USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

ДТП під Луцьком: зіткнулися бус та легковик

16 Жовтня 2017 21:10
Під час аварії в селі Рованці, що під Луцьком, зазнали пошкоджень бус Хюндай та легковик Мерседес. На місці працювали надзвичайники.

Відео з наслідками аварії опублікував в соцмережі користувач Юра Кукса.

Аварія трапилась на вулиці Тополевій, поблизу ресторану «Чевермето». З відеозапису видно, що у туї, які ростуть в дворі ресторану, влетів бус Хюндай Н200. Поруч на проїжджій частині стоїть розбитий Мерседес-Бенц Е-класу. На місці події працювали співробітники ДСНС.

Наразі деталі аварії встановлююься.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 16 Жовтня 2017 21:18
Ох Уж ці Українські бляхи! Коли закінчиться цей "БЕСПРЕДЕЛ"?!! Понакуповлювали старих трупаків 90-х років по 7-8 тис доларів і колеса відвалюються у цих 30-ти річних автомобілів. Ні щоб купити нормальну машину за цю ціну у цивілізованій Європі і їздити впевнено знаючи що ніде нічого не відпаде.
Б.С до Лучанин Показати IP 16 Жовтня 2017 23:28
Давайте, противники блях, налітайте, виправдовуйтесь. Напевно мерс на бляхах був, а хазяїн швиденько номера перекинув аби вас, бляхофобів, в таке от положення поставити. Аварія, і без участі блях...
Василь до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 01:40
Сам напевно за 7-8 штук штук брав BMW року 2013-го, чи за три штуки 99 року....? І впевнено їздиш ? Чи на Славуті рулиш і байки тут розказуєш ?
Євген до Лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 09:59
А де бляхи? На фотках я не бачу. Ви знаєте щось більше?
лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 01:59
ей бляхарі..вас жаба душить що не можете собі нормальне авто дозволити..? люди купили і розмитнили за свої кровні.. а не зі шроту за копійки незаконно всунули в Україну оминаючі податки..так що заздріть мовчки бомжі..))
Санек до лучанин Показати IP 17 Жовтня 2017 20:37
Нормальне авто ти купив і розмттнив а кому гроші пішли.олень
Активіст Показати IP 17 Жовтня 2017 08:07
Чого ви радуєтеся, к*зли бляхасті? Мерс взагалі нікого не чіпав і чекав повороту наліво з головної на Тополеву. Барани, блін....
Оксана до Активіст Показати IP 17 Жовтня 2017 09:23
Що ти рзказуєш. Мерс не пропустив зустрічНу і
Оксана до Активіст Показати IP 17 Жовтня 2017 09:25
До речі постраждало три машини. Третій бус який стояв на стоянці
Євген до Активіст Показати IP 17 Жовтня 2017 10:03
Ну то вже напиши все, що знаєш, що ж там сталося, а не недомовки і образи безпідставні
Андре Показати IP 17 Жовтня 2017 09:44
Сумно. Як ми можемо жити добре, коли постійно в головах ділимось, чи то схід і захід, чи бляхасті і не бляхасті. Будьте людьми, майте співчуття і пам'ятайте, що ніхто не застрахований.
Дмитро Показати IP 17 Жовтня 2017 10:29
За кермом Мерса була жінка?
Костянтин Показати IP 17 Жовтня 2017 19:42
За рулем мерса был мужик. Это такси. Мы с девушкой были на заднем сиденье, это нас и спасло. Да, мерин не пропустил бус. Повезло нам здорово. У девушки шишка небольшая на голове, а у меня лоб рассечён. Всё. Ффух!
Бляхи з..и Показати IP 18 Жовтня 2017 09:35
Шо так бомбить то ? 1 аварія з 20 без участі блях , узбагойтесь "поляки"
Мєнт Показати IP 19 Жовтня 2017 14:23
Таке відчуття,що водій була купив права,з удару видно, що це "скользящій удар"....він що не тормозив? Чи це була леді за кермом?????
Волинян Показати IP 19 Жовтня 2017 14:24
16 років ,то Дитина?????