USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі патрульні знову потрапили у ДТП. ФОТО

17 Травня 2016 19:10
Дорожньо-транспортна пригода вкотре трапилася з патрульною поліцією Луцька.

Автівка поліцейських "Тойота Пріус" в'їхала в "Ниву", - повідомляє ВолиньPost.

"Водій "Ниви", що їхала дорогою, здійснив екстрену зупинку, через що патрульний автомобіль в’їхав у цю автівку. Патрульна машина отримала незначні ушкодження номерних знаків, які швидко полагодили. Автомобіль уже працює на лінії. Жодних майнових претензій в обох сторін немає. За фактом триває службова перевірка. Подія не кваліфікована як ДТП", - прокоментувала речниця луцької патрульної поліції Ольга Бузулук.
Натомість досвідчені водії кажуть: водій патрульної машини порушив Правила дорожнього руху, зокрема пункт 13.1: "Водій, залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу, повинен дотримуватись безпечної дистанції та безпечного інтервалу".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Вася Показати IP 17 Травня 2016 19:25
дтп-коли завдано шкоду, а коментар Бузулук "незначні ушкодження" Приуса та замовчення ушкодження "Ниви" (фото) показує на ст.124 Кодексу. Тупо приховали та не оформили дтп, а тепер #іздять що не має дтп!!!!
Анонім до Вася Показати IP 17 Травня 2016 19:46
порішали. От так само вони і розкривають злочини, внаслідок своєї тупості. Блін так в відкрито ще ні хто лобіював інтереси свої колег як ці малолєткі ПОПСИ
правда до Анонім Показати IP 18 Травня 2016 08:55
Згадайте як біля залізничного переїзду в Дерно фура зїхала з дороги, то на водія оформили протоколо і стягнули штраф бо не забезпечив безпечної швидкості а для своїх навіть явне ДТП не ДТП. ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!
просто до Анонім Показати IP 18 Травня 2016 14:24
сто процетів дали денег водію ниви
Шерман до Вася Показати IP 17 Травня 2016 20:23
Професійність коментарів Бузулук вражає, колгосп- тракторна бригада-ферма!!! де ви її викопали?
Антон до Вася Показати IP 18 Травня 2016 07:40
Знову коментуючи тупо бреше Це читсте ДТП причиною якого стало порушення правил дорожнього руху поліцейським ( не дотримання дистанції).
Я Показати IP 17 Травня 2016 19:25
Коні і вози це максимум! І ремонти всі за свої гроші а не за наші податки!
ми до Я Показати IP 17 Травня 2016 19:48
Ну чому? Ми ж в Європу йдемо, то слід бути біль розвинутими. От наприклат самокати їм можна видати.
Анонім Показати IP 17 Травня 2016 19:43
от і правильно кажуть досвітченні водії. Ще є такий пунк 12.1 ПДР "Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним" який ними було порушено. А ДТП воно і в Африці ДТП. Просто порішали з водієм Ниви.
А до Анонім Показати IP 17 Травня 2016 20:17
А після цього залишили місце скоєння ДТП. І вже на маршруті. Героям слава.
Вася до Анонім Показати IP 17 Травня 2016 20:20
а ще мати навички водіння. PS: Їде патрулька кермом Приуса дівчинка триндить по телефону, а за патрульним автомобілем колона 1,5 км. Послухайте що у маошрутці про них кажуть........3,14+
Василь до Вася Показати IP 17 Травня 2016 21:21
А хто заважає вам її обігнати (випередити, для особливо розумних), адже там не ввімкнений червоний маячок?
Вася до Василь Показати IP 18 Травня 2016 06:16
обігнати якраз не має можливості, то суцільна, то зустпічна!
ВОВК Показати IP 17 Травня 2016 20:45
кажуть шо муаки
АС Показати IP 17 Травня 2016 21:04
нехай Главічка своіх поліцаів їздити научить, а то збільшилась кількість ДТП на Волині два роки не було на дорогах люди нормально їздять і не треба лапшу на вуха вішати
гост до АС Показати IP 17 Травня 2016 22:44
а при чому Главічка до патрульних?))люди, що ви пишете? просто смішно))
бампер Показати IP 17 Травня 2016 21:35
на ниві косо. ну і що тут такого.знайшли дтп
Ваня Показати IP 17 Травня 2016 22:09
Дорожньо-транспортною пригодою (ДТП) - називається подія, що виникло в процесі руху механічних транспортних засобів і спричинило за собою загибель або тілесне ушкодження осіб, пошкодження транспортних засобів, споруд, вантажів або інший матеріальний збиток. Класифікація дорожньо-транспортних пригод Дорожньо-транспортні пригоди поділяються на зіткнення, перекидання, наїзди на перешкоди, наїзди на пішоходів, наїзди на велосипедистів, наїзди на що стоять транспортні засоби, наїзди на гужовий транспорт, наїзди на тварин, падіння пасажирів, інші події. 1. зіткненням називається подія, при якому рухомі механічні транспортні засоби зіткнулися між собою або з рухомим складом на залізниці; Це і є офіційні визначення, а коментар речниці Луцької патрульної поліції Ольги Бузулук "подія не кваліфікована як ДТП" свідчить про не знання законодавства і Правил дорожнього руху, або бажання зменшити статику невдах на Пріусах, а що певніше, те і інше разом взяте. На фото чітко видно. що пошкоджений на патрульному авто не тільки номерний знак, а й решітка над радіатором і бампер, а також задній бампер на ВАЗі..
Петро Показати IP 17 Травня 2016 22:43
Згадайте-не було поліції як було спокійно на дорогах а тепер пицьки у формі корчать з себе хто-зна що.
ххх до Петро Показати IP 18 Травня 2016 14:27
вміють тільки штрафи виписувати за парковку, і як коршуни біля ринку чекають людей з сіл, які і так бояться по місту їхати, а тут ще поліція в якої посвідчення хто зна звідки і досвіду три дня
Анонім Показати IP 17 Травня 2016 22:43
а при чому Главічка до патрульних?))хаха просто смішно)
ЗНАЙТЕ до Анонім Показати IP 18 Травня 2016 08:51
він працює в партульній поліції якимось начальников відділу чи департаменту..
алла Показати IP 17 Травня 2016 23:10
а хто знає прізвища патрульних?напишіть будь ласочка
Анонім Показати IP 18 Травня 2016 00:35
Особисто бачив цього приуса не давно в нього задні колеса лисі як моя ду....па то як він може зупинитись на мокрому покриті це технічно несправний авто
Анонім Показати IP 18 Травня 2016 00:36
Відразу при службовій перевірці притягнути до відповідальності водія пріуса і того хто сказав не оформляти ДТП даішника за таке би четвертували б
Порошенко Показати IP 18 Травня 2016 07:04
У місті Любомль поліція взагалі без нагрудних камер ходить,але працівники міліції нормальні,адекватні,а ось біля митниці Ягодин ще якісь у формі ДПС приїхали ,сміх та позор,що навіть форми не мають,не говорячи вже за камери,стояли як бидло вчора або як барани та нічого не робили,а навколо дурдом,що не виїхати ,не проїхати,а прикордонники гроші гребуть !!! Ану швиденько там навели лад,поки я не приїхав,а то всіх,по звільняю та без хліба залишу! Миттю навели порядок мені !!!
Аольат Показати IP 18 Травня 2016 07:05
Мрлбьр
Админ Показати IP 18 Травня 2016 07:18
коментар було видалено
Лікар Показати IP 18 Травня 2016 09:26
наркомани та алкоголіки за кермом Приуса, що ще можна очікувати від них?
спостерігая Показати IP 18 Травня 2016 14:23
Бачив форкоп ниви, і розумію що ремонт дуже має бути значним, він до двигуна дістав, і цікаво чи заплатить штраф поліціянт, який не вміє їздити а вчить водіїв з досвідом, і чи склали постанову на місці пригоди на патрульного, які повторюють, що ми ідем в європу