USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Фоторепортаж затримання розбійної групи у Ківерцях

11 Червня 2014 11:11
Під час затримання зловмисники стріляли та пошкодили два службові автомобілі працівників міліції. Попередньо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські новини, чотирьох порушників, які заволоділи коштами луцького підприємця, затримали у Ківерцях. Мала місце перестрілка.

«Під час проведення спеціальної операції затримано групу осіб, котрі займалися скоєнням розбійних нападів на території Волині та інших областей України, – розповів заступник начальника УМВС України у Волинській області полковник міліції Олександр Никитюк. – До її складу входило четверо жителів Житомирщини, при собі вони мали зброю. Окрім того, у них вилучено грошові кошти і особисті речі чоловіка, відносно якого вони сьогодні скоїли розбійний напад. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України, - інформують у прес-службі волинської міліції.


Варто відзначити, що при затриманні вони зіткнулися зі службовими автомобілями працівників ДАІ та карного розшуку. На щастя, ніхто з правоохоронців не постраждав.

Четверо розбійників затримали, із ними проводять слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Аня Показати IP 11 Червня 2014 11:22
А,що цне за морда така гидка на фото, кирпича просить-це хто подприниматель,значить вор
123 до Аня Показати IP 11 Червня 2014 12:03
Хотіла б я твою побачити МОРДУ!!!
321 до 123 до 123 Показати IP 11 Червня 2014 12:14
хм...хто ж то там так заступається за МОРДАТОГО, жінка чи співробітниця)
Анонім до 321 до 123 Показати IP 11 Червня 2014 12:19
А ти,напевно мент, так кревно захищаєш корумпованих по саме горло ментов і прокуроров.Прийде і ваш час, час відповідати за все скоєне
Анонім до 123 Показати IP 11 Червня 2014 14:44
А я б не хотіла твою ментовську морду бачити
Прокурор Показати IP 11 Червня 2014 11:32
Шановна п. Аня! на фото не "подприниматель", а добропорядний, чесний й відданий служінню народу України правоохоронець. Правда, кажуть, мешкає у Володимирі-Волинському, але ж як оперативно встигає на місце надзвичайної події?!... А ще слід віддати належне прес-службі УМВС, яка за вкрай зжаті строки встигла й фото наробити, й в неті розмістити!
Анонім до Прокурор Показати IP 11 Червня 2014 12:16
Оба на, добропорядний, чесний й відданий служінню народу України правоохоронець.Це в органах такі люди є? Та покрасьте мене серебрянкою, їх ніколи не було і не буде.Ви Бога побійтеся таке ,навіть згадувати , а не говорити. Як бідує дивлячись на його фейс зразу видно. Люстрацію з ним провели, обрахували скільки чесний зарбляє, а скільки в нього статків.Ото як буде третій майдан,тоді буде вам все,Може ви прокуро чесний,не смішіть людей, бо горобці подохнуть зі сміху. Ви ж всі ці ж самі, якби ви були новий, то ще б не втсиг накрасти,бо малувато часу. Не було і не буде серед вас чесний і порядних.А відповідати будете перед Богом, Жаль, але за ваші гріхи будуть відповідати ваші внуки.Ви про це не памятаєте. І не памятаєте,що ви смертні, і що від смерті ще ніхто не відкупився,скільки б не мав і скільки не крав.Все,що ми можемо на цім світі заробити чотири дошки і землі трошки. Добро потрібно робити людям, якщо ви дорвалися до цих посад, а не зло ,судити і робити все за гроші.
Гадкий я Показати IP 11 Червня 2014 11:42
ой а я схожого лисого дядька бачив у мультику )) http://multmir.net/multfilm-7057-gadkiy-ya
василько до Гадкий я Показати IP 11 Червня 2014 13:04
дійсно схожий, мультиплекатори молодці)))
орел до василько Показати IP 11 Червня 2014 13:05
от він, герой голівудських блокбастерів)))) тепер останеться зняти фільм про доблесних волинських міліціонерів, як про Француза, котрий був ще й губернатором волині, )))
Анонім до Гадкий я Показати IP 13 Червня 2014 07:38
Чуть не всцявся...))) Точно він)!
читач Показати IP 11 Червня 2014 12:19
для чого кривлятися у коментарях - не понімаю. Міліція молодець - впіймали розбійників. Дуже гарно спрацювали - МОЛОДЦІ! Побільше б таких оперативників.
Прокурор Показати IP 11 Червня 2014 12:25
Шокований, що мій стьоб можуть так серйозно сприймати...
Рома Р Показати IP 11 Червня 2014 12:55
Скоро наведем поряд ок
володька до Рома Р Показати IP 11 Червня 2014 13:06
так от, у себе в голові наведи порядок
Анонім до володька Показати IP 13 Червня 2014 07:39
Як його там навести? Тирсу куди дівати?)
віто Показати IP 11 Червня 2014 12:57
Суть статті: міліціонери затримали чотирьох озброєних злочинців. А ви про обличчя, хто, звідки. Невже це важливіше за те, що четверо озброєних уродів не будуть гуляти вулицями? Молодці міліціонери. Так тримати!
мото до віто Показати IP 11 Червня 2014 13:01
діло в тому, що це замилювання очей, це їх робота й вони мають кожен день затримувати бандитів, але натомість коли почали тролити начальників, міліції й говорити про їх заміну то вони почали так от працювати..далі 4 хлопці з сусідньої області, не секрет же що та же міліція сама є своєрідним рекетом й в народі всі ж знають що мусора збивають гроші, й не всі вони там святі, так що це прибрані свого роду конкуренти по рекету) фігня то все... інсценіровка затримання !
456 до мото Показати IP 11 Червня 2014 14:56
Шановний МОТО! Дякувати Богу, Волинь - не Чікаго!!!, щоб щодня затримувати розбійників (зауважте, озброєних)!!! А на рахунок рекету...: риба гниє з голови, а не з хвоста...Чекаємо на зміни...
я до мото Показати IP 12 Червня 2014 00:04
коментар було видалено
поліщук до віто Показати IP 11 Червня 2014 13:12
Погоджуюсь на 100%. Міліція, довіра до якої тепер на жаль,нижче плінтуса, зробила свою роботу на відмінно. А люди все рівно не задоволені цим, можливо їм було би краще, щоб ці бандити і дальше гуляли? Хоча, як я зрозумів по коментах за останні пару місяців, щоб не робилось, все рівно будуть незадоволені а вірніше люди які відпрацьовують свою пайку. Кіберсепаратисти в ділі.
факс Показати IP 11 Червня 2014 13:03
ви погляньте на фото там чоловік у синій футболці ще обличчя закрито, так ось, ковбой полішуцького розливу, з пузом )) от такі то у нас у фізичній формі міліціонери, офіцери )) циркачі
123 до факс Показати IP 11 Червня 2014 16:12
а ти не полішук???
до факса Показати IP 11 Червня 2014 14:26
жаба давить, а як в рило п"яний вгребеш хлопці спасайте
Анонім до до факса Показати IP 11 Червня 2014 14:44
Та кого ви спасаєте, а нікого, хто бабло дасть.Ми простий люд вам не нужні, вам довіра нуль
Гость Показати IP 11 Червня 2014 15:26
Це їх робота, за цю роботу вони отримують зарплатню, хоч вона їм до одного місця.А вони піараться, мол ,-дивіться, які менти гарні, як працюють- видно ці бандити, з ними не поділилися, вирішили прикрити. Хоч трішки попрацювали, а не тільки працювати і відмивати все за бабло, якого вони нагребли вище голови.
133 Показати IP 11 Червня 2014 16:15
Нашому народові роби добро, не роби всерівно будеш галімим, то нафіг старатися... Нехай процвітає бандитизм, щоб боялися за хлібом вийти, може тоді почнуть хоть щось цінувати(((
sddf до 133 Показати IP 11 Червня 2014 18:28
то нехай тебе бандити на кожному кроці зустрічають !!!!! тоді побачим чи будиш тоді щось цінувати і чи дійдеш додому з куском хліба !!!!
4545454 Показати IP 11 Червня 2014 16:25
Я ніколи не думала, що на Волині люди такі "свині". Працюєш - погано, не працюєш теж погано. Про міліцію тільки і говорять, які вони хабарники, мордовороти, зрадники і т.п. У мене питання. Якщо міліціонери погані і усі їхні досягнення вад до задни*і зхасунути, то чому ви самі не виходите на вулиці і не ловите бандитів? А коли, щось трапиться то не летіть стрімглав із заявами та криками "Ви ж міліція допоможіть".
ковбой до факса Показати IP 11 Червня 2014 17:10
ти про фізичну форму??? - доживеш до моїх років, не тільки пузіко - а будеш срати і руками за траву триматись!!!
zxcvb Показати IP 11 Червня 2014 17:35
99% ваших коментарів дебільні,позбирались недоумки і обси*ають один одного,головне результат.
вундер Показати IP 12 Червня 2014 00:52
менти молодці але це не заслуга ДАІ і тим більше з фігури фото це заслуга простих оперів яким на мою думку ще різні ШАКАЛИ із внутрішньої ментовкої інспекції безопасності мозги за стрільбу і аварію почистять
Аля Показати IP 12 Червня 2014 11:58
А може це терористи починають у нас діяти.Задумайтесь
123 до Аля Показати IP 12 Червня 2014 14:01
терористи нападають на валючіка, ти головою думаеш чи ні?
Ж...))) Показати IP 13 Червня 2014 09:50
Хлопці даїшники,я вами пишаюся,ви молодці...
123 до Ж...))) Показати IP 13 Червня 2014 15:21
ше один якій думае шо це заслуга даї, включіть мозок!!!!
555 Показати IP 15 Червня 2014 16:35
Дійсно це заслуга простих оперів, трошки даївців при затриманні, але аж ніяк не тих що рила свої у фотообєктив повставляли.
999)) Показати IP 18 Червня 2014 19:20
Мілія дійсно спрацювала досить швидко і влучно.А на рахунок інсциніровкі то все це брехня.Дійсно знаю підприємця зі центрального ринку якого в 7 ранку ці уроди побили ледь не до смерті і забрали його майно.Коли люди намагались допомогти постраждалому то ті відморозкі махали зброєю.Людина зараз знаходиться під крапельницями,а ви мелете про якусь інсциніровку. Так міліція в нас різна але на даному випадку молодці,зробили все швидко.Людям варто довіряти.