USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

40% авто в Україні не пройдуть техогляд

19 Травня 2015 11:21
Президент Асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко прокоментував середній вік авто в Україні та директиву ЄС/40/2008 про введення обов'язкового техогляду.

Про це повідомляє «Високий замок».

Судячи зі слів Назаренка, автопарк українців вже досяг свого "пенсійного віку".

"Середній вік авто в Україні 21,5 рік. Автопарк жахливо застарів і потребує оновлення. Якщо з нового року запрацює угода з ЄС і директива ЄС/40/2008 про введення обов'язкового техогляду, то 40% автопарку України просто стане", - пише Назаренко.

Що буде далі з вітчизняним авторинком, залежить від курсу і від подій у зоні АТО.

“В Україні величезний відкладений попит на авто. Але коли в країні війна і люди не знають, що буде завтра, вони не купуватимуть предмети тривалого вжитку”, – каже Олег Назаренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 19 Травня 2015 11:46
Якщо введуть техогляд, хай не забудуть ціну на паливо знизити. Адже із його відміною вартість внесли у ціну за літри.
добряк Показати IP 19 Травня 2015 12:00
знов те саме,знов тех огляд,знов корупція,як ви вже за,,,,бали уроди
E.O.S. до добряк Показати IP 19 Травня 2015 12:30
Якщо нормальний би зробили техогляд, то мало хто би його пройшов, так що корупцію самі розводите своїми "драндулєтами"....
lika Показати IP 19 Травня 2015 12:13
А що має хрін до редькі ? Я за техогляд ! скільки барахла ( весь шрот з Европи !) їздить ! Не кажучи вже що дороги дорогами назвати важко . Я за безпеку дорожнього руху ! Я їду справним авто , по правилам , а мені на зустріч ?
E.O.S. до lika Показати IP 19 Травня 2015 12:33
Європейські зламки ще куди не йшло, а от комуняцькі пережитки-оце зло!))) та й наші "екологічні" автобуси, які димлять після 100 тис. пробігу, який вони накручують дуже швидко...
Lika Показати IP 19 Травня 2015 12:40
Як не стать тебе на утримання авто ( можуть бути і забиткові - бачила такі , ходять як по маслу ) , то ліпше фурою кінною хай їздять , лиш би не створювали небезпеки на дорогах ! Про це мова .
жигуль Показати IP 19 Травня 2015 13:20
а якого милого у нас ланос новий стОїть пошті 10 тис баксів???де стіко грошей набрати?зробіть ціну норм на нове вітчизняне,або пошліну зза кордону зніміть-то про мене забудете,як в Білорусі вже забули про братів моїх.дайте вже нам,пенсіонерам(мої колєги москвичі-волги-вартбурги) норм побанячити на свалках)))