USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Через аварію частина Луцька – без світла

13 Березня 2018 14:23
Аварійне пошкодження на лінії спричинило відключення світла на багатьох вулицях Луцька. Зокрема, значна частина 33 та 40 мікрорайонів залишилась без електроенергії.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі «Волиньобленерго».

«На підстанції 330 кВ «Луцьк-Північна» від дії максимального струмового захисту вимкнувся автотрансформатор АТ 1. У результаті чого були знеструмлені споживачі першої секції шин 10 кВ», - прокоментували у «Волиньобленерго».

Зазначається, що оперативні бригади вже працюють над ліквідацією аварії. Несправності на мережі обіцяють ліквідувати орієнтовно до 17 години.

Крім того, через вимкнення електроенергії на проспекті Відродження стоять тролейбуси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 13 Березня 2018 14:45
вже все робіть
Микола Показати IP 13 Березня 2018 14:57
Вже є світло!
Оксана Показати IP 13 Березня 2018 17:34
Щойно вимкнули на вулиці Кравчука
Володимир Показати IP 13 Березня 2018 18:06
Вул. Гущанська. Немає світла
Лучанин Показати IP 13 Березня 2018 19:22
Грушевського теж без світла
Анонім Показати IP 13 Березня 2018 19:26
Героїв УПА немає світла з 17.30
Фламел Роллінштейн Показати IP 13 Березня 2018 20:06
Я так розумію, що світла сьогодні вже не буде
User Показати IP 13 Березня 2018 20:08
Стрілецька. Вуличне освітлення є. В будинках темно.
Петро Показати IP 13 Березня 2018 20:57
А АВР не існує, щоб в автоматичному режимі за декілька секунд перейти на другу секцію шин? І коли була остання реконструкція? Ще за сєрє-сєра? Бойко і Григоришин мали б вже давно оновити підстанції за тарифи "по Новому", а не тупо виводити бабло за кордон
Справедливий до Петро Показати IP 14 Березня 2018 12:27
Не захищаю, але до чого тут Бойко і Григоришин, якщо аварія на Північній? Для тих, хто "в танку" - ПС Північна у віданні НЕК Укренерго (не приХватизована. Наразі).
Оксана Показати IP 13 Березня 2018 21:02
Гулака- Артемовського досі без світла...