USD 27.2 27.5
  • USD 27.2 27.5
  • EUR 31 31.35
  • PLN 7.15 7.24

«Кримська криза» – результат неналежної роботи силовиків та урядів

Якщо говорити про ситуацію, яка відбувається в Криму, то нашим спецслужбам можна поставити тверду «двійку», вважає волинський політолог Тарас Літковець. А ще перед Кримом завинили всі управлінці і державотворці, вважає він.

«Виникає запитання, чим займалися 23 роки РНБО, СБУ і в Криму, і в Україні, коли вони допускали діяльність антиукраїнських, антидержавних партій, і Громадських організацій на сході і півдні України, які закликали до знищення та роз’єднання території України. Тому СБУ можна поставити «двійку». Головну свою функцію вони не виконали, як і усі президенти, які палець об палець не вдарили, всі 18 урядів і всі парламенти. Кримчани кажуть: «За 23 роки ми не відчули, що ми є членами державної єдності України». І це також і наша вина. Українці не сказали: «Так, ви російськомовні, але ми всі українці і ми з вами», - каже політолог.

В 90-х роках всі президенти і уряди займалися винятково економічними проблемами і казали, що все гуманітарне - другорядне, пояснює він. І на цьому фоні у нас відбулася мирна окупація всього інформаційного простору за кілька років.

«І зараз коли ми фактично в стані війни в нас транслюються російські канали, де іде антиукраїнська, антидержавницька пропаганда. 29% газет – україномовні, 8% україномовних журналів, і 0,1% глянців – україномовні. Теж саме стосується і радіо, і телебачення. Уявіть собі ситуацію, коли перед вітчизняною війною Вермахт транслює на ще неокупованій території художні фільми про збройні сили Вермахту, про німецьких окупантів», - наводить приклад Тарас Літковець.

До слова, він підкреслює, що останні (воїни Вермахту) також ішли «звільнити» нас.

«Викладачка німецької філології в Мінську розповідала, що коли запитала в 1941 році у німців від чого вони хочуть нас звільнити, то їй відповідали: «Від колгоспів, комуністів і від Сталіна». Виявляється, Україну ніколи не окуповували, всі звільняли: Вермахт від комуністів, росіяни – від бандерівців і фашистів, яких ніхто не бачив», - розповідає Тарас Літковець.
Загрузка...
Коментарів: 18
Юра Показати IP 18 Березня 2014 08:11
Кримська криза - результат роботи недорізаних майдаунів, фанатиків з правого сектору і опозиції. У 15 році спокійно вибрали б когось замість Яника і такого б не було.
Анонім до Юра Показати IP 18 Березня 2014 09:04
Що ти мелеш ??? Спокійно він вибрав би... От із за таких спокійних і байдужих всі проблеми!!!
Не байдужому до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 14:20
А ти такий небайдужий герой, розвалили пів країни, померло стільки людей, п......и Крим! В тебе з головою взагалі все гаразд "не байдужий"?!!
Будь розсудливим до Юра Показати IP 18 Березня 2014 12:27
Як можна було спокійно вибрати когось замість Януковича?
лёля Показати IP 18 Березня 2014 08:27
Майдану, убрать с уряду Турчинова и Яценюка, эти воры уже обворовывали Украину в месте с Юлей.а их места можно найти достойных людей, они в Украине есть , просто нада найти. А эта тройка положила пацанов а сами стали министрами.Ганьба такому уряду.
вася Показати IP 18 Березня 2014 08:30
Турчинов с Яценюком кинули боксера. А его предупреждали а он.......... .
знаю Показати IP 18 Березня 2014 08:47
Тарасик мабуть з чогось впав? Забув звідки Незалежність з'явилась? Був Союз і все працювало на одну систему і за пару років нічого не збирались міняти для повної Незалежності! Білорусь з Росією обрали свій шлях, а в нас почався повний дерибан країни і ось до чого це привело, а він про високі матерії?!:) Ну сміх! А те що зараз йде повна узурпація БЮТом - це теж до добра не доведе, ось у чому проблема!!!
Ми Показати IP 18 Березня 2014 09:18
Нова влада і досі до думки людей не прислухается. Треба думати та слухати.Не було б проблем в Криму і на востоке України. Ну не хотят они в Евросоюз, то розяснюйте.
Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 09:45
Літковець, шо куриш?
Олег Показати IP 18 Березня 2014 09:47
Щось 3 місяці назад ніхто відокремлюватись не збирався!!!!!!!!!!!! Не треба валити на попередні уряди! Сволота з бютом винувата, це всім давно зрозуміло!!!!!!!!!!!!!!
123 до Олег Показати IP 18 Березня 2014 10:01
Ну давайте подумаємо, хіба ми зробили щось неправильно, хіба слід було мовчки спостерігати, як влада витирає об нас ноги, грабує,гвалтує та вбиває? А те , що в криму живуть дов....би - так флаг їм в руки, хай валять в росію. Україна ніц не втратить. Навіщо їх насильно утримувати? Щоб при першій-ліпшій нагоді вони всадили нам ніж у спину?
Олег до 123 Показати IP 18 Березня 2014 10:07
Ніж у спину це методи "Сволоти". От від таких "патрійотів" Україна розколота!!!!!!!!!
володимир до олег Показати IP 18 Березня 2014 10:16
в криму питання про приєднання до рассеи було актуальним з моменту Незалежності України. І првий Тарас що жоден уряд жоден президент не зробили жодного кроку щоб кримчани відчули себе українцями. сьогодні такеж питання і по східних областях. вони там ще радянські.є дуже правильний вислів- мову держави проживання не знати може або окупант або ідіот. так ось завдання влади зробити так щоб всі ми стали не окупантами атим більше не ідіотами. СЛАВА УКРАЇНІ!!!.
Лучанин до володимир до олег Показати IP 18 Березня 2014 10:47
Шо за брєд? Якщо Волинь подарують Польщі, ти зразу себе відчуєш поляком??? "вони там ще радянські" - в твому вислові стільки презирства та ненавісті до українців, які живуть на Сході!!!!!!!!!! А потім будуть говорити, що ми ЄДИНІ! Щось вони не їдуть на будівництво в Росію і в Італію зади дідуганам підтирати, а працюють в своїй державі і податки тут сплачують!!!!!!!!!!! А Захід весь порозлазився, як щурі! То вертайтесь в Україну і будуйте незалежність!!!!!!!!!!!!
Треба задуматись Показати IP 18 Березня 2014 11:00
Республика Беларусь В 1994 году была принята Конституция Республики Беларусь, а также произошли первые президентские выборы. Президентом был избран Александр Лукашенко. В 1995 году им был инициирован референдум, в результате которого русский язык получил статус государственного наравне с белорусским, был изменён герб и флаг, президент получил право роспуска парламента в случае систематического или грубого нарушения Конституции, а также проводился президентом курс, направленный на экономическую интеграцию с Россией. В 1997 году Белоруссия закончила вывоз со своей территории 72 межконтинентальных ракет СС-25 с ядерными боеголовками[19]. Белоруссия получила статус безъядерного государства. К 1996 году в Белоруссии обострились противоречия между президентом и парламентом и страна вступила в полосу политического кризиса. По инициативе президента был проведён референдум, по результатам которого в Конституцию были внесены изменения и дополнения, существенно расширившие права президента и превративших республику из парламентско-президентской в президентскую. Некоторые государства и международные органы, такие как ОБСЕ, Совет Европы и Европейский союз, официально не признали результаты референдума, аргументируя тем, что референдум проводился с серьёзными процедурными нарушениями. После референдума отсчёт 5-летнего срока президентства начат заново, так что следующие выборы состоялись только в 2001 году. Победу в первом туре одержал Александр Лукашенко. В 2004 году был проведён новый референдум, в результате которого из Конституции были убраны ограничения на количество президентских сроков и таким образом Александр Лукашенко получил право участвовать в последующих президентских выборах. 19 марта 2006 года он в третий раз был избран президентом Республики Беларусь. 19 декабря 2010 года состоялись четвёртые выборы президента, в результате которых Александр Лукашенко был переизбран на четвёртый срок. Между тем, эти выборы, как и выборы 2001 и 2006 годов, не были признаны ОБСЕ, США и Европейским союзом. Государственно-политическое устройство Основная статья: Государственно-политическое устройство Белоруссии Белоруссия — унитарное государство, форма правления — президентская республика. Президенту Белоруссии делегированы законодательные полномочия на издание декретов и указов, имеющих силу закона. Существует двухпалатный парламент — Национальное собрание Республики Беларусь, состоящее из Палаты представителей и Совета Республики. В Палате представителей 110 депутатов. Депутаты избираются по мажоритарной системе прямым всеобщим голосованием. Совет Республики избирается местными Советами — от каждой области и города Минска избираются по 8 членов Совета Республики. 8 членов Совета назначаются президентом — всего 64 человека. Срок полномочий Национального собрания — 4 года.
крымчак Показати IP 18 Березня 2014 12:19
Ну что хохлы – просрали Крым?
Я Показати IP 18 Березня 2014 12:40
http://news.liga.net/ua/video/politics/1027879-yatsenyuk_zvernuvsya_do_zhitel_v_p_vdnya_skhodu_ukra_ni_v_deozvernennya.htm
Крымчанин Показати IP 18 Березня 2014 19:28
«Українська криза» – результат неналежної роботи силовиків та урядів- так точнее.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.