USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

ДТП на Львівській: водій легковика – в реанімації

9 Лютого 2016 16:20
9 лютого близько 14.00 на вулиці Львівській у Луцьку відбулася страшна аварія. Місце зіткнення «Сітроена Берлінго» з електроопором відгородили від проїжджої частини два екіпажі поліції.

ДТП трапилося якраз навпроти автостанції №2. Люди, які очікували маршрутки, а також випадкові перехожі зібралися біля розтрощеної машини, - інформує Вісник+К.

Як розповіли поліцейські, які працюють на місці аварії, «Сітроен» підрізав «Фольксваген Транспортер». Бусик притиснув легковика до правої бровки. Водій, аби уникнути сильного зіткнення, спрямував машину на тротуар. Рух машини зупинив бетонний стовп. Сила удару була настільки сильною, що перед іномарки зім’ятий повністю.

Зі слів поліцейських, водія «Сітроена» лікарі «швидкої» відвезли у реанімацію. Чоловік, який перебував у машині один, отримав важкі травми. З салону довелося викинути сидіння і буквально вирізати постраждалого з водійського місця. У «Фольксвагені», крім водія», були ще й пасажири.

Наразі відомо, що ніхто в бусі серйозно не постраждав. За даним фактом порушено кримінальне провадження. Найімовірніше аварія сталася через порушення правил дорожнього руху, винуватець – водій «Фольксвагена». Подробиці пригоди на дорозі має з’ясувати слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 171
Злий Показати IP 9 Лютого 2016 16:52
При нормальній швидкості такого удару не було б. Літають далі
друг до Злий Показати IP 10 Лютого 2016 18:41
Вин Добрий та дуже порядний хлопець аби тiльки все добре було
Бе Показати IP 9 Лютого 2016 17:00
При 40 км/год такого б не сталося. Хвалені +20!
Вова до Бе Показати IP 10 Лютого 2016 19:05
А там обмеження 40?
до патрульних Показати IP 9 Лютого 2016 17:36
ЧОМУ АВАРІЙНИСТЬ У ЛУЦЬКУ РОСТЕ? відповідь: ми все піаримось!
АС до до патрульних Показати IP 9 Лютого 2016 18:22
Росте тому що пр*дурків більшає і медичні довідки відмінили,буде ще більше
Ріна Показати IP 9 Лютого 2016 17:47
Він їхав зі швидкістю до 150 км, мій син, якраз мав переходити на пішоходному дорогу,але водій не думав зупинятись.Страшно коли це відбувається на очах у дітей,коли дитина бачить як у водія з грудей торчить труба в наслідок аварії.
777 до Ріна Показати IP 9 Лютого 2016 21:50
не 250
Джек до Ріна Показати IP 9 Лютого 2016 23:13
Я стояв з родаром,він летів 186
Вова до Ріна Показати IP 10 Лютого 2016 19:03
А транспортер який підрізав мав бі їхати ще швидше, дурню несете, пані.
галя до Ріна Показати IP 12 Лютого 2016 13:08
Пані Ріна можна з вами зустрітись і поговорити щоб ви розповіли що бачили
Віктор Показати IP 9 Лютого 2016 17:55
Винуватець - водій який, згідно правил дорожнього руху, не вибрав безпечної швидкості для руху, не дотримався безпечної дистанції та інтервалу, в разі перешкоди, повинен вжити заходів для уникнення зіткнення та не здійснювати обгін чи випередження на пішохідному переході та біля зупинки! тобто Citroen
Вова до Віктор Показати IP 10 Лютого 2016 19:09
я не сумніваюсь у вашій компетентності, але - в траспортера бита права сторона! відповідно перед сітроеном не було авто? до чого тут перешкода, від удару в бордюр несе так що....? обганяв ? з чого такі висновки? безпечна швидкість? зчого ви взяли що вона була перевищена? я думаю що робити висновки та визначати винних робота правоохоронних органів а не ваша. Дай бог щоб хлопчина видужав. А поливати його брудом на підставі однієї фотографії?
Анонім до Вова Показати IP 10 Лютого 2016 23:06
Тому, що були на місці.
водій із стажем Показати IP 9 Лютого 2016 17:57
Таке зіткнення - наслідок недотримання безпечної швидкості+дистанції та інтервалу. Бережімося, бо дорога помилок не пробачає.
інспектор Показати IP 9 Лютого 2016 17:59
Прив'язуватися треба...
Анонім до інспектор Показати IP 9 Лютого 2016 20:45
Ти бум-бум. Водій нанизався на трубу турнікету, Його на кріслі так з трубою в боці в лікарню і привезли
Ігор до інспектор Показати IP 11 Лютого 2016 13:11
якщо в нього спрацювала подушка то він був пристебнутий
З почутого Показати IP 9 Лютого 2016 18:17
Бус виїзжаючи з заправки порушив правила( повернув ліворуч через подвійну суцільну полосу) , прижавши сітроен до стовпа. Водія сітроену страшенно травмувало, дай Бог йому бути живим.
Л. до З почутого Показати IP 9 Лютого 2016 19:54
Бус за всіма правилами їхав, з'їжджав ліворуч, щоб зупинитися біля магазину зі сигаретами.І їхав з низькою швидкістю, бо давав дорогу пішоходам на переході. А як "летів" постраждалий, що аж так зім'яв машину і не побачив включених поворотів? Дай Бог, щоб постраждалий вижив і не наступав на ті ж граблі!!!
Анонім до З почутого Показати IP 9 Лютого 2016 21:47
Фольксваген не виїзджав із заправки і їхав в другій полосі. Є відео з камер спостереження автобусної станції
Вова до Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 19:11
Придивіться до сліду удару на бусі.
Анонім до Вова Показати IP 10 Лютого 2016 23:12
тобі ж пишуть, як було діло, виходячи не з фотографії, а з того що бачили вживу.
юрія Показати IP 9 Лютого 2016 19:20
шкода що так сталося......ніхто не передбачував токого.......але дай Боже щоб водій сітроену вижив............в майбутньому це буде йому уроком..як йому так і водію буса.....він порушив правила
Анонім до юрія Показати IP 9 Лютого 2016 21:44
Правила порушив той, хто їхав з швидкістю більше 100 км в год.
XXX до Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 00:08
Звідки такі факти про швидкість руху потерпілого(Сітроен). В тебе що є відео з Трукаму чи хоч фото з Візиру? А то мастаки тільки язиком молоти 100, 150, 250...хто більше? Доведи фактами. А то як в старому анекдоті " Пане міліціонер як ви визначили моє перевищення швидкості без ЖОДНИХ приборів. Мент відповідає: Ви їхали вжик, а мали бук-бук-бук." О так і в вас тріпачів!
Анонім до XXX Показати IP 10 Лютого 2016 08:42
Коли ми стояли на тротуарі, то бачили, як їхало авто. І Сітроен їхав з такою швидкістю, що аж свистіло. Принаймні коли авто рухається з швидкістю 50-60 км в годину, як дозволено за Правилами, від швидкості 100, або й більше видно навіть візуально, без радару
ХХХ до Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 11:17
Ну те що в тебе загострена фантазія і що ти ніколи не їздив за кермом(хіба що в когось на руках) це вже зрозуміло. Але на щастя для судді потрібні РЕАЛЬНІ ДОКАЗИ і факти, а не чиїсь ні чім не обгрунтовані пусті слова. Як каже один "нікчемний" персонаж "... а ти доведи".
Вова до ХХХ Показати IP 10 Лютого 2016 19:12
Не переймаяся, в нього вже дружина на квартиру нашила
Анонім до ХХХ Показати IP 10 Лютого 2016 23:01
Так реальні докази на камерах спостереження повз які проїзджав Сітроен.
XXX до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 21:57
Дані камери не фіксують швидкості авто!!!!!!!!! Для доказу перевищення швидкості в Україні згідно законодавства відносяться спеціальні пристрої фото-відео фіксації які сертифіковані згідно технічних норм і регламентів і внесенні до реєстру. А в тебе знову бла-бла-бла, а не докази. Вчи закони.
бандеровець до ХХХ Показати IP 12 Лютого 2016 07:09
Юра втухни..
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 20:01
Самовпевненість на дорозі грає з нами злий жарт, люди бережіть себе і оточуючих, не зловживайте швидкістю. Винуватці очевидні з обох машин, але дай Боже жити хлопцю і зробити висновки.
Очевидець Показати IP 9 Лютого 2016 20:33
Дуже люблю людей,які нічого не знають і пишуть тупі припущення!Водій - молодий хлопець,який зараз бореться за життя!Грош вам ціна,жалкіє людішки(це до всіх коментарів,крім останнього)!Помоліться краще за нього,якшо ви люди...таке може статись із кожним!!!
по факту до Очевидець Показати IP 10 Лютого 2016 15:45
а ти подумав як цей синок.тато не останнє місце займає в селі Н.....міг з іншими біди накоїти? сам винуватий не перший раз так ганяв....
12345 Показати IP 9 Лютого 2016 20:39
Краще через 2 години бути вдома,чим через годину бути в морз.
54321 до 12345 Показати IP 10 Лютого 2016 12:00
дуже вірно
З побаченого Показати IP 9 Лютого 2016 20:42
Сіра машина перла на всіх парах і сигналила.Червона машина з другої полоси після сигналу стала з"їжджати на першу полосу і в цей же час сіра машина стала з"їзджати на цю ж полосу. Взагалі тих, хто їздить з такою швидкістю по місту треба відстрілювати. Бо в кращому випадку воеи калічать і вбивають себе. А в гіршому нещасних, які випадково зустрічаються на шляху. Так було на Київському майдані, де збили хлопця на смерть і біля бані, де збили маму і дочку і ще в багатьох місцях
Не спішіть Показати IP 9 Лютого 2016 20:46
дорогі українці і не такі трагічні наслідки будуть. Не їздіть, шановні водії, скоріше як літають наші ангели- охоронці...
старець Показати IP 9 Лютого 2016 22:15
а що робить і нафіга така хвалена аваківська поліція????????????????????
Анонім до старець Показати IP 9 Лютого 2016 22:36
Поліція повинна відстрілювати таких горе-водіїв ще до скоєння аварії. Адже при аварії можуть постраждати нормальні люди.
Джек до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 23:13
Ти думаєш шо ти мелеш?
Анонім до старець Показати IP 15 Лютого 2016 08:30
Люди люди.
Ш до старець Показати IP 16 Лютого 2016 07:24
Шо небуть
Ш до старець Показати IP 16 Лютого 2016 07:24
Шо небуть
леся Показати IP 9 Лютого 2016 23:37
люди в в л лю люди ви дуже зли а ти мирончик живи
наталі до леся Показати IP 10 Лютого 2016 00:11
Це точно, де ваша людяність? Хлопчина за життя бореться. Боже, допоможи йому. Мирон, тримайся.
Старий Пьос Показати IP 10 Лютого 2016 00:01
Що сталось те сталось. Добре що Мирон при тямі.!! А ті хто про відстріл говорять і інші несінитниці застрільтесь самі. Мирон тримайся!!!! Ми з тобою.
Я Показати IP 10 Лютого 2016 02:01
Какие вы жестокие,несчасные,и мне вас жаль!!!!!
Брат Показати IP 10 Лютого 2016 02:22
Дякую всім,хто підтримує і молиться за Мирона!!!Ваша підтримка йому зараз як ніколи потрібна!!!Тим хто його осуджує,бажаю ніколи не бути на моєму місці,тим більше на місці Мирошки!Спаси його Боже!!!
одрі до Брат Показати IP 10 Лютого 2016 09:05
Співчувають сім'і Мирона.Дорогі,тримайтесь,моліться за хлопця,Дасть Бог вибереться.Підтримую вашу сім'ю молитвою за здоров'я Мирона.
Анонім до одрі Показати IP 10 Лютого 2016 15:52
Співчуваю сім'ї..і молимось за хлопця....дай Боже йому видужати....не судіть передвчасно нікого..не знаєш що з нами буде через 5хв ."люди.будьте добри..станьте чуточку в жизни добрее" Рідні нехай Бог буде з вами....ми за вас
Я до Брат Показати IP 10 Лютого 2016 11:05
Тримайся Мироне! надіюся що з тобою буде све добре, Ти сильний і справися з усім. Хай Бог тобі допомагає! А рібним Мирона щирі співчуття!
Анонім до Брат Показати IP 10 Лютого 2016 14:07
Спаси Боже Мирона!!!!((((( Співчуваю рідним Мирона, Підтримою вас молитвою((((
Нінавоютин до Брат Показати IP 10 Лютого 2016 15:43
Тримайся, Юра, тримай батьків сильно за руки, бо ти зараз є провідником для них, хай Господь Вам допоможе, а на низьких людей не зважай, в такі моменти з них пре ненависть від заздрощів, за Вас молиться багато людей
Сестра до Брат Показати IP 11 Лютого 2016 10:18
Дорогенький, тримайся! Ми помолимось за нього! Я вірю, що все буде добре!
Роджер(брат) до Брат Показати IP 13 Лютого 2016 19:19
Тримайтеся! Вірю що Мирон поправиться, наша порода така...
Переживання до Брат Показати IP 14 Лютого 2016 08:49
Тримайтеся, моліться і Божою допомогою все буде гаразд!!! А на підтримку людей важко надіятись... Вони тільки обговорити можуть, обмити кісточки! Переконалась на власному досвіді нещодавно, що співчуття - це якість людей віруючих і добрих, а вміння осудити характерне для заздрісників та егоїстів!!! В таку ситуацію може потрапити кожен. Жаль, що усвідомлюють "злі язики" це лише тоді, коли щось подібне трапляється з ними! Божої помочі!!!
Сергій Показати IP 10 Лютого 2016 09:48
Спаси його Боже!!! дай Боже щоб водій сітроену вижив.
Ед Показати IP 10 Лютого 2016 09:53
МИРОН ТРИМАЙСЯ ХАЙ ГОСПОДЬ БОГ ТЕБЕ СПАСЕ І ЗБЕРЕЖЕ. ЮРА МИ ЗВАМИ
:( Показати IP 10 Лютого 2016 10:36
Мирон,ти сильний, ти ж спортсмен, просто повинен одужати! Всі моляться за тебе! Я теж мати двох синів і з жахом читаю деякі коменти. Люди, будьте людьми!!! Сім'я К.,ми молимось за Вашого синочка!
реальність до :( Показати IP 10 Лютого 2016 15:49
А ви не співчуваєте іншим ? яких від міг зробити каліками??????? несучись на такій швидкості
:( до реальність Показати IP 10 Лютого 2016 16:52
Це добре,що не постраждали перехожі. Давайте дивитись на наслідки - хлопець важко поранений. Проявіть хоч краплю співчуття.
анютка до реальність Показати IP 10 Лютого 2016 19:40
але не зробив же.....нащо судите???хто вам дає на це право...ви така сама людина як і цей юна....ви від цього не застраховані...
Ір Показати IP 10 Лютого 2016 12:53
Мирон тримався, ти сильний. Ми молимося за тебе.
Н Показати IP 10 Лютого 2016 13:44
Дуже співчуваю сім"ї тримайтесь , молюсь за Мирона.
Знайома Показати IP 10 Лютого 2016 15:11
Кожен може за монітором умнічати та критикувати! Що мали поспівчувати і попросити в Бога, щоб хлопець був живий та здоровий ,то ви накинулись з обвинуваченнями, що ви за нелюди! Ніхто від цього не застрахований і ви також! Мирон,тримайся! Нехай Господь Бог тебе оберігає! Ми молимось за тебе!
не знайомий до Знайома Показати IP 10 Лютого 2016 15:55
це ж не перший раз він так швидко їздить. от і так мало статись.
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 15:44
Дай Боже йому як швидше одужати....молимся за нього..
О Показати IP 10 Лютого 2016 16:06
Мирончику,зірочка ти наша,я вірю в тебе!!!!Ти СИЛЬНИЙ!!!Молюсь за тебе і вдень і вночі..Тримайся...Тримайся і все буде тільки добре.Інакше просто не може бути.Ми з тобою..
Водій Показати IP 10 Лютого 2016 16:20
При дотриманні швидкості такого не сталося.
Сергій Показати IP 10 Лютого 2016 17:29
Всі ми вміємо тільки осуджувати..... в самого була подібна аварія..... спасло тільки наявність відеореєстратора, на якому було видно як підрізали..... якщо не знаєте що там насправді сталось, а це більша половина коентаторів тут, досить підпизджувати сидячі на кріслах......
.......... Показати IP 10 Лютого 2016 17:36
Дуже шкода, що деякі люди такі бездушні..... Співчуваю усім рідним.... Молюся за тебе...
Геймур Олена з Береж Показати IP 10 Лютого 2016 17:49
Сильно співчуваю усій сім'ї. Мрироне будь сильний ми молимося за тебе. Бог тебе береже.
Леся Показати IP 10 Лютого 2016 18:00
Мирончик МИ ЗА ТЕБЕ МОЛИМОСЬ одужуй замість того щоб звинувачувати його пожалійте!він же зараз бореться за життя!
Бережанка Показати IP 10 Лютого 2016 18:03
Тримайся мироне
Сергій Показати IP 10 Лютого 2016 18:12
А чому по місту на такій швидкості їхати, куди спішити??? Просто показати, який я крутий і що з того....чому не можна їхати зі швидкістю 60км/год??? Я цього не розумію......
555 Показати IP 10 Лютого 2016 18:53
скажіть, будь ласка..ВІн хоч живий....бо багато хто говорить що його немає((((((((((((((((((((((((((((((((
С4 до 555 Показати IP 10 Лютого 2016 19:32
Живий
Л Показати IP 10 Лютого 2016 18:53
Водій поступив героїчно, знаючи що сам може вбитись звернув щоб інші не постраждали. Дай йому Бог одужати і жити. Вони через той дорогий бензин літають так думають менше згорить. Але краще не спішити і не ганяти тим більше зимою. Треба молитись як сідати за руль.
Бодя до Л Показати IP 10 Лютого 2016 21:29
Кому ти розказуєш цей брєд??? Він летів на скаженій швидкості. Добре, що водій буса встиг його побачити і хоч трохи звернути вліво. Сітроєн відбило від удару і на цій швидкості він і застряг на огорожі. Тут ніхто крім водія сітроєну не винен! Сам собі біди наробив! Дай Бог йому одужати! Бо впершу чергу - це біда для сім'ї!
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 19:05
Якщо батько водія Сітроена якась шишка, то другого водія зроблять винним 100%. Цікаво чи продадуться свідки? Чи продадуть відео з реєстраторів? Вот в чім питання.
3423 до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 13:34
Сільського господарське підприємство Несвіч виділить кошти на залагодження всіх питань...
1111 до 3423 Показати IP 15 Лютого 2016 23:05
Невже батько, щоб спасти свою дитину, повинен у когось питати дозволу ...... Це приватне підприємство і кошти теж приватні. Я сама веду с/г бізнес,знаю чого він вартий.Лише нероби позаздрять.А вданій ситуації гроші -другорядне, головне-СИЛА БОЖА і ВІРА в НЕЇ.МОЛІТЬСЯ. Не ображайтеся на злих людей .Вони злі, бо у них не все вдається.Щиро бажаю швидкого одужання
Брат Показати IP 10 Лютого 2016 19:23
Мирон живий!В реанімації,але динаміка позитивна!Дякую всім за підтримку і молитви!Він сильний і мужній!
Володимир до Брат Показати IP 11 Лютого 2016 00:26
Дай Боже вижити вашому Мирону! Якщо він щось і порушив ,то покарання дуже страшне.Я бачив результати цієї аварії. Після такого Він мусить вижити.Люди моліться за нього! Цей відрізок дороги від перехрестя Львівська - Потебні і до виїзду з Луцька дуже аварійний. Треба ініціювати депутатів обмежити на цьому відрізку швидкість до 40км/Год. При тому щоб знаки моргали і вдень і вночі,як в Польщі.Там постійно аварії.Недавно біля університету збили дівчину на пішохідному переході.
Тетяна до Брат Показати IP 14 Лютого 2016 12:59
Молимося за Мирона вдень і вночі! Нехай Бог дасть йому сили одужати. Співпереживаємо батькам і тобі, Юра. Тримайтеся!!!
Водiй Показати IP 10 Лютого 2016 20:06
Хай бог допомагае" Мирону" е вiдео з риестратора, там все видно, бус невинований.
Андрій до Водiй Показати IP 11 Лютого 2016 16:40
Відео в студію.
дружина водія т4 до Водiй Показати IP 12 Лютого 2016 13:25
Дуже прошу Вас надати це відео для слідчого , або я б хотіла з вами зустрітися.......... Будь-ласка............
читач Показати IP 10 Лютого 2016 20:22
Хто був за кермом..постраждалий?
Сімя Синюків Показати IP 10 Лютого 2016 21:20
Ми молимо Бога щоб все було добре з Мироном .Родина тримайтесь.
Н Показати IP 10 Лютого 2016 21:21
Мирончику, ти сильний ти справишся, молимось за тебе
Оля Семенюк Показати IP 10 Лютого 2016 22:03
Люди МОЛИТЬСЯ за хиття МИРОНА.(а не осуждайте) МОЛИТВА сильниша за все.ЮРА будьте сильни все буде добре .БОГ почуэ наши молитви...........
Знайома Показати IP 10 Лютого 2016 22:25
Вас ніхто не прость нікого осуджувати у цій сутуації.Будь хто міг опинитися на його місці.Ви всі такі "хороші"?Єдине чим можете допомогти це молитвою!Не будьте байдужими.Кожен,як завжди за свою шкуру хвилюється!Я в шоці від прочитаних коментарів.Ви подивіться скільки аварій через алкашів за кермом,так візьміть їх постриляйте шоб не було п'яних за кермом.Люди,ведіть себе пристойно.
Подруга Показати IP 10 Лютого 2016 22:28
У людей горе,а вам аби по обговорювати і осудити.Мирончик,тримайся!!!!
Анонім до Подруга Показати IP 10 Лютого 2016 22:59
То чого лити бруд на шофера іншої машини? Його вина лише в тому, що зустрівся на дорозі з молодим мажором, якому глибоко плювати на всі правила. Чого писати, що бусік виїзджав з заправки? Чого писати що бусік пересік сплошні полоси? Це ж неправда.
Анонім до Подруга Показати IP 10 Лютого 2016 22:59
То чого лити бруд на шофера іншої машини? Його вина лише в тому, що зустрівся на дорозі з молодим мажором, якому глибоко плювати на всі правила. Чого писати, що бусік виїзджав з заправки? Чого писати що бусік пересік сплошні полоси? Це ж неправда.
Подруга до Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 23:16
Анонім,Що ти тут доказуєш?Тобі не ясно написано,що ведеться слідство.Хлопець в реанімації,а ви тут виписуєте не знати що."Молодий мажор"?до чого це тут????Є поліція і вона зі всім розбереться,а мені наприклад плювати на твою думку!!!
555 Показати IP 11 Лютого 2016 07:49
Мирона взагалі гроші не цікавили. Нічого про Нього не знаєте, а пишете казна-що. Він дуже хороший і добрий хлопець. Переконана Він не винен!
Нінавоютин до 555 Показати IP 11 Лютого 2016 11:09
не треба, дитино, говорити в минулому часі про вподобання Мирона...не цікавили.... ти хотіла сказати: не цікавлять... бо ж він живий, слава Богу, і бачиш, як пише Юра, вже все налагоджується.Тримайтеся, сім’я.
Воютин Показати IP 11 Лютого 2016 08:01
Тримайся Мироне ми переживаємо за тебе! Юра як Мирон бо в людей різні врсії? Щирі співчуття рідним Мирона! Хай береже вас Бог!!!
Б до Воютин Показати IP 11 Лютого 2016 09:05
Мирон живий!В реанімації,але динаміка позитивна!Дякую всім за підтримку і молитви!Він сильний і мужній!
Н Показати IP 11 Лютого 2016 08:11
Хватить гряззю обливати, обзивати мажорами біди і так хвaтає ! Молитись треба! Хто як розсудить , а на небі свій суд ! Мирон сильний він обовязко видужає . Негрішіть язиками!
Брат Показати IP 11 Лютого 2016 08:55
По стану Мирона:вже з критично-стабільного перейшов у стабільний!В реанімації пробуде як мінімум до понеділка!Лікарі дивуються як він вижив!Вже трошки говорить і переживає за ту всю ситуацію!Питав чи немає інших постраждалих і шо з автомобілем!Думаю,це як мінімум,показник для тих,хто його не знає!!!
Вісімка до Брат Показати IP 11 Лютого 2016 10:36
Ми всі тримаємо кулачки за Мирона та співчуваємо вашій родині! Хай швидше одужує, він сильний, ми в нього віримо! Передавай привіт від люблячих друзів)
Бригада хлопців Скір до Брат Показати IP 11 Лютого 2016 11:16
Тримайтеся, Юра, бачиш, все буде добре... і напевно сьогодні ти вперше зможеш заснути..хоч трохи. Ми всі переживаємо за Вашу сім"ю, навіть робота не клеїться, як завше було раніше...
:( до Брат Показати IP 11 Лютого 2016 11:49
Слава Богу!!! Все буде добре
Михальчук до Брат Показати IP 11 Лютого 2016 16:50
Хай скоріше поправляється і не переживає, нікому шкоди не наніс, тільки себе не вберіг, все буде добре, головне щоб був здоровий, все інше дрібниці.
Несвіч Показати IP 11 Лютого 2016 09:14
Тримайся, хлопче! Подумки ми з тобою і твоєю родиною. Молимось. Все буде добре.
Ю Показати IP 11 Лютого 2016 13:57
Тримайтесь!
несвічани Показати IP 11 Лютого 2016 14:12
яка різниця хто виний, хто невиний. головне щоб Мирон одужав він молодий хлопець в якого все життя попереду і дай йому Боже здоровя, ми всі люди і бїда може статися з кожним !!!
пррр Показати IP 11 Лютого 2016 14:58
Одні бобтисти пишуть... Всі брати і сестри... Питання чого ваш брат так летів на сітроені??? чого через його недбалість повинен відповідати водій фольцвагена?
??? Показати IP 11 Лютого 2016 16:49
Який стан Мирона?
Б до ??? Показати IP 11 Лютого 2016 18:01
По стану Мирона:вже з критично-стабільного перейшов у стабільний!В реанімації пробуде як мінімум до понеділка!Лікарі дивуються як він вижив!Вже трошки говорить і переживає за ту всю ситуацію!Питав чи немає інших постраждалих і шо з автомобілем!Думаю,це як мінімум,показник для тих,хто його не знає!!!
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 18:36
Кажуть Водій Сітроена помер
ан до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 19:22
Навчись читати коменти ! Брат написав що з Мироном(тобто з водієм Сітроена) все вже в порядку!
не сраколизник воюти Показати IP 11 Лютого 2016 19:37
да пацана жалко нехай Бог йому допомагае внього справидливий тато і небуде робити виним водія буса.. Як водій буса???
воютин Показати IP 11 Лютого 2016 19:46
шкода хлопця нехай Бог йому допоможе одужати,але чому всі накидаються на водія буса,хоч хтось подумав як зараз йому,
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 19:57
Ти що плетеш , читай вище
іра Показати IP 11 Лютого 2016 20:05
Текст повідомлення теж чула що мирон помер дуже шкода хороший хлопець був і сімя порядна всі жителі с богуш ...задоволені цією сімьєю це дитя було в ато нещодавно прийшов з пораненям
воютин Показати IP 11 Лютого 2016 20:22
воютинці не лижіть......вже одні долизались)це біда від того ніхто від того незастрахований,але якби в аварію попав хтось з бідних виб так не співчували.
1105 Показати IP 11 Лютого 2016 20:26
як водій буса його ще непосадили?
Брат Показати IP 11 Лютого 2016 21:23
Мирон йде на поправку,хоч ше в реанімації!Водій буса з дружиною були сьогодні в лікарні,порядні і добрі люди,теж співчувають Мирону!Ми вже якось без вас з ними розберемся,не переживайте!Попрошу вас,не пишіть казна що!Він живий,в АТО він не був!І забудьте хоч на трошки про гроші,будьте людьми!Мирон дякує всім за підтримку!Це пише рідний брат,єслі шо!!!
бук до Брат Показати IP 12 Лютого 2016 12:44
Чого ти збираєшся з водієм буса розбиратись? Ти що слідчий орган чи суд, щоб дати оцінку і винести міру покарання, якщо водій буса дійсно винен. Не бери на себе таких обов'язків, ато геть загрався
Аня. до Брат Показати IP 12 Лютого 2016 14:38
Що з Мирончиком,??як він??
до Іри Показати IP 11 Лютого 2016 21:28
Де ти чула текст повідомлення?
Інна Показати IP 11 Лютого 2016 22:18
Про який європейський рівень життя може йти мова в нашій країні, коли кожен тільки те й робить, що плітки водить та вважає себе великим суддею і знавцем життя. Ніхно не застрахований від нещасного випадку. Та невже не можна просто підтримати добрим словом??? Поправляйся, Мироне!
Волиняка Показати IP 12 Лютого 2016 09:59
Батьки грішать діти страждають... коли робиш зло, зло повертається але як правило нащадкам...А смерть нажаль хабарів небере...
: до Волиняка Показати IP 12 Лютого 2016 23:01
Люди, що ви пишете? Ви хворі? Отямтеся!!!! Хлопець таке пережив, з усіх сил за життя хапається, а ви як ті стервятники. Можна подумати ви безгрішні, чи ніколи не робили помилок? Навіщо, прикриваючись анонімністю поливаєте брудом сім'ю, яка переживає важкі часи? Ніхто не знає,що кого чекає, тому не осуджуйте. На його місці міг бути будь-хто. Мироне, швидкого одужання тобі, дитино, ти це витримаєш!!!!
Анонім до Волиняка Показати IP 14 Лютого 2016 22:58
Не вам судити
Ангел Показати IP 12 Лютого 2016 12:14
За деньги продаётся не всё! И невсегда Ангел может быть на месте в нужную минуту...
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 16:44
Мирон живий ще чи уже ні? Скажіть будь ласка.
з= до волиняки Показати IP 12 Лютого 2016 17:33
озирнись назад "безгрішний" і з обережністю подумай про своїх нащадків...Справедливість не для всіх подобається.
456 до А нонім Показати IP 12 Лютого 2016 18:00
чому тебе так це хвилює.
Аня. Показати IP 12 Лютого 2016 18:55
Скажіть будь ласка.як Мирошка..скажіть...бо ми усі за нього переживаємо. І молимось(
Б до Аня. Показати IP 12 Лютого 2016 20:51
З ним все в порядку , прочитай що писав брат. Вище в коментарях написано
!!!! Показати IP 12 Лютого 2016 21:55
Шо з Мирончиком?
Не важливо хто... Показати IP 12 Лютого 2016 22:28
А якби так, а якби сяк. Ви хоч думаєте, що ви пишете? У вас старі шаблони - якщо син багатого батька, то значить бидло і т.д.? Я знаю їхню сім'ю з дитинства і за цей час і до сьогоднішнього дня я ніколи не бачив з їхньої сторони зверхнього ставлення до людей. Літав по дорозі, не літав. Коли я в'їжджаю в місто, то стільки оленів зустрічаю за кермом і не на дорогих авто, а на зачуханих жигулях. Чого ви їх не розстрілюєте, а взялися за бідного хлопця?
тьотя Показати IP 13 Лютого 2016 01:35
Читаю і плачу. Дякую всім небайдужим за щиру підтримку моєї родини.Нехай вас усіх Господь збереже від біди.Усіх,усіх.І тебе,Волиняка, такаж.
незнайомець Показати IP 13 Лютого 2016 09:34
З Божою допомогою МИРОН швидко одужає... Але чому ніхто не говорить про те, що в бусі з тієї сторони що був удар сиділа дитина, з якою зараз працює психолог............
!!!! до незнайомець Показати IP 14 Лютого 2016 20:58
Як там Мирон,?
... Показати IP 13 Лютого 2016 21:24
З Божою допомогою дитина швидко одужає...
.......... Показати IP 13 Лютого 2016 21:29
Який стан Мирона.на сьогодні?
Брат Показати IP 13 Лютого 2016 23:08
Ще в реанімації,але вже їсть і сідає(правда ненадовго)!Якщо так і буде далі,то на кінець наступного тижня переведуть з реанімації!Дякую всім розуміючим людям!!!
: до Брат Показати IP 13 Лютого 2016 23:53
Це дуже добра новина!!! Мирон, так тримати!!!
Аня. до Брат Показати IP 14 Лютого 2016 21:03
Я особисто не знаю ні вас ..ні вашої сімї..але я більше всього хочу щоб Мирошка як найшвидше одужав....ми молимось за нього...нехай тримається....привіт йому із Горохівщини...
Галя до Брат Показати IP 14 Лютого 2016 21:06
Я вибачаюсь за мінус один, гаджет заклинило насправді новина дуже добра.
Анонім до Брат Показати IP 16 Лютого 2016 17:26
Як мирон?
Оксана М до Брат Показати IP 17 Лютого 2016 17:33
Юра прийми щирі співчуття! Ми дуже переживали за Мирона! Хай береже і охороняє його Бог, Ми раді що з Мироном все добре! Великій привіт Мирону! А тим хто так жорстоко судить будьте обережні бо судити Божа воля так не можна говорити! А Юра і його рідні дуже хороші люди. І це що ви пишете що вони мають гроші і більш нічого і нікого не тре то це не правда Вони входять в положення і допомагають всім хто цього потребує. Я переконалася сама. Велике дякую Юрі і його татові!!!!
Н Показати IP 14 Лютого 2016 09:57
Мирон, ти молодець!Так і надалі радуй одужанням близьких і знайомих.Я вірю в силу молитви, а за тебе моляться в церкві , моляться багато людей , які знають тебе і твою сім"ю. Все буде добре, поправляйся , я в тебе вірю.
Сусід Показати IP 14 Лютого 2016 21:53
Тримайся Мирон!!! Все буде добре!!!
: Показати IP 15 Лютого 2016 10:32
Як почуває себе Мирон? Хоч трошки менше болить?
... Показати IP 16 Лютого 2016 08:03
Я співчуваю Мирону,бажаю йому одужання!Я розумію але чому ніхто не говорить про пасажирів фольтсвагена.Там теж була дитина щей сиділа з того боку де ваш Мирон врізався.Дитина постраждала але про неї ніхто не згадує.Дитина тим більше не повнолітьня!....
( до ... Показати IP 16 Лютого 2016 09:15
Мабуть тому,що найбільше постаждав хлопець. І дитину шкода, вона ж ні в чому не винна. Діти страждають через дорослих,це той випадок. Страшна аварія, всім одужання і морального і фізичного!!! Добре,що всі живі!
Анонім до ( Показати IP 17 Лютого 2016 09:06
Усім співчуваю
Анонім до ... Показати IP 16 Лютого 2016 17:34
Шкода усіх...але скажіть.будь ласка..як могла пострадати дитина..якщо на бусі тільки царапини..і то у задній частині???хіба психологічон...давайте не будемо робити нікого винними...вони самі розберуться..і для цього у нас є право охоронні органи.....
порада до ... Показати IP 17 Лютого 2016 21:15
Ви дійсно думаєте,що коментарі допоможуть вашій дитині? А звинувачення-лише нашкодять.І Мирону і пасажирам фольтсвагена раджу кожного дня дякувати БОГУ за спасіння,бо могло бути не так....
Володимир Показати IP 16 Лютого 2016 23:20
Дуже переживаю за Мирона.Підскажіть як він?
Брат Показати IP 17 Лютого 2016 09:34
Перевели з реанімації у відділення!Трохи ходить!Стан покращується кожен день!
:) до Брат Показати IP 17 Лютого 2016 10:29
Мирон - молодець!!!!!!!
.... Показати IP 17 Лютого 2016 09:54
УРА!!!!!Тільки тихенько....
Н Показати IP 17 Лютого 2016 13:49
Так тримати , Мирон, я рада за тебе.
Маша Показати IP 18 Лютого 2016 18:22
Слава Богу що все добре,одужуй.
АНЯ Показати IP 19 Лютого 2016 16:47
ЯКИЙ СТАН МИРОНА НА СЬОГОДНІ?
Брат Показати IP 20 Лютого 2016 11:15
Трохи покращився,трохи більше спить,але всерівно на знеболюючих!Ускладнень поки немає!Зараз його найкращий лікар - це час!
Анонім до Брат Показати IP 24 Лютого 2016 12:13
Як почуває себе мирон?
Аня. Показати IP 22 Лютого 2016 12:42
Як там Мирошка......як себе почуває на даний час????
Анонім Показати IP 25 Лютого 2016 19:28
Як там мирон