USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

ДТП з патрульними у Сумах: з'явилося відео з моментом зіткнення

20 Серпня 2018 23:01
У мережі опублікували відео з моментом ДТП за участю автомобіля патрульних Toyota Prius і автомобіля Audi в Сумах, в результаті якого постраждали сім людей.

На відео видно, як автомобілі стикаються на високій швидкості. Удар виявився досить сильним, оскільки обидва транспортні засоби після удару занесло на тротуар, інформує Апостроф.

Нагадаємо, аварія сталася 19 серпня в Сумах. На перехресті зіткнулися поліцейський автомобіль Toyota Prius і Audi. У ДТП постраждало сім людей.

Момент зіткнення можна переглянути на відео з 1 хвилини 45 секунд:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
—— Показати IP 21 Серпня 2018 05:27
Пріус їхав на червоне світло!!!! Натворили... ще з людини яка була на Ауді зроблять дурня...
Анонімка до —— Показати IP 21 Серпня 2018 08:33
Пріус їхав з сиреною і проблисковими маячками, а винен дибіл, який не вчив правила дорожнього руху, за якими авто поліціїї, швидкої, пожежної з ввімкненими проблисковими маячками пропускають всі. І таки водій на Ауді винен. Правила дорожнього руху тобі в поміч
yTb до Анонімка Показати IP 21 Серпня 2018 15:47
Зачем вы нам лапшу вешаете! Ничего не было включено,свидетели сами рассказали,что сирена включилась за 5 сек. до столкновения! Так что не лижи им ж*пы,дурак!
Анонім Показати IP 21 Серпня 2018 12:12
Копи д*біли, потрібно будо притормозити на перехресті коли ввімкнений червоний... на що вони надіялись проїжаючи на червоний?
Анонім до Анонім Показати IP 21 Серпня 2018 15:38
і тим не менше в Правилах дорожнього руху написано, що водій транспортного засобу і пішоходи мають пропустити спецавтомобіль з проблисковими маячками. Задовбали вже ідіоти, які не пропускають швидку допомогу і пожежне авто.Їм і в голову не приходить, що десь там помирає людина і потребує допомоги, горить хата чи злодії виламують двері до чийогось помешкання
1 до Анонім Показати IP 22 Серпня 2018 09:37
Полицаи нарушили п.3.1 ПДД, они ОБЯЗАНЫ были обеспечить безопасность дорожного движения!!! Водители оперативных транспортных средств, выполняя неотложное служебное задание, могут отступать от требований разделов 8 (кроме сигналов регулировщика), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 и пункта 28.1 данных Правил при условии включения проблескового маячка синего или красного цвета и специального звукового сигнала и обеспечения безопасности дорожного движения.
Вік Показати IP 21 Серпня 2018 15:08
Нещодавно біля Променя бачила як пріус на червоне світло чуть хлопчика на велосипеді на переході не збив! Їхав без звукового сигналу! навіть не затормозив д*біл!!! а хлопчик ледь викрутився...
yTb Показати IP 21 Серпня 2018 15:40
Менты наломали,их нужно судить! Нефиг включать сирену перед светофором.Как будто именно в этот момент прозвучал вызов по рации...Та пиз*ёшь это всё! Они так везде делают,в Запорожье то же самое! Вызвали,включил и лети..сирену слышно ой как далеко!
ВВ Показати IP 22 Серпня 2018 09:32
Це ж перехрестя, хто блін дивиться коли їде на зелене по сторнах, чи який д*біл не летить?
не важно Показати IP 22 Серпня 2018 16:02
да, копы имели право проехать на красный свет с включеным звуковым и проблесковым сигналом, но проезжая на красный они должны были убедиться в том что они не создают аварийную ситуацию, что им уступают проезд на красный. а не лететь что пид..ры!!! девушка молодая в реанимации из за них у*бков!! бетмены с..ка.