USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ФОТОфакти захоплення корветів «Луцьк» і «Хмельницький»

23 Березня 2014 08:01
Озброєні люди в масках захопили в четвер, 20 березня, в Стрілецькій бухті Севастополя два українські корвети -"Луцьк" і "Хмельницький", інформує Gazeta.ua.

Близько 200 моряків, які знаходилися на борту, вивелина сушу.

Нагадаємо, український корвет "Тернопіль" російськівійськові відбуксирували в невідомому напрямі. Згодом окупанти закидали його бойовими гранатами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 08:12
військовий корабель це тереторія держави тієї під прапором якогї він ходить.... цікаво чому капітани не відійшли від берега щоб оборонятись чому вкінці кінців не затопили корабель недавши зброї ворогу???? ЧОГО НЕВИСТАЧАЄ НАШИМ Капітанам РОЗУМУ ЧИ ЧЕСТІ????
Анонім до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 09:06
Вього не вистачає і капітанам і "керівникам" країни..Короче кажучи домайданились і вже скоро не буде де й майданити.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 14:56
Якою б для кого гіркою чи неприємливою була правда, але правда є правда. Більшість цих людей служили раніше в одній армії і не дивлячись на те що їх розвели по різних "квартирах", вони і зараз пам'ятають що давали присягу захищати один одного. Жоден в них не буде стріляти друг в друга, як би не хотілося деяким "керівникам". Все інше що між ними відбувається - це гра, можливо не зрозуміла народу, але по іншому вони не зможуть. Більшість людей України, Росії та Білорусі змішані кров'ю і проти своєї крові вони не підуть. Зараз точиться боротьба лише між різнокровними. Основа - розсварити українців, росіян та білорусів. Вчіть історію і обов'язково співставляйте факти з різних джерел. Правда завжди посередині!
крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:06
ну то хохлы обосрались? все сдали без единого выстрела...и вы еще хотите с РОССИЕЙ воевать?
ок до крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:09
10000%.З Росією воювати хіба з рогатками.Все здали і побігли це ж типово для українців-вони і рідну матір як треба здадуть.Соромно.Треба міняти громадянство бо скоро і кури сміятимуться з українців.
Українець до ок Показати IP 23 Березня 2014 09:59
скоріше міняй і в*обуй з України!!! бо таким запроданцям всерівно життя на україні не буде!
ок до Українець Показати IP 23 Березня 2014 10:10
Та ну я тут почекаю Росію.
Українець до крымчак Показати IP 23 Березня 2014 09:58
ти ще обіс*ешся... продали ви... і ви вже в росії? то там розказуй що робити а тут завали свою вафельнецю!!!
112 Показати IP 23 Березня 2014 09:12
Це суто по-українськи.Хлопці не має за що триматись- в Україні безлад.Втікайте і бажано в Росію поки є можливість бо ці майданюки скоро розтринькають державу.
Українець Показати IP 23 Березня 2014 09:14
А цікаво чому ще раніше (до затоплення виходу російськими суднами) не був відданий наказ нашим пасторем-головнокомандуючим вивести судна? Може це і було заплановано? Може вже Крим став дотаційною обузою для влади? Тепер набагато простіше їм запустити руки в кошти МВФ. Фінансування йде. І всі нас шкодують - дають щедро. Ми побачили, що владу абсолютно не цікавлять військовослужбовці України, їх сім"ї. Кого-кого, а турчинова треба посадити поряд з януковичем. Аморфне створіння. Та і "ВОНА" мовчала. Зате тепер щебече. Але поживем-побачим...
Здрасте Показати IP 23 Березня 2014 09:17
Погоджуюсь з попередніми коментами. Якщо ти вчитель то йдеш і вчиш дітей розуміючи, що нерви коли підеш на пенсію будуть гірші ніж в сусіда. Коли ти йдеш прибирати то розумієш, що мозолі в тебе будуть більші ніж у вчителя. А коли ти стаєш військовим то маєш розуміти що держава забезпечує тебе і твою сімю в мирний час для того, щоб ти виконав свій військовий обовязок (зробив свою роботу). Дивлячись на клоунаду в криму розумію, що військовим з бюджету зарплату платили за нєхрін. Тому що здати зброю, піти не вистреливши в ворога (пофіг чи він зі зброєю чи без, коли він іде на твою територію) можуть тільки шмаркачі. А Яценюк хоче надати їм статус учасників бойових дій, щоб ми башляли їм пенсії і пільги за те, що вони не стрельнули в ворога.
Анонім до Здрасте Показати IP 23 Березня 2014 09:27
так не дадуть їм ніякого статусу учасників бойових дій-це казки.Хай-но повернуться -то їх ще на коліна майдауни будуть ставити як "Беркут".Зараз ці дебіли яйценюки бабтист-турчинов ціле літо будуть в війну "гратися" а осінню почнеться голод.Роздерибанили Україну.
112 до Здрасте Показати IP 23 Березня 2014 09:28
Не було у них і зброї-це ж голодранці а не армія і таке ж нове керівництво.
1 Показати IP 23 Березня 2014 09:20
Та й добре шо не стреляють, війна нормальним людям не потрібна!
Українець Показати IP 23 Березня 2014 09:30
Чому станом на сьогоднішній день наша влада мовчить, що на білоруському кордоні в напрямку Кузнєцовська йде скупчення російської техніки, яку щойно перефарбували "під білорусів" і фарба ще не висохла. Біля кордону з Волинню мало - болотистий край і не такий стратегічний (приїхали родичі з кордону). Що ви на це скажете? Знову влада грається в мовчанку. Чекають свого виносу?
Анонім до Українець Показати IP 23 Березня 2014 09:36
їх стріляти треба.то ще гірша банда як була-думаю що нормальні люди це вже зрозуміли.Не здивуюсь якщо ці "нова" влади втече за кордон-гроші золото вже ж вивезли а ми будемо тут чухатися
Українець до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 09:50
"ВОНА" поїде в Шаріте - на цей раз лікувати голову. А яйценюк втіче до своїх родичів-саєнтологів в Штати. Турчинов зробить пластичну операцію і т.д.....
військовий до Українець Показати IP 23 Березня 2014 09:52
Фото, відео покажи, а потім починай істерити!!! Ну і що ти зробиш проти навчених, бойових військових з сучасним озброєнням і проти тилових крис і крадіїв і з металобрухтом на озброєнні?:)
ок до військовий Показати IP 23 Березня 2014 09:57
Нічого не треба робити бо нема з чим і ким.Чекаємо майданівського "пакращення" яке вже настало і чекаємо кінця України
Українець до ок Показати IP 23 Березня 2014 10:02
Не дочекаєтесь!
ок до Українець Показати IP 23 Березня 2014 10:04
Споримо....фінал вже близько цієї комедії.
Анонім до ок Показати IP 23 Березня 2014 15:09
Можу поспорити за інше. Фінал ще далеко. Основна "війна" (а може й без лапок) буде 2019-2020рр. Все тільки починається. Народ ще не зрозумів і не скоро зрозуміє що його ведуть пастери не туди. Початок буде тоді коли на нашу землю офіційно ступлять війська НАТО.
Українець до військовий Показати IP 23 Березня 2014 10:30
Ніхто не істерить. Лише наводять факти. А ти підійди і спрробуй сфотографувати.
волинянин Показати IP 23 Березня 2014 09:34
Скажу одне як би там не було-Путін молодець.І Крим буде жити нормально без бандерівців і схід ще скаже своє слово.Дуже шкода що 23 роки типу будували незалежну Україну і за кілька місяців її розвалили.
Igorock до волинянин Показати IP 23 Березня 2014 11:05
Та ніхто її не будував, 23 роки американські ставленики робили все аби розвалити цю так звану державу.
Ми здобули Показати IP 23 Березня 2014 09:47
Ми здобули, а скільки ще здобудем...
мічман Показати IP 23 Березня 2014 09:49
На фото захоплення корвета "Хмельницький" і "Луцьк" тут ні до чого, бо його навіть не захоплювали, а після перемовин вони відразу "здались"! А у них і виходу іншого не було! Сім'ї на березі, від України ні слуху ні духу, міністр - майданівський ляльокало... то що було хлопцям робити і що б ви, могли зробити, якби з вами так сталось? Хлопців не викідали, а запропонували перейти на службу в іншу країну з більшою зарплатнею, коли свої навіть сказати нічого не могли! Армія і флот у повній розрусі, а різні свята і паради - то показуха! А ви як собі уявляєте стрілянину один в одного, коли вони вже там жили стільки років пліч о пліч, багато хто вчився в одних училищах і академіях, сім'ї товаришували і у багатьох сім'ї "змішані", скільки років одна країна була і ви хотіли, щоб вони ворогами стали... то вони будуть стріляти один в одного?! Тут мізками політикам треба було думати, а коли їх нема - то так і виходить...:( Тільки обкрадати країну і ні про кого не турбуватись, а брехати... то таку колотнечу і маємо в Україні усі 23 роки!:(
Анонім до мічман Показати IP 23 Березня 2014 09:55
а ми й не осуджуємо хлопців і правильно зроблять якщо підуть на службу в Росію.Честь їм буде в іншій країні в Росії.Тут в Україні нема за що і за кого триматись.
? до мічман Показати IP 23 Березня 2014 11:00
А як же присяга? А як честь офіцера? Ну хіба на озброєнні не було пару калашів та кулеметів у військових частинах? Якщо сусід з яким Ви гарно живете прийде і виламає двері у Вашу квартиру з бажанням її зайняти, а Вас вигнати то Ви нічого йому не вдієтке бо він такий був хороший?
Анонім до ? Показати IP 23 Березня 2014 11:06
ви щось сплутали.Порівняли х..й з пальцем.Росіяни ліпше за безбашенних бандерлогів чи Правий сектор.
!!! до ? Показати IP 23 Березня 2014 11:20
Тут треба розрізняти! Мінімум 70% людей, що проживають у Криму, проти того, щоб в них розгулював і диктував умови "Правий сектор", Таха Чорновіл з безбашеними бойовиками, Мирошниченко з Тягнибоком глумились над людьми... І сусідство, якщо воно людське, ніколи не псувало відносин! Поїдь у Крим и спитай людей, а не татар, які особливо і не хотіли працювати, по повній тіх самих росіян і українців "щимили"... спитай!!! І не майте звичку зі своїм "уставом" лізти у чужий уклад! Не вам вказувати як жити кримчанам! Вони проти Ярошів, Тягнибоків, "Білих", Данильчуків...ви щось зробили, щоб люди у Криму за це не турбувались???!!! О то і ви їх не повчайте!!! Вони зробили свій вибір!!!
? до !!! Показати IP 23 Березня 2014 15:37
Людям вибір не запропонували. Росія і доморощені фанати вибору не залишили, а татари теж є різні як і інші. В мене є знайомі як татари, так і кримські українці котрим не хочеться жити по-путінськи, але проти автомата вони не підуть.
Путіна в Президенти Показати IP 23 Березня 2014 09:57
Путіна в Президенти України. Я би проголосував за нього.
лучани до Путіна в Президенти Показати IP 23 Березня 2014 10:00
І не тільки ви один проголосували б за Путіна.Ми також за нього.А давайте запропонуємо йому балотуватись ...або прийти до нас.
ок до лучани Показати IP 23 Березня 2014 10:03
Погоджуємось-то найкращий варіан в даній ситуації.Цей порядок швидко наведе.
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 10:05
Путіна сюди!!!!!!!!!!!!!!Майдаунів геть
!!! Показати IP 23 Березня 2014 10:06
Відповідальність не тільки за здачу Криму,а й за зраду національних інтересів повністю лежить на одній людині.Це Турчинов!Його повинен судити Військовий трибунал і засудити до довічного ув'язнення.Путін дав йому в самі руки алібі,сказавши,що в Криму російськіх військ немає.Раз немає військ,бо це люди без розпізнавальних знаків,шевронів,ємблем,кокард,номерних знаків на машинах,то тоді хто штурмує військові частини?Значить організовані злочинні угрупування,а попросту бандити від яких потрібно захищатись.Якби Турчинов,як "Верховний"звернувся до депутатів і сказав,що давайте приймемо виважене і відповідальне рішення по захисту військових і дамо їм команду захищати не тільки військові частини,а й територіальну цілісність півострова від бандформувань невідомого походження всіма методами із застосуванням різних видів озброєння,тоді в військових були б розв'язані руки і вони б захищалися.Військовий командир діє по команді вищого керівництва,якої на превеликий жаль вони не отримали і по сьогодні.Тільки Верховна Рада,згідно Конституції приймає рішення на ведення бойових дій,чого не зробив Турчинов.Хто його знає,можливо це домовленості з Путіним і він поступив саме так.Але ми українці повинні рішуче засудити його дії і вимагати притягнення Турчинова до кримінальної відповідальності.Крапка.
вона Показати IP 23 Березня 2014 10:07
Була якось завжди проти Росії а тут зауважала.Ви подивіться на їхню Думу-там солідні люди не то що наші лахмандєї.Цікаво а що яйценюк і компанія курять чи нюхають що їх так гребе без пам"яті?
він до вона Показати IP 23 Березня 2014 10:17
Бабло вони нюхають. А тим більше запахло закордонним. Віддавати будемо ми і наші діти і внуки з такими керівниками.
війна до він Показати IP 23 Березня 2014 10:23
а под "війнуху" вони посписують "мох та болото"... зараз "по швиденькому" країну пограбують, та на "з*йоби"...
Анонім до війна Показати IP 23 Березня 2014 10:33
100%.Хай краще Росія сюди прийде.
ЗМІ Показати IP 23 Березня 2014 10:33
Ось вам армія... http://korrespondent.net/ukraine/events/3323354-vzryv-na-hranytse-khersonskoi-oblasty-y-kryma-pohyb-ukraynskyi-voennyi І ось "допомога": http://korrespondent.net/world/3323346-amerykanskyi-raketnyi-esmynets-pokynul-chernoe-more
Анонім до ЗМІ Показати IP 23 Березня 2014 10:38
А ніхто і не сумнівався ще не воювали а вже загиблі і ніхто за якоїсь України не полізе з Росією воювати.США І Європа тільки поговорити і якісь типу санкції на які Росії начхати.Але не забувайте Росія ще свого слова не сказала-Крим то тільки початок.
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 10:36
Важная новость! Не употребляйте воду "Моршинську"!!!В продажу поступили партии воды со странным привкусом медикоментов! Особенно это касается больших объемов по 6 л. После употребления начались головные боли и общие признаки отравления!!!Похоже Тягнибок всетаки осуществляет свой геноцидный план. Проверяйте продукты внимательно!!! Особенно западного происхождения. Это не шутки!!!Это Ваше здоровье!!! На днях они заживо отрезали голову бывшему сотруднику милиции -подполковнику Петренко. И буцали эту голову в течении нескольких часов по трамвайной линии в центре Львова. Сказал, что во Львове - реально убивают и режут русских. В основном - бывших милиционеров и военных.
вік до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 10:42
Я це також чув.Сестра купила в Львові півторачку цієї води-два дні було погано.западні товари-то мають на увазі товари вироблені в західних регіонах України.А росіян і направду в Львові вибивають.Це жах-українців в Москві ж не вбивають а їх не мало не багато тільки 3,5 млн заробітчан.То хто кого знищує?Без Путіна нам не впоратись.
ооо до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 11:48
підтверджую інфо 100%.
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 11:09
Жили в Союзі, ті поляки і фашисти голову в жопе тримали, а тепер випростались, в раду закон внесли на розгляд скасування 9мая, і святкування майдану! (((
Анонім до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 11:13
Нічого їхню голову скоро знову засунуть куди треба.Все тече і міняється і так як хочуть майдауни то так не буде.
лучанка Показати IP 23 Березня 2014 11:36
Знаєте тішить одне-плюси біля коментів.Це означає що ми всі підтримуємо не київську хунту і весь цей бандитизм у вигляді націоналізму і патріотизму,а підтримуємо адекватних політиків і адекватні країни т.Росію яка допоможе побороти фашизм.Ми волиняни ведемо себе по-тихому а коли треба то Росія надійся на нас.
вік до лучанка Показати IP 23 Березня 2014 11:39
Майдауни думають-нагнули волинян рівнян і все.Правильно-коли треба буде ми скажемо своє,коли росіяни підійдуть ближче то ми їх підтримаємо,бо фашизм і терор нам не потрібні від Яйценюка і компанії.
Со стороны Показати IP 23 Березня 2014 12:50
Кто купился на эти фото! Вы посмотрите на обмундирование военных, на второй фото человек с георгиевской ленточкой, ага, а на рукаве немецкий флаг. Это бундесверовская парка! А вооружение?! Это оружия никогда не было в РА. Военные, кто есть здесь, вы же не слепые! Это постановка, это уже всем известно! Люди, не ведитесь!
Со стороны Показати IP 23 Березня 2014 12:59
На фото из оружия "Сайга" и травматы. Ряженые нищие пейтболисты. С неотпоротыми флагами на бундесверовской форме, рваных кроссовках и джинсах. И откуда такие красочные фото на спецоперации? Кто снимал? Люди, откройте глаза, включите мозг!
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 15:23
Постановка явна, Спецура російська в суворій формі та озброєнні!Постановка явна, Спецура російська в суворій формі та озброєнні!