USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі поліцейські затримали чоловіка, який нападав на людей з ножем

28 Грудня 2015 16:37
На вулицях обласного центру чоловік нападав на громадян. Двох постраждалих госпіталізували у лікарню. Зловмисника затримали, відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

До чергової частини міського відділу поліції надійшли повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень. Перше повідомлення надійшло з лікарні, загалом правоохоронці зареєстрували три таких випадки, які сталися у різних районах обласного центру. В усіх випадках зловмисник застосовував ніж.

Чоловік нападав на перехожих, та наносив їм удари ножем. Двоє страждалих, з колото-різаними ранами, госпіталізовані у лікарню.

На затримання нападника орієнтували усі наряди, які несли службу по забезпеченню охорони громадського порядку у місті. Правопорушника затримали. Знаряддя скоєння злочину вилучили.

– Група швидкого реагування виїхала на місце події. За прикметами поліцейські затримали зловмисника. Ним виявився 35-річний житель Луцького району, – повідомив заступник начальника Луцького відділу поліції Сергій Тягунов.

За вказаними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), частиною 4 стіло 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Чоловік затриманий та перебуває в ІТТ Луцького ВП. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 28 Грудня 2015 16:46
коментар було видалено
!!!! Показати IP 28 Грудня 2015 16:48
ТЯГУНОВА НА ЛЮСТРАЦІЮ!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до !!!! Показати IP 28 Грудня 2015 20:25
на майдані привязати і бочку з помідорами гнилими рядом поставити
33 Показати IP 28 Грудня 2015 17:48
35-річний житель Луцького району- Прізвище Ім"я по-батькові затриманого!!???
агнст Показати IP 28 Грудня 2015 18:45
а чому мордяка у затриманого закрита?
Лучанка Показати IP 28 Грудня 2015 19:23
Щось не вяжеться з інформмацією. В попередніх текстах було сказано, що поранений чоловік приїхав на велосипеді додому з ножем у спині, а тут що злочинця затримали з ножем.
Руслан Показати IP 28 Грудня 2015 22:49
Тягунов зі старої гвардії "ментів " всамому найгіршому контексті. Знайомий в 1997 році у 16 років !!! з ним "познайомився" в міськвідділі , то тиждень дихати не міг, так йому той ментяра ребра повідбивав.
маячня Показати IP 28 Грудня 2015 22:52
він що бетмен та літав по районах
call centr Показати IP 28 Грудня 2015 23:02
Демчук Дмитро Юрійович з с. РОВАНЦІ
Перехожий Показати IP 29 Грудня 2015 02:08
По Грушевського теж неадекват ходить, волає на всю вулицю, людей матюжить. Сам, здоровезний, як лось. Де гарантія, що він не з тих самих?
правдивий Показати IP 29 Грудня 2015 09:01
Таких виродків на народне судилище. Прив'язати до стовпа в центрі і нехай хто хоче по разу - два дасть поміжноги щоб не наплодив собі подібних. Виродок!
Волинянин Показати IP 30 Грудня 2015 11:38
Мордяку крупним планом,щоб всі знали,