USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Колишнього депутата від Партії регіонів знайшли мертвим

10 Березня 2015 16:30
Екс-депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Станіслав Мельник застрелився в Українці Обухівського району Київської області.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на начальника прес-служби обласної міліції Миколу Жуковича.

"Це сталося в Українці. Дружина прийшла додому ввечері. Побачила у ванній чоловіка. Коли побачила кров - викликала міліцію", - сказав він.

Зі слів Жуковича, Мельник застрелився з вогнепальної мисливської зброї, яка була на нього зареєстрована.

Крім того, Мельник залишив передсмертну записку, яка була вилучена міліцією разом зі зброєю.

Жукович підкреслив, що в передсмертній записці Мельник просив вибачення.

При цьому не уточнюється, за що саме екс-депутат вибачався.

Міліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115. КК України (Умисне вбивство). У прес-службі обласної міліції зазначили, що відкриття провадження за статтею 115 ККУ є стандартною процедурою в таких ситуаціях. "Під час слідчих дій буде остаточно встановлено, чи було це самогубством", - сказали в міліції, передає Інтерфакс-Україна.

Українська правда нагадує, що Мельник був депутатом 5 і 6 скликань Верховної Ради від Партії регіонів. До цього він був гендиректором пивзаводу "Сармат" у Донецьку.

А потім до 2006 року - гендиректор ЗАО "Люкс", яка належить олігарху Ринату Ахметову.

16 січня 2014 року голосував за "диктаторські закони".

Нагадаємо, екс-депутата Партії регіонів Михайла Чечетова нещодавно теж знайшли мертвим. Попередня причина смерті - самогубство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степан Показати IP 10 Березня 2015 16:43
коментар було видалено
Анонім до Степан Показати IP 10 Березня 2015 17:00
при Янику опозиція не стрілялася...
жддд до Анонім Показати IP 10 Березня 2015 19:33
Вона з ним бухала
Файна Показати IP 10 Березня 2015 17:01
Якби чоловік хотів здійснити самогубство, при цьому вибачався у передсмертній записці, навряд би він стрілявся у своїй же ж ванній.. щоб жінка сама інфаркт отримала від побаченого... Люблячі люди (незнаю, чи в нього діти були) самогубство таким чином не вчиняють.. Хотів би він щоб рідні і близькі у ванній кімнаті відтирали його сліди крові ??? не думаю..
українець Показати IP 10 Березня 2015 17:11
Ахметов Ринат прибирає людей з свого оточення, щоб багато не говорили ...
дідо Показати IP 10 Березня 2015 17:13
на Волині всі риги швидко перемалювалися у бютоголових.
Бют до дідо Показати IP 10 Березня 2015 17:23
А ну давай конкретно, а то займаєшся тут...
Башкаленко Показати IP 10 Березня 2015 19:32
Один себе орлом рахував, а другий термінаторм.Цікаві хлопці ці ригі.
Анонім до Башкаленко Показати IP 10 Березня 2015 20:08
Антиресно, исполнителей тоже спрячут за бугром?
добряк Показати IP 10 Березня 2015 20:47
туда йому й дорога ці рИгіонали з переляку перебьють один одного зачістка йде повним ходом
Джулія Показати IP 10 Березня 2015 20:58
Мені подобається тенденція :-)
Діна Показати IP 10 Березня 2015 21:02
Регіони, ті що мали високі посади були зазомбовані. Зараз отримали команду на самознищення, от і почалося. Скоро до волинських дійде черга.
my_gift Показати IP 11 Березня 2015 12:10
Хто там наступний??