USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Били натовпом: подробиці побиття темношкірих юнаків у Луцьку

3 Серпня 2017 23:23
У Луцьку 3 серпня близько 21 години сталася масова бійка. У результаті щонайменше двоє темношкірих хлопців потрапили до лікарні.

Деталі сутички повідомляє Конкурент.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька один із постраждалих із Намібії. Відомо, що хлопцям 25 та 26 років. За станом на 22:30 нікого не затримано, встановлюють обставини правопорушення.

Учасники інциденту, з якими вдалося поспілкуватися на місці події, розповіли, що разом із друзями, серед яких були жінки, прогулювалися парком. До них почав приставати незнайомий їм білий чоловік. Зав'язався конфлікт.

На допомогу до незнайомого хлопця прийшли інші чоловіки. Тож студенти змушені були тікати з парку. Наздогнали їх за головним корпусом університету імені Лесі Українки, що на перетині вулиць Ярощука та Степана Бандери, зав'язалася бійка.

Студенти розповіли, що нападників було кілька десятків — до 40 осіб. Інші свідки теж підтверджують масовість, описуючи нападників як молодих чоловіків спортивної статури, частина з яких була з оголеними торсами у шортах.

На запитання про те, чи пов'язують студенти напад із тим, що вони громадяни іноземної держави, вони відповідають, що так. Кажуть, це не перший випадок.

«Ми не розуміємо чому так відбувається. Ми студенти, які оплатили навчання. Після закінчення навчання ми повертаємося до своїх країн», - кажуть вони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
некто Показати IP 3 Серпня 2017 23:28
ГОПНИЦЬКІ ЛУЦЬКІ СКОТИНЯКІ.ЗЛОВИТИ І НА ДОНБАС
1111 до некто Показати IP 4 Серпня 2017 00:48
На Добасі місце героям, а виродкам поруч з парашою.
$$$ Показати IP 4 Серпня 2017 00:36
Сама натуральна бид_ота, сц_куни. Кинути їх кожного під ноги щоб мало не показалось. Виловити і зробити фейс-рекламу на весь Луцьк на бігмордах.
С.А.К Показати IP 4 Серпня 2017 08:10
А може Було за що? Чи в нас постійно темношкірих б'ють?
хмм Показати IP 4 Серпня 2017 08:14
Поцрєоти бачіш но! Неподобається їм що чорношкірі приїжають учітись в нас і працювати, так працюйте самі, якого чорта в Польшу свалюєте? Бажаю вам тієї ж участі в Польщі. Поцріотизм цей весь кінчається коли мама перестає давати гроші, а мозгів заробити немає і тоді всі масово валять тітушньою до когось з політиканів, або знову ж таки до поляків
прохожий Показати IP 4 Серпня 2017 08:38
били мужикі років 35, усі міцної статури (мабуть ходять до одного спортивного клубу, так як дехто мав при собі невеликі сумкі). Дивує несправедливість, ти вийди один на один, а не натовпом , ще й друзяк позкликали. Луцьке безмозгле Бидло
777 Показати IP 4 Серпня 2017 08:45
Херої! Тільки вміють толпою на одного. А якщо щось серйозніше, то сц*кло сц*клом. Позор нашому місту, якщо поліція не знайде цих виродків. Знайти хоча б одного, а далі він всіх видасть.
Лучанка Показати IP 4 Серпня 2017 09:59
а де ср*на поліція і їх круті друзі
Ага Показати IP 4 Серпня 2017 10:01
Ага ,за клавою всі герої, а коли гнали афроамериканеців пів міста то всі мабуть тільки селфі робили, нічого не бачу нічого не чую.Байдужість завжди на стороні зла.....
до прохожий Показати IP 4 Серпня 2017 10:09
Це не мужики,а зграя шакалів сци...ливих!
Гуцул_2006 Показати IP 4 Серпня 2017 20:39
Щось я тут подумав ... безпричинна стрілянина по польському консульству, "коктель Молотова" в ресторан Пащенка, тепер не мотивований напад на іноземців ... тут хочеш не хочеш, а повіриш в путінський "план шатун". Адже видно відразу, що ці всі акції зроблені з однією метою - викликати ажіотаж, страх і паніку. Не?
Вікінг Показати IP 6 Серпня 2017 12:11
коментар було видалено
Не толерантний украї Показати IP 18 Серпня 2017 00:55
Ліберали добре промили мізки,український народ скоро вимре якщо не проснеться і не зрозуміє що його дурять.