USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Колишній головний лісник Волині Богдан Колісник потрапив у ДТП, - ЗМІ

17 Серпня 2017 22:20
Колишній керівник лісомисливського управління Волині Богдан Колісник потрапив у ДТП поблизу села Піддубці.

Про це повідомляє Неформатний сайт міста Ківерці.

Богдан Колісник перебуває у реанімації, але загрози життю немає.

Також відомо, що автомобіль після аварії ремонту не підлягає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
очевидець Показати IP 17 Серпня 2017 22:26
вчора Вольво XC90 стороною пасажира заїхав під фуру в Піддубцях
Очевидець Показати IP 18 Серпня 2017 06:14
А чому ви не написали,Що воно їхало п'янюче до чортиків ?! Бухав так,що в машину сісти не міг.
упс до Очевидець Показати IP 18 Серпня 2017 08:43
Таке писати неможна..
Мисливець Показати IP 18 Серпня 2017 10:18
Цілий і добре!Буде кому Оленів оберігати бо як би не він то вибили би всіх давним давно!!!!
Лучанка для мисливця Показати IP 18 Серпня 2017 10:47
не можна злорадствувати і тішитись чужій біді.. ніхто не знає що з ким буде завтра А Богдану Івановичу швидкого одужання..Нехай Бог допомагає Вам..Видужуйте.Тримайтесь
ВЛГ до Лучанка для мисливця Показати IP 18 Серпня 2017 11:45
Так. Хай Богдан Іванович швидше одужує. Чим швидше одужає, тим швидше знову набереться і того й глянь, когось ще й зіб'є. Бог не знаю, а от чортяка на його боці однозначно.
Працівник лісомислив Показати IP 20 Серпня 2017 12:58
Дуже шкода, що стався такий випадок, бажаю швидкого одужання Богдану Івановичу. А ще дуже шкода, що не буде кому пильнувати за тими оленями і БРАКОНЬЄР МИХАЛЬЧУК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ ЇХ ПОДОБИВАЄ...