USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Знайшли ймовірні тіньові фірми Колісника

27 Лютого 2014 19:11
За три дні, відколи Богдан Колісник звільнився з посади керівника обласного управління лісомисливського господарства України, в області віднайшли кілька підприємств, діяльність яких, ймовірно, той прикривав.

Нагадаємо, 24 лютого він написав заяву на звільнення. Нині чоловік начебто перебуває в Трускавці.

Державні лісогосподарські та лісомисливські господарства області мають зупинити розрахунки з кількома юридичними особами. Йдеться про фірми «Арзу», «Явір плюс», «Форест К», «Вулф» та «Полісся лісосервіс».

Відповідне розпорядження видав виконувач обов’язків начальника управління Сергій Шеремета. Про це він повідомив під час прес-конференції сьогодні, 27 лютого.


«Ці фірми працюють не зовсім чесно і вони, ймовірно, пов’язані з незаконною діяльністю колишнього начальника управління Богдана Колісника», - повідомив він.

Сергій Шеремета зазначив, що точно стверджувати, так це чи ні, - не має права. Але підозри є, й відповідні документи обіцяють передати до правоохоронних органів. Щоправда, поки що співпраці з міліцією та прокуратурою немає, додав він, адже нині ці структури перебувають у стадії переформатування.

Він зауважив, що не виключає, що цей список може бути неповним. З його слів, інформація про таку діяльність надходить як в управління, так і до Правого Сектору на Волині.

Як Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло раніше, Сергій Шеремета сьогодні підписав і наказ про реалізацію лісопродукції лише через аукціони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Оля Показати IP 27 Лютого 2014 19:15
"підписав і наказ про реалізацію лісопродукції лише через аукціони" Так про це давно казали, чи то людям мізки пудрили?! То ж Клімчук про таке не раз на нарадах казав...
Нарешті до Оля Показати IP 27 Лютого 2014 19:21
Звичайно раніше пудрили мізки. Виставляли на аукціон 500 м3 на всю Волинь!!!! А зараз 68000 м3. Як вам?
Бобер до Нарешті Показати IP 27 Лютого 2014 20:58
Звичайний ворюга лісу уявив себе царем звірів. ХА ХА ХА Усе кофіскувати !!!
До вас до Бобер Показати IP 27 Лютого 2014 23:49
Нісенітниця з вашого боку, просто працюємо прозоро всі.
сміх Показати IP 27 Лютого 2014 19:38
То ж вже десь пів року тому йшла мова про те, що в ліс запрошують на роботу фірми. То що тепер виходить, якщо працювати ці ,то - погані? Десь логіки немає.і аукціони давно працюють. Інакше деревину і не можна було купити. То що ж то Шереметі пообіцяли,що таке меле? Може думає,що стане новим шефом волинського лісу?
! до сміх Показати IP 28 Лютого 2014 10:26
Ще ж лісу трохи лишилось!!!!
покупай, подешевело! до ! Показати IP 28 Лютого 2014 22:03
то Шеремета зараз зробить всеобласний розпродаж, що і того не залишиться.
ветеран галузі Показати IP 27 Лютого 2014 19:50
Таке відчуття, що цей Шеремет не в управлінні працював а з місяця впав.. про фірми не знає, про тіньові схеми не чув, аукціони вже 100 років існують - він тільки указ видав, і той 13 роком.. може він не в адекваті,???
справедливість до ветеран галузі Показати IP 27 Лютого 2014 21:09
Шановний ветеране ГАЛУЗІ кому як не тобі відомо все про це господарство, тому ти добре знаєш хто є хто і хто тут насправді в не адекваті, а якщо не знаєш то мабуть ти САМ
До вас до ветеран галузі Показати IP 27 Лютого 2014 23:50
Не врав, а виправляє як може ваш страх перед корупційною системою синулого.
Viktor Показати IP 27 Лютого 2014 19:56
Шеремета. Ти розкажи про себе, а до Колісника тобі ще дуже і дуже далеко. Його гнобили і помаранчеві і регіонали, а зараз свої гноблять. Правда заторжествує і Колісник повернеться , а куди ти очі подінеш ?
Pr sektor до Viktor Показати IP 27 Лютого 2014 23:52
Ви себе тішите Барін якимись примарними речами. Все до кращого.
МИ до Viktor Показати IP 28 Лютого 2014 13:55
Такого згнобиш, він сам кого хоч згнобить і Шеремета тут ні до чого
Вовк до Viktor до Viktor Показати IP 1 Березня 2014 11:04
Я з вами згідний Віктор правда заторжествує ! Тільки Колісни відповість і сяде із своїми синками за те що він зробив із Волинськими лісами!
Мисливець Показати IP 27 Лютого 2014 20:02
Колісник господар і ніхто в нього цього не забере. Він доказав це на ділі протягом усього життя.
Так до Мисливець Показати IP 28 Лютого 2014 00:00
От зараз і побачим, як швидко спустить тяжко зароблене цей господар. Тільки від кормушки забрали , дайте нарешті йому самому хоч раз за щось розрахуватись.
до Мисливця до Мисливець Показати IP 1 Березня 2014 11:08
Б*дло він, цей ваш господа. Хай краще розкаже як він полював у Черемському заповіднику бив кабанів так званий господар.
LOL Показати IP 27 Лютого 2014 20:35
ВИ че уроди повнистю мозгами тронулись який господар вин шо на власний фирми працював ЦЕ ДЕРЖАВНЕ ПИДПРИЕМСТВО таких до стенки без базара вин 20 рокив державу обкрадав а ви якщо вдоли були чи в теми!
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 20:56
вже декілька років весь ліс на аукціонах продається. що шеремета меле?
До до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 23:54
Не було жодного чесного аукціону!!!! Тому вам дивний цей наказ, тому що ви на цих аукціонах так званих і були лялькою в руках Ляльковода.
Лісовичок до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 11:17
Це тільки назва що це аукціон. Ліс продають фірмам за копійки а решту собі в карман берутю деректори лісгоспів і без аукціону. Аукціон тільки на бумагах.
777 Показати IP 27 Лютого 2014 20:59
Йдіть до Зінчука в Маневичі, вот він ліс гектарами вирубуэє, є докази, покажу є розкажу все...
!!! Показати IP 27 Лютого 2014 21:07
Коліснику треба йти в церкву і каятися, каятися за те як він КРАВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....як же ж він крав люди добрі...камази,вагони і усе з лісом, вашим і нашим, але нам дуля, а йому КЕШ.
модератору Показати IP 27 Лютого 2014 21:52
ти хочеш мене культури спилкування навчити?
гость Показати IP 27 Лютого 2014 22:55
Додайте "Доф Арбо"
секс до гость Показати IP 27 Лютого 2014 23:09
додай собі сам що потрібно.А що,давайте усі фірми області повісимо на Колісника?
куратор Показати IP 27 Лютого 2014 23:05
А в Шеремети самого мо*да в моху-бо в пушку то мягко сказано. Чого зараз Шеремета прикидається невинним ягням,що нічого не знаю нічого не бачив,нічого не робив.А хіба він не перший заступник.Хіба не він перший давав поради Коліснику.Хіба він не бачив як працює галузь,де в цей час він був.Був на роботі,бачив як працює галузь,давав оцінку роботи галузі ,то чого сьогодні він так гонить.А цікаво є ще в нього ліва банківська карточка на яку всі директора і головні лісничі постійно перераховують енну суму грошей.Чи він про це забув?
Це я до куратор Показати IP 27 Лютого 2014 23:58
Так на нього оформлена, але по чекам правоохоронці одразу зрозуміють хто нею і де розраховується і знімає гроші. Печально Бос.
куратор до Це я Показати IP 28 Лютого 2014 00:20
І оформлена і гроші він знімав сам і з ніяким БОСОМ не ділився.ЖАДНА КРИСА!
Анонім до куратор Показати IP 28 Лютого 2014 22:23
))))))))))))
Доїльний апарат Показати IP 28 Лютого 2014 00:08
Честі в них нуль. Крали разом - так разом тоніть в подлодці. А не один другого лайном!Гамнюки!
КОРОВА до Доїльний апарат Показати IP 28 Лютого 2014 00:23
Лайно поки лиється тільки в сторону Колісника,а Шеремета святий.
Ніхто до КОРОВА Показати IP 28 Лютого 2014 08:10
Бо він ""цей" а не "той". І не далеко втік від інших. Галузею має керувати справжній господар і фахівець.
бувалий до усіх Показати IP 28 Лютого 2014 08:43
керував і заправляв там одноосібно сам Ко..ник (не факт що це все в минулому часі, може якраз зараз в Трускавці, він і рішае свою дальнейшу судьбу, бо люди з таким баблом і з такими звязками так різко на дно не падають) , ну може хіба інколи ще з Петровичем радився, а може й не радився. Так шо ніякий Шеремета, як перший заступник, йому ніяких порад не давав, бо там все під козирьок і по стойке смірно, а возбухнув, то по стіні розмажуть. Ну про фірми то конешно Шеремета знав, а шо він міг зробити, хоч як би і хотів а може і не хотів нічого робити.
молодняк до бувалого до бувалий до усіх Показати IP 28 Лютого 2014 09:41
Є вислів"Маю честь". Сказав Коліснику - не послухав, написав заяву і пішов як порядна людина. Зараз вилазить все гниле нутро отого процвітаючого відомства.
Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 09:36
Вам не здається. що про Колісника надто багато всього. У всьому винен тільки він. інформації заполонена тільки цією особою. Не перебор часом? Таке враження, що в області не було ні Карпюків, ні Горбентів, ні Ващенюків і т. д. Серед них усіх, Колісник був людиною і залишається таким. Тим випердкам із Правого сектору ще далеко до нього. Кричати це ще не означає вміти щось робити. А Колісник дійсно був державною людиною і працював на державу. Поїдьте в інші області і подивіться, що там робилося!!! Ідіоти
Адольф до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 12:41
Колісникова "держава" це його сімя. Нехай всіх перевірять, тоді буде видно хто "випердок", точніше "випердки".
Земляк до Анонім Показати IP 13 Березня 2014 20:47
В нас все як завжди "згоріла в мене хата, то треба спалити сусідську"! Топимо когось, щоб вилізти з болота самому. І це яскраво видно з останніх подій хто є хто! Ще ПС ходить по місту і нагнітає ітак напружену обстановку своїми неправомірними, в деякій мірі кримінальними діями і поступками! Саме цікаме, що ні однієї кримінальної справи по відношенню до ПС тому шо нема кому, от і робиться таке прикриваючись іменем народу в якого ніхто нічого не питає вже давно! Під тиском розправи ніколи ПС нічого не доягне тільки озлобить людей і буде таке що люди візьмуть приклад з них і їхніми ж методами почнуть наводити порядок......
Петрович Показати IP 28 Лютого 2014 10:01
Поговоріть нормально з прокурорами та слідчими і в вас буде стільки розслідувань, аби часу хватило розслідувать!Тільки не заходьте в кабінети як вчора рівненьский месник Сашко.Не ті часи,21 століття в нас,всі в Європі толерантності вчаться,насамперед волиняни.
бувалий до Петрович Показати IP 28 Лютого 2014 17:32
Ага, поговоріть з прокурорами. Та вони ж все це знали, самі прикривали і мзду регулярно брали............
катя клим'юк Показати IP 28 Лютого 2014 17:57
я являюсь власницею одного з підприємств колісника.він не такий вже і поганий
затичка до катя клим'юк Показати IP 28 Лютого 2014 22:25
Катюша в тебе ще місячних не було а ти вже фірмою керуєш.
*** до катя клим'юк Показати IP 1 Березня 2014 12:16
А власним ім'ям підписатися в коментарях духу не вистачило???
Волинянка Показати IP 28 Лютого 2014 23:15
Люди подивіться на Волинські ліси, порівняйте з іншими областями!!!!!! Куди ідете по гриби, чи по ягоди, чи шашлик пожарити, не видно вам господара, не по вказівці Колісника рекраційні пункти ставили, ліс садили, доглядали, сотні людей працюють, і отримують з/п, наповняються бюджети? Заздрість- велике зло, яке керуе вами! Революціонерів зараз багато- професіоналів та керіників одиниці!
чорний ворон Показати IP 4 Березня 2014 21:20
волинянка а ти давно була лісі? Які гриби які ягоди, де ти їх будеш збирати, зайди в ліс там тільки пиньки для бабок як казав Матроскин. Після тих рубок які проводяться в Ратнівському ДЛМГ під руководством Бадзяна В.В. 1
Земляк Показати IP 13 Березня 2014 21:17
Я пропоную не лізти туди де не є фахівцем і давати якісь оцінки роботи інших! Для цього є спеціальні органи це їх функція а не ПС! Тому що невдоволених знайти можна завжди!