USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Біля піцерії у Луцьку згоріло «БМВ». ОНОВЛЕНО

2 Червня 2017 11:37
У ніч на 2 червня біля піцерії Соло на проспекті Відродження згоріло «БМВ».

Як повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю управління ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров, виклик про пожежу надійшов вогнеборцям о 3.13 ночі. На місце було відправлено два спецавтомобілі. Станом на 3.20 пожежу вдалося ліквідувати.

Згідно з попередньою інформацією вогнеборців, однієї з причин загоряння може бути замикання електричних мереж в авто.

На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав.

Фото зі спільноти «Свідомі лучани».


Більше фото надіслав користувач соцмережі Вконтакте в групу Волинські Новини. Він додає, що окрім «БМВ» постраждав інший автомобіль, який стояв поруч - "Мітсубісі Лансер".


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ххх Показати IP 2 Червня 2017 12:30
якщо він так завжди паркується,то немає нічого дивного,що воно згоріло
Олександр до ххх Показати IP 2 Червня 2017 14:58
З покон-віків (а я там жив ще з 2002 по 2005 роки) там була стоянка Ланцелоту, а потім СОЛО...
Я Показати IP 2 Червня 2017 12:40
Чогось собі на тротуарі стоїть, а проводка замкнула.
Бмв Показати IP 2 Червня 2017 14:29
Для сліпих, машина стоїть на стоянці піцерії
До БМВ до Бмв Показати IP 2 Червня 2017 15:03
Так-так, а тротуар для пішоходів за піцерією...
Сліпий до Бмв Показати IP 2 Червня 2017 15:07
А де пішохідний тротуар?
Петро до Бмв Показати IP 3 Червня 2017 08:55
Для Без Мозку Воділє: желізяка має стояти вночі на ПАРКОВЦІ, а не "стоянці" яких в піцерії однозначно НЕМАЄ у власності. Може згоріла машина хоч когось навчить "паркуватись", хоча БидлоВодії на чужих прикладах НЕ вчаться.
---- Показати IP 2 Червня 2017 17:25
В людини машина згоріла , а вони тротуар шукають...
Вова до ---- Показати IP 3 Червня 2017 02:48
Можливо тому і згоріла бо вони тротуар шукають..(Піцерія в третій годині ночі працює???)
Свідомість Лучан Показати IP 3 Червня 2017 01:46
шановне перше інформаційне бюро Волинськ Новин ... назва інтернет спільноти звідки взято фото "СВІДОМІСТЬ ЛУЧАН" https://www.facebook.com/SLsvidomi/