5-річний волинянин ледь не загинув, повиснувши на машинному склі
5-річний хлопчик намагався пробратися у напіввідчинене вікно автомобіля і повис на склі. У результаті дитину у комі довелося доставляти до лікарняного закладу.
Про це інформує Район.Камінь-Каширський.
У суботу, 4 червня, о 14:25 до Камінь-Каширського райвідділу поліції надійшло повідомлення з приймального відділення райлікарні, що до реанімаційного відділення в стані коми привезли хлопчика.
Як розповів перший заступник начальника Камінь-Каширського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Мирослав Курбанов, хлопчик бавився на подвір’ї, де поруч стояв автомобіль.
Побачивши напіввідчинені вікна, дитина вирішила залізти всередину. Однак потрапити туди хлопчині не вдалося. Дитина зависла на склі, внаслідок чого отримала асфіксію.
Батьки, які у той час були заклопотані домашніми справами, побачивши неладне, відразу доставили малечу до райлікарні.
Дитина перебувала у комі.
Зі слів завідуючого реанімаційним відділенням Петра Ярмолюка, лікарі оперативно провели реанімацію. Серце хлопчика, на щастя, запрацювало.
Однак, як розповів лікар, попередньо робити висновки щодо покращення здоров’я дитини рано, адже з моменту поступлення хлопчик перебуває у досить тяжкому стані, і давати будь-які прогнози рано.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Район.Камінь-Каширський.
У суботу, 4 червня, о 14:25 до Камінь-Каширського райвідділу поліції надійшло повідомлення з приймального відділення райлікарні, що до реанімаційного відділення в стані коми привезли хлопчика.
Як розповів перший заступник начальника Камінь-Каширського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Мирослав Курбанов, хлопчик бавився на подвір’ї, де поруч стояв автомобіль.
Побачивши напіввідчинені вікна, дитина вирішила залізти всередину. Однак потрапити туди хлопчині не вдалося. Дитина зависла на склі, внаслідок чого отримала асфіксію.
Батьки, які у той час були заклопотані домашніми справами, побачивши неладне, відразу доставили малечу до райлікарні.
Дитина перебувала у комі.
Зі слів завідуючого реанімаційним відділенням Петра Ярмолюка, лікарі оперативно провели реанімацію. Серце хлопчика, на щастя, запрацювало.
Однак, як розповів лікар, попередньо робити висновки щодо покращення здоров’я дитини рано, адже з моменту поступлення хлопчик перебуває у досить тяжкому стані, і давати будь-які прогнози рано.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
.
Показати IP
7 Червня 2016 09:08
швидкого одужання малечі...
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.