9 Червня 2015 23:54
цікавим є той факт, що у постраждалого є сторінка в соцмережі. і з її дивним чином два рази хтось заходив та поміняв статус. в той час коли він вже був мертвий. рідні запевняють, що ніхто з їх пароль доступу не знає, а якби і знали то я не думаю, що після звістки про смерть вони "шарились" по соцмережі.
липа Показати IP 10 Червня 2015 06:12
тю. Милиция в секунду разберется - самострел это или нет. К бабке не ходи.
123 Показати IP 10 Червня 2015 08:31
то закон парності індетичних нещасних випадків. за кілька днів вже третя смерть - від кулі. часто так буває якщо десь аварія повішельник потопельник пожежа то чекай індетичного випадку. от пожежа на нафтобазі - і в новіку мастило диміло. десь літак звалиться а в той же день чи слідуючого ще один. буває.
555 Показати IP 11 Червня 2015 12:51
А звідки відомо що статус міняли два рази??І що писало у першому статусі??
789 Показати IP 11 Червня 2015 13:25
чогго ж в нього курточка на ньому була ціла то це виходить що він ще мав сили вистрелити в себе і вдягнути курточку
я Показати IP 11 Червня 2015 16:58
хлопець був добрий сам він таке неміг зробити він жив у достатку
88 до я Показати IP 12 Червня 2015 20:44
та при чьом тут достаток чи не достаток, молода людина пішла з життя по невідомих причинах, істинну правду він нажаль забрав з собою(( Вічна Пам'ять тобі, Міша!((((
я Показати IP 12 Червня 2015 21:10
він сам таке не міг зробити ,вічна пам"ять наш Міша!
анонімно! Показати IP 16 Червня 2015 13:49
Яке самогубство?ви дибіли!?логіка де ?та якби Мішик сам вистрелив один раз,його б рознесло,та він побитий був,місця живого не було на лиці,а де ви ці факти подівали?що заплатили вам?нормально напевне,а де факти що від до курка не дістане,тим більше 2 рази!а де той факт що його підкинули на те місце,на якому не було зрязі,а МІшик весь в ній був,де ви це подівали?!падли ви!та вже краще не беріться за це діло!толку більше буде!ви хлопця Нашого на Тому Світі мучите!за що вам платять!за тупість вашу!ви брешіть правдоподобніше,дитина скаже що ви дибіли!горіти вам в пеклі вічнО!С*КІ!