USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лучанка просить опізнати молоду пару, що поцупила у магазині телефон

30 Серпня 2019 17:08
Лучанка Людмила Янішевська просить усіх небайдужих опізнати та допомогти знайти молоду пару, яка поцупила її мобільний телефон в одному із магазинів обласного центру.

Із проханням допомогти розшукати чоловіка і жінку, які неправомірно заволоділи її власністю, пані Людмила звернулася до Інформаційного агентства Волинські Новини, надавши фото зловмисників та відеозапис, власне, моменту, крадіжки з камер спостереження торгового закладу, на території якого усе й трапилось.

Як пояснила лучанка кореспонденту, прикрий інцидент із нею трапився близько двох тижнів тому.

«6 серпня у магазині «Галя Балувана», що знаходиться на проспекті Президента Грушевського 3, у мене «потягнули» мобільний телефон, який я випадково забула на прилавку близько 19 години. Прошу вашої допомоги у пошуках людей на відео, які його забрали. Заяву до поліції подала, проте минуло більше двох тижнів – а результатів жодних. Знаю, що була розсилка по школах і навчальним закладах, щоб впізнати цю «солодку» парочку, але ніхто їх так і не впізнав. Я все, що могла, поліції надала: фото, відео, документи на телефон з IMEI та ІР-адресою. Кажуть, що над справою працюють, але поки що не знайшли. Може з читачів хтось впізнає ?», – розповідає жінка.


Вона зазначила, що будь-яку інформацію про молодика та його дівчину, що взяли чужу річ, або ж їх місцезнаходження, просить повідомляти їй у фейсбук, або ж за номером телефону 0996140188. Конфіденційність гарантує.

Тим часом у поліції факт отримання заяви від громадянки Людмили Я. підтвердили. Молоду пару розшукують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Отже Показати IP 30 Серпня 2019 18:12
Соска і сосунок вже можуть створювати нову сім'ю, один одного коштують. І отримають ганьби на свою голову, клоуни, по самі вуха. Сопляк може і ні при чому, більше всього вона його підставила, гордись своєю подругою.
дідо Показати IP 30 Серпня 2019 18:37
діти бляхарів.
Тор Показати IP 30 Серпня 2019 18:45
Шльондра і гандон тепер мають на двох один телефон. Таточки і мамочки гордіться своїми вилупками.
Що Показати IP 30 Серпня 2019 18:53
зовсім у Луцьку не лишилось спеців у поліції? Пошук телефона(маючи всі дані)- справа, навіть, не одного дня, а однієї години(власний досвід ще за міліції)
Лучанин до Що Показати IP 31 Серпня 2019 09:32
Просто ціна зараз в поліції за знайдений телефон 200$
Лев до Лучанин Показати IP 31 Серпня 2019 16:41
Той телефон стільки не вартує(
Активіст до що Показати IP 30 Серпня 2019 19:33
Можливо діти когось з ментів?
5.45 Показати IP 30 Серпня 2019 23:34
Покажіть фото директорам шкіл, пту, вони їх опізнають
Саша Показати IP 31 Серпня 2019 08:30
ну і що їм за це буде? умовно дадуть чи насварять і додому відпустять?
м. Показати IP 31 Серпня 2019 18:46
щоб руки тряслись і посівав лаври!
Володимир Показати IP 31 Серпня 2019 23:20
На мою думку саме гарне покарання були б виправні роботи по близу місць проживання, там де їх добре знають і в додаток розповсюдити їхні фото з фаміліями, ім'ям та по батькові та написати "обережно злодії"!
Иван до Володимир Показати IP 1 Вересня 2019 16:44
А тебя назначить полицаем. ....идеи у тебя хоть тресни. молодые люди совершили ошибку, думаю, стыда уже обобрались сверх аж чем...так ты их вааще желаешь с говном смешать.....не проще ли сразу на расстрел повести? Все, бла, такие умные и идейные - пипец какой-то
Тор до Иван Показати IP 1 Вересня 2019 20:32
А їх не треба з лайном мішати, це і є ходяче лайно.
Мистер икс Показати IP 1 Вересня 2019 00:57
А в чем собственно проблема? Они не украли телефон, а просто забрали утерянную вещь. Надо следить за вещами, а не оставлять где попало.
Тор до Мистер икс Показати IP 1 Вересня 2019 20:37
Саме так вокзальні злодії пояснюють свої злочини, ти не з них???
Коломбо Показати IP 1 Вересня 2019 15:47
Портрети порозвішуйте в районі того магазина.результат буде позитивний дуже швидко......батьки їхні подарують вам Х