USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Корвет «Луцьк» захопили. Моряків висадили на берег, - ЗМІ

20 Березня 2014 14:58
Російські військові захопили два українських корвети у Стрілецький бухті у Криму, повідомляє ТСН.

Захопленими виявилися судна "Луцьк" та "Хмельницький". Моряків, які на них перебували, вивели на сушу. Всього їх було близько 200.

Це перший випадок захоплення українських суден російськими військовими.

Як Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло раніше, українські моряки в Криму чатують на заблокованих кораблях посеред Донузлаву. Кораблі військово-морських сил України продовжують знаходитися на відстані близько 700 метрів від берега озера Донузлав, аби запобігти захопленню їх російськими військовослужбовцями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 15:06
Не допоміг і десант священників з Луцька.
Джулія до Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 15:13
Настав час, коли добрим словом не допоможеш. Треба брати до рук ЗБРОЮ.
Александр до Джулія Показати IP 20 Березня 2014 15:22
....и начинать с себя, ехать в Крым, а не на дачу!
жук до Александр Показати IP 20 Березня 2014 15:40
Дивись комент крока
Доктор Франкенштейн до Джулія Показати IP 20 Березня 2014 15:33
Там і збоєю вже не допоможеш, - Крим ампутовано!
з Луцька Показати IP 20 Березня 2014 15:12
А от якраз і допоміг, бо ніхто не постраждав і не пролилась кров!!! А молились не за груду металу, а за життя моряків!!!
крок Показати IP 20 Березня 2014 15:38
Пастор турчинов за те обіцяв "учасників бойових".А воювати часом не їхня робота? Чи робота генералів ,адміралів . офіцерів -тільки отримувати 23 роки зарплату і безкоштовне житло?Всім їм треба дати мінімальну пенсію , хто працює- пенсію забрати взагалі, пенсійний вік - як у всіх-60років.А то в 40 років , вже пенсіонер і йде на керуючі посади , отримує шаленні кошти і сміється з трудяг.От і результат.Всі винять президентів.А ці кузьмуки довбані не винні???Виродки з великими зірками.На хліб і воду козлів.
BBC до крок Показати IP 20 Березня 2014 15:43
А Пустовіт із цієї ж когорти "пенсіонерів"! Воін епрст...!!!
Додаток в тему. Показати IP 20 Березня 2014 15:47
Також сьогоді вранці корабель управління "Донбас", рятувальний буксир "Кременец" та протипожежний катер "Борщив" підняли Андріївський прапор Росії.
Seva100 до Додаток в тему. Показати IP 20 Березня 2014 19:55
Скромные вы наши. Добавте-Стрелецкая бухта в Севастополе. Корабли другого госуд-ва с оружием стоят посреди ЧУЖОГО города. Им сказали раз-геть, два... Не поняли. Их проблемы. Пускай чухают домой.
123 Показати IP 20 Березня 2014 15:55
дякуємо Тягнибоку і Ко
припущення Показати IP 20 Березня 2014 15:58
А поясніть як їх захопили? Корвет стояв не біля причалу, а як стверджують, на відстані, щоб уникнути захоплення і підпливаючий катер або човен з "захоплювачами" могли побачити! А якщо це бойовий корабель і нещодавно повернувся з бойового патрулювання, то зі зброєю, а по уставу вартової служби і навіть пострілу в повітря не зробили і дивились як їх "захоплюють"? Це не дивно? Там, скоріше за все, їх "злили", не давши гарантій від України, а там більшість місцевих моряків і з сім'ями погодились, можливо, на продовження служби у Росії. А як по іншому, якій в них вибір?!
мв до припущення Показати IP 21 Березня 2014 09:46
їх злили ще з самого початку... ні одна жива душа з ВР ні один нарожний обранець/ а їх там аж 450/ не приїхав Крим... і не треба ля-ля-фа-фа.... кінець був передбачуваний так само кинилу як Беркут і ВВ.... а ви тут тему розвиваєте про зрадників..... вони не потрібні були державі от і все
змія Показати IP 20 Березня 2014 16:15
Після цілковитої безпорадності і відверто дурних рішень влади, спрямованих на те, щоб окупанти і їх прибічники почувались, як можна більш комфортніше в Криму, після того як від України відмовився весь світ, забувши про свої обіцянки і гарантіїї, після того, як повилазило стільки бидлоти, яка злорадісно радісно підтявкує та крутить хвостами, на одних тільки форумах волинських новин таких скільки, я не осуджую тих військових , що склали зброю, або навіть підняли ті кляті триколори, бо вони й так довго тримались і були один на один, без підтримки, без гарантій, навіть без скоординованого плану дій, практично беззбройні, але всеодно боляче. Боляче спостерігати за крахом країни, за руйнуванням сподівань і надій. Радіти і зловтішатись зараз можуть тільки клінічно дефективні.
Пппп Показати IP 20 Березня 2014 16:28
Кацапи недаремно чечени різали вам горлянки.Пригадайте Чечню, і що в перші дні війни, багатьом росіянам не вдалось живими втікти.
Я до Пппп Показати IP 20 Березня 2014 18:36
КАКОЙ УМНЫЙ ХОХОЛ!!! Ты хоть автомат в руках держал? Судно есть - боевая единица . И экипаж обязан ее охранять А тут ясно видно ,что судно слили свои-же. Посмотри на каком авто через пол года будет ездить командир.
беркут Показати IP 20 Березня 2014 16:31
Гетьман Сагайдачний" прогнав російські кораблі з територіальних вод України
лучанка Показати IP 20 Березня 2014 16:31
Наша влада в києві успішно сприяла і сприяє путіну в реалізації його планів.Приймають дурні рішення, які в даний час нікому не потрібні. Ви ще дупу їм покажіть і вони злякаються і вийдуть з Криму. Ваше київське шобло треба посадити на корабель і вивезти далеко в море, а потім щоб Кузьмук запустив ракету....
л Показати IP 20 Березня 2014 18:08
ЗРАДНИКИ
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 20:11
згідно елементарної тактики війни, у разі захоплення військових приміщень, складів зі зброєю та боєприпасами, чи військової техніки. така техніка має знищуватися, щоб вона не попала у руки противника. Не вже важки було вивести із ладу ці кораблі, чи знищити їх? БІльш ніж напевно вони ці кораблі просто зберігали для військових РФ,
Патріот до Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 07:04
І я так думаю.
Світозар Показати IP 3 Лютого 2016 18:55
Військові не діяли згідно Статуту.Військові - зрадники і Росії не тпотрібні.