USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

ДТП в Луцьку: Лексус в дереві. Ауді в Лексусі. ВІДЕО

7 Липня 2014 12:22
«На Огієнка – аварія. Лексус в дереві. Ауді в Лексусі», - пишуть на луцькій дошці очевидці.

Так, як повідомляють у прес-службі волинської міліції, о 20-й годині, 6 липня, на перехресті вулиць Огієнка – 8-го Березня, що в Луцьку, зареєстрували автопригоду з постраждалими. 31-річний водій, керуючи автомобілем «Лексус», рухаючись другорядною, проїжджаючи нерегульоване перехрестя, не надала переваги в русі автомобілю «Ауді», яким керував 32-річний водій. Він рухався головною дорогою, внаслідок чого відбулося зіткнення.

У результаті ДТП водій «Ауді» отримав тілесні ушкодження та госпіталізований у Луцьку міську клінічну лікарню.

«Лексус (за рулем молоденькая девочка), выезджая с 8 марта от проспекта Победы, не пропустил Ауди (такси), которая педалила на оч приличной скорости, в Лексусе выстрелили подушки, а водитель ауди, с разбитой головой, удалися с места ДТП на скорой помощи», - коментує ДТП очевидець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Хто за кермом ? Показати IP 7 Липня 2014 12:26
Так і не зрозуміло, чи "молоденькая девочка" чи "31-річний водій" кермували Лексусом ?!
хахах Показати IP 7 Липня 2014 12:29
уважно читай
Хто за кермом ? до хахах Показати IP 7 Липня 2014 12:34
Та ну ? І що ж я там прочитав неуважно ?
Мальчик Показати IP 7 Липня 2014 12:33
Злі ви)) А що, 31-річний водій вже не "молоденькая девочка"?))
Хто за кермом ? до Мальчик Показати IP 7 Липня 2014 12:34
Виходить, що так і є... )
все в хламе Показати IP 7 Липня 2014 12:40
Лексус в дереве, Ауди в Лексусе, водитель-мальчик в госпитале, а где водитель-девочка?
Анонім до все в хламе Показати IP 7 Липня 2014 12:44
Відмажуть, як завжди.
Антон до Анонім Показати IP 7 Липня 2014 14:21
Ага, "...дерево раптово вискочило на проїжджу частину та спричинило ДТП..."
белое крыло Показати IP 7 Липня 2014 13:06
Свидетелями этого ДТП были дети..в автомобиле ЛоХус...была девушка которая быстро сняла номера выкинула в кусты и забрала ребенка.......и смылась не надав первую мед.помощь пострадавшему....так что н*** й писать ерунду....дети нашли номера от авто .
Осса Показати IP 7 Липня 2014 13:40
Щось в заголовку не пляше. Може, дерево в Лексусі? кострубатенько і по тексту перепишіть краще :)
Корінний лучанин до Осса Показати IP 7 Липня 2014 14:55
Так новоспечені молоді журналісти спеціально такі ЗАГОЛОВКИ придумують не напрягаючись, що інтрига для обивателя вже у назві була. А потім, які тролі в коментах.. просто " умора".
OMG Показати IP 7 Липня 2014 13:44
Типова ситуація, в мене машина круче ти мене повинен пропустити. Довбані мажори, а головне це тинденції які ну ніяк не міняються. В мене кожен виїзд на дорогу супроводжується стресом як під час гри в шахмати. Бо ти мусиш думати, чи от таке безголове не вискочить з другорядної, чи по зустрічній на обгін в населеному перед переходом і ще купа ситуацій, але не дай Бог аварія, то вони зразу в кущі, а коли кермують то такі впевнені.
Говорук Показати IP 7 Липня 2014 13:53
самий жах, коли за кермом чиясь доця або синок. воно само грошей не заробило, з людьми працювати не вмiє, вiдповiдальностi нема й на 0. спитайте в лiкарiв хто на мажорних тачках розбивається - 90% хлопчики-дiвчатка, 10% дорослi бухарi. i добре, якщо ще з собою нiкого не забере
Анонім до Говорук Показати IP 7 Липня 2014 14:59
за кермом іздять не тільки чиїсь сини та дочки... мажорчики. як ви пишете.... море безглуздих водіїв і стать ні до чого.... а причина в тому.... правил не знають... і знать не хочуть...((((
Саша Показати IP 7 Липня 2014 14:38
аналогічна ситуація у мене сьогодні на Ковельскій біля Вопаку, їде мурло на ФЖ круїзері і має мене пропустити то рішив ще права покачати бо у нього крутіша машина і всі повинні по кущах поховатися і не мішати людині їхати...
Корінний лучанин до Саша Показати IP 7 Липня 2014 15:02
Поїздив б цей типаж так у ШТАТАХ. Там водіям по барабану на якій машині ФЖ їдеш і за яке бабло купив. Там правила для всіх однакові. Там його крутизна до одного місця! Шкода що у нас не так. Може прийдуть такі часи.
Таня Показати IP 7 Липня 2014 15:01
Там постійно аварії, мажори чи немажори....Навіть коли по головній їду...зупиняюсь подивитися чи нема "джигітів" ...закляте місце...
СашОк Показати IP 7 Липня 2014 17:28
Цікавий коментар очевидця ДТП "белое крыло" Чому не пишете що водій Ауді відразу зняв фішку таксі і накинувся на дівчину? Погано став себе почувати відразу по приїзду машини Державтоінспекції. Бачив хтось з тих хто пише???
У-ух! Показати IP 7 Липня 2014 20:10
То все кляті москалі винні...