USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Біля Луцька зіткнулося два поліцейські авто. Фото

29 Травня 2018 13:21
Аварія сталася у селі Липини Луцького району 29 травня.

Про це у Фейсбук повідомив Андрій Волощук. Свідок ДТП також оприлюднив світлину з місця події.

Як видно з фото, автомобіль Isuzu протаранив патрульний Toyota Prius. Зіткнення, вочевидь, відбулось через недотримання безпечної дистанції під час руху.

Внаслідок зіткнення у Toyota Prius пошкоджений бампер.

"Сьогодні в мережі розміщено фото з ДТП поблизу Липин за участю двох службових автомобілів патрульної поліції. Інформуємо, що в УПП з цього приводу ініційовано службове розслідування. Обставини та деталі з'ясовуються", - прокоментували інцидент у патрульній поліції Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Микола Показати IP 29 Травня 2018 13:31
*баньки
мент до Микола Показати IP 29 Травня 2018 14:40
Оце б*рани, кого набрали. І смішно і грішно, а саме головне страшно стає жити, хто захищає наші права та спокій...
Не смішіть до мент Показати IP 29 Травня 2018 17:19
Вони крім бабусь та котів нікого не захищають
Сергій до мент Показати IP 30 Травня 2018 00:15
Це ще квіточки, вони скоро на французьких гелікоптерах літатимуть, тоді і в хаті буде страшно і на двір вийти страшно, реформа ібіомать.
весело до Микола Показати IP 29 Травня 2018 14:50
ДВА Д*БІЛА ЕТО СИЛА.....І ЦЕ ТІ ЛЮДИ ЯКІ РОЗКАЗУЮТЬ ВСІМ ІНШИМ В ТОМУ ЧИСЛІ УЧНЯМ І СТУДЕНДАМ ЯК ПРАВЛЬНО ЇЗДИТИ...
Хрен собачий до Микола Показати IP 29 Травня 2018 19:58
Браві копи навчалися водінню у автошколі "ДУРИНДА", заснованій завдяки Дизель-шоу і особисто паном Єгором Крутоголовом. :)
ЛУЧАНИН Показати IP 29 Травня 2018 13:32
А ремонтувати будем за чий кошт , всіх звільнити
Микола Показати IP 29 Травня 2018 13:35
Це напевно той Пріус, що збив дитину біля 1АС на пішоходному переході і втікав з місця події, а Ісузу доганяло і втаранило....
Автомобіліст Показати IP 29 Травня 2018 13:40
Правильна назва марки автомобіля (пікапа) - ІСУДЗУ. Хоча багато букв вгадано правильно
123 Показати IP 29 Травня 2018 13:41
Мхахахахах на ісузу селфі робив інфа 100%
луч Показати IP 29 Травня 2018 14:03
прикольно, цікаво на ДТП викликали третю машину ))) ггггг
007 до луч Показати IP 29 Травня 2018 14:13
д*біли
ох до 007 Показати IP 29 Травня 2018 14:37
їздуни, б...ядь, когось вчать, а самі до педалей не дістають....ржачноооо...
Маргарита Показати IP 29 Травня 2018 15:31
Чому Ви такі агресивні, таке ДТП може статись з кожним.Всі ми люди,навіть самий досвідчений водій може допустити помилки,або не переконатися в дійсності та безпечності свого маневру. Ви постійно чимось незадоволені,Ви не даєте розвиватись , а постійно гнобите їх! Ви повинні підтримувати поліцію,оскільки як щось трапиться першочергово звертаєтесь саме до них! Люди отямтесь,те що Ви написали,це все судить про Вас! Позорники Ви!
лучанин до Маргарита Показати IP 29 Травня 2018 15:57
Щось у ваших словах є, але ситуація така, що поліцейських машин не дуже багато і то вони не змогли розминутись. Тут, мабуть, варто знати природу і причину зіткнення...
₴ до Маргарита Показати IP 29 Травня 2018 20:40
Підтримую.Адекватний коментар
1 Показати IP 29 Травня 2018 16:03
Б*рани. Та вони додому на обід їздили, видно добре пообідали........ один заступив а другий догнав. Вони св*лочі попривикали кожен за наш рахунок кататися по своїх справах то на обід додому то по магазинах, а тут взяли і так спалилися...... можливо керівництво їм літаки дасть щоб швидше додому і назад?!?!?!......
по-народному Показати IP 29 Травня 2018 16:12
поцілував в д*пу
до Бузулук Показати IP 29 Травня 2018 16:58
не хочете прокоментувати!, що робили патрульні за межами Луцька (у селі)?
1234 Показати IP 29 Травня 2018 17:06
Мені хотілось знати чи оформили вони ДТП,чи освідували водіїв,і ще чи винуваті понесуть покарання,і щось самооборони із телебаченням не було,бистро дуже розїхались.
Юрій Показати IP 29 Травня 2018 18:32
Де права взяли?
Юрій Показати IP 29 Травня 2018 18:35
Це вже навіть не смішно.Вже хочеться плакати.
111 Показати IP 29 Травня 2018 19:30
Все розумію і бачив, але не аварію двох поліцейських машин в селі. ЖЕСТЬ
555 Показати IP 29 Травня 2018 20:25
Бий своіх, щоб чужі боялись
Лучанин Показати IP 29 Травня 2018 20:47
А може на бляхах були? )))
Трололо Показати IP 29 Травня 2018 22:45
Ну, на самих екзаменах при проходженні до лав поліцейських, в першій хвилі, частина мала права, але стажу водіння адекватного не мала зовсім, а половина, не мала водійського посвідчення взагалі! Выводы напрашиваются сами...
Яна Показати IP 30 Травня 2018 09:39
А ще в ютубі цього ж дня виклали відео як поліцейська машина біля ТРЦ Варшавський ЗБИЛА пішохода...і поїхала) !прекрасно..
Яна ще Показати IP 30 Травня 2018 09:45
Такий позор, ну чесно! Немає порядку! Раніше,хай мене зараз зацькують, при минулій владі водії хоч чогось боялись! Погоджуюсь,система була ще та! І хабарі і ієрархія тих хабарів, але ламати не будувати, розвалили все що десятиліттями працювало, а нічого не створили, пустили все не отак,а далі що буде...мені вже страшно.
я Показати IP 30 Травня 2018 11:02
Перевірити в якій автошколі їх навчали і напишіть для реклами. А якщо чесно такі воділи купляють права.
Харчук Показати IP 30 Травня 2018 15:03
Виненен в ситуації або бус, або чувак що фотографує)
Хома Показати IP 30 Травня 2018 23:21
Вам смішно. Це американці через супутник. Я знаю у фільмах таке ще 10 років назад показували. Осьдо і маємо. Америка вже у нас.
Бляхи Показати IP 31 Травня 2018 12:00
На бляхах були ))))))))