USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани заявили в поліцію про вибухи петард у дворі. ОНОВЛЕНО

17 Квітня 2016 09:13
У Луцьку мешканці вулиці Станіславського поскаржилася на нібито стрілянину. Вони викликали поліцію. Як з’ясувалося згодом, зброї ніхто не бачив, але чули вибухи петард.

Інцидент трапився 16 квітня, - інформує Волинське агентство розслідувань.

На місце події прибули патрульні та учасники громадського формування “Самооборона”. У дворі будинку №11 вони застали двох чоловіків, які виявилися працівниками луцького міськвідділу поліції.

У чоловіків, зі слів патрульних, були ознаки алкогольного сп’яніння. Вони заявили, що не стріляли та додали, що кидали петарди. Однак ці слова патрульних не переконали і вони викликали слідчо-оперативну групу, яка, як кажуть самооборонівці, намагалася не виконувати свою роботу.

У час, коли нібито відбувалася стрілянина, у дворі було багато дітей.

Зрештою, під час огляду речей чоловіків у них виявили пістолет травматичного типу та п’ять використаних гільз.

Опісля цього на місце події прибуло керівництво міськвідділу.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини мешканець будинку, у дворі якого трапився інцидент, так, лучани чули звуки від вибуху петард, але зброї у чоловіків-учасників інциденту ніхто не бачив. З його слів, опитали понад десять місцевих жителів, і вони підтвердили, що стрілянини не чули. Щоправда, на місці події правоохоронці все ж знайшли одну гільзу, а не п’ять, як про це заявили громадські активісти.

Зі слів того ж таки свідка подій, ще вдень між двома мешканцями будинку виник конфлікт. Річ у тім, що жінка поважного віку агресивно відреагувала на забави дітей поблизу квіткових клуб. На захист малечі став батько однієї з дитини. Він, дійсно, є правоохоронцем.

А вже близько 20.30, зі слів свідка подій, вочевидь, та ж таки жінка поважного віку, угледівши сусіда, і викликала поліцію, щоб розібратися з чоловіком. Він саме був зі своїм другом, теж правоохоронцем.

За станом на 23:50 16 квітня чоловіків відвезли на освідування в наркодиспансер. Вони відмовилися проходити алкотест, тож медик за наявними ознаками зробив висновок, що чоловіки перебувають у стані алкогольного сп’яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 17 Квітня 2016 09:31
Цих мусарів потрібно гнати вшию.
Олександр до дідо Показати IP 17 Квітня 2016 14:02
Дідо ти г*внюк.
очевидець до Олександр Показати IP 18 Квітня 2016 18:18
Дідо ти чм*...
справедлива Показати IP 17 Квітня 2016 09:38
Отож, найбільша наша біда, що відповідальність несуть вибірково - ті, хто не при владі!
Ростик Показати IP 17 Квітня 2016 10:50
вчора на чернишевського якісь гопники припаркувалися на газоні. на зауваження сусідів посилали всіх на...., приїхавші патрульні встановили, що машина знаходиться в угоні і навіть приїхав евакуатор щоб забрати автівку на штрафмайданчик. але приїхав один з керівників континіуму на призвисько рабон і швиденько врегулював с поліцейськими всі питання. про який закон для всіх ми говоримо. чисто вибіркове правосуддя.
Ірина до Ростик Показати IP 17 Квітня 2016 12:33
цікаво хто поставив мінус Ростику? той хто гроші взяв за приховування правопорушення чи той, кому платять гроші за піар роботи поліції?
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2016 12:41
Де нова поліція?
до дідо Показати IP 17 Квітня 2016 13:04
коли всіх розженуть -приходь і побачиш цей рай
Мельник Показати IP 17 Квітня 2016 14:27
Тіпічний ГПЗ
Іван до Мельник Показати IP 17 Квітня 2016 16:36
А,що краший 40-33 кв. Чи може до вас не підуть п"яні менти, придурків у цілому Луцьку у нас вистачає.
Мельник до Іван Показати IP 17 Квітня 2016 17:11
Я не кажу,що 40-33 кв. кращий,просто реально,те,що це на ГПЗ це не дивно
ні бе Показати IP 17 Квітня 2016 17:52
як селюки-спочатку визвали а тоді вже ніхто і не чув і не бачив капець!
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2016 18:34
Нехай зловлять грабіжника чи розбійника або автомобільного крадія наша нова поліція, а ніж піаритись на хлопцях з петардами! Петарди-оце рівень нашої патрульної поліції! Понабирали по оголошенню!
пепа Показати IP 18 Квітня 2016 11:03
менти не праві .Але сварщікі це зброд людей які нічого не роблять тільки алкашів і бомжів такі як вони возять .
марина Показати IP 18 Квітня 2016 11:11
Це не "нова поліція' а клоуни.......за що їм такі гроші платять....корчать з себе...чому їх немає де дійсно скоюють злочини?тупі " копи"