USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Митників «Устилуга» затримали на хабарі

20 Травня 2015 09:27
На митному посту «Устилуг» здійснили обшук, внаслідок чого на робочих місцях у посадовців оперативної зміни №3 працівники СБУ вилучили десять тисяч гривень.

У розпорядження журналістів інтернет-видання «Під прицілом» потрапив документ, в якому оприлюднені факти корупційних діянь керівництва митного поста «Устилуг». Зокрема, на виконання розпорядження ГУ БКОЗ СБУ та Ухвали слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва Фролова М.О. «Про дозвіл на обшук», 19 травня на митному посту здійснили низку дій з припинення корупційних діянь.

Так, зокрема, під час обшуку на робочих місцях посадових осіб оперативної зміни №3 виявили та вилучили кошти в сумі близько 10 тисяч гривень.

Разом з тим, на смузі руху «червоний коридор» затримали транспортний засіб з частиною вантажу, який не оформлений в митному відношенні (будівельні суміші 500 кілограмів). Таким чином, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури міста Києва на підставі кримінального провадження висунули звинувачення головному державному інспектору митного поста «Устилуг» Аллі Наливайко та старшому державному інспектору Ірині Харполі. Їх звинувачують в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів США.

Після завершення обшуку та слідчих дій, старшого інспектора Ірину Харполу затримали працівники ГУ БКОЗ СБУ та прокуратури. В той же час вантажівку після усіх необхідних слідчих дій і після дооформлення безпосередньо на митному посту усіх необхідних документів відпустили.

Разом з тим, варто зауважити, що головного державного інспектора митного поста «Устилуг» Аллу Наливайко вважають «людиною» виконувача обов’язків начальника Волинської митниці ДФС Андрія Андрейківа, яка є його одногрупницею по студентському навчанню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Дьодік Показати IP 20 Травня 2015 09:29
Та вони щодня беруть. Нічого не змінилося, крім "ставок" поборів.
111111 Показати IP 20 Травня 2015 09:35
А кого вона дочка ????
Анонім до 111111 Показати IP 20 Травня 2015 11:15
Не знаю чиї дочки, але не так давно Козюра влаштував свою сестру. Перед тим вона тиждень пропрацювала в Володимир-Волинській РДА,
1111111111 до 111111 Показати IP 25 Травня 2015 21:31
Ірина Харпола - дочка директора школи
Анонім Показати IP 20 Травня 2015 09:54
Як брали так і будуть брати, зробили показуху людям... Молодці
Толя Показати IP 20 Травня 2015 10:06
Ой не здивували. А що помінялось? Далі та ж система Як система помнялась у митниц і податковій? Ями "закопали" ? Нема того хто б дійсно за них взявся то тоді б не лізли на такі посади а то не витягнеш з крісел
Анонім Показати IP 20 Травня 2015 10:16
Що таке зараз 10 тисяч гривень. Тфу і нічого
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 20 Травня 2015 10:38
Когда въезжаешь на территорию Украины, то возмущает то, что документы свои нужно полу-согнувшись подавать в маленькое оконце а за тонированным стеклом не видно лица таможенника.............как-то при пересечении успел заметить через тонировку (внутри за окном была "по ошибке" включена настольная лампа) как один служащий таможни другому передал "визитки" с автографами президентов, достав онное с внутреннего кармана своего кителя )))
Трикаш Показати IP 20 Травня 2015 10:45
Ужас яка держава і які владці. Селяни і прості люди кінці з кінцями зводять. Подивіться які ціни в супермаркетах і на ринках. Вс у тричі подорожало а вони собі "доять" і жирують витрачають за день більше ніж прожитковий мінімум. Ганьба владі не зуміла оправдати себе. І для чого тоді було вікна в адміністраціях бити і у нших установах? Мабуть щоб зарах зажиратись
З княжого Показати IP 20 Травня 2015 11:03
То Валентина Наливайка колишнього начальника податкової невістка.
Українець Показати IP 20 Травня 2015 11:11
Там мабуть всі хто біля корита то мають якусь кришу. Чи не так?
Анонім Показати IP 20 Травня 2015 11:16
Там бери любого - не помилишся. А ще як приїдеш до їхніх будинків, то зрозумієш, що живуть наші митники далеко не на зарплату.
Андрій Показати IP 20 Травня 2015 12:05
З такими чиновниками до 3 майдану недалеко.
Толік Показати IP 20 Травня 2015 12:17
До кожного митника і податківця завітайте і побачите як вони живуть. А ще у кожного дача чи будиночок є . Автівка не одна а у дружини (чоловіка) і у дітей яким майже 20р. але уже крута машинка. Ось так живуть і НІХТО не запитає і не забере на користь держави ? Хіба це дурному не ясно що на державні службі стільки не платять ? Хто такий знайдеться у нас в Україні що поборить таку страшну корупцію і таких чиновників? У них проблеми зовсім не простих людей вони в кабінетиках закриваються дурницями "маються " і таке буває . Скільки ще такі будуть на посадах? Хто ж відповість ?Хлопців кожен день ховають а тут у системі не міняється нічого. Життя цінніше за гроші
коля Показати IP 20 Травня 2015 17:08
ми всі такі" чесні"? недавно їхав з Варшави автобусом,підходить до мене чоловік і питає мене, чи можна поставити біля мене побутову техніку,і так майже в половини автобуса,тому що він не хоче платити мито. А питається чому? хтось хоче бути мудрішим за того митника чи іншого посадовця? Везеш на продаж щоб заробити 200%накрутки,значить плати по закону,а не роздаєш по цілому автобусу. Ми бачимо тільки держслужбовців,а про "чесних "підприємців чомусь ніхто не напише.
Анонім до коля Показати IP 20 Травня 2015 20:15
ну і ще про чесних адвокатів, які кажуть, що суддям носять... і так клієнтів роками доять.. як в тому анекдоті,нарешті тату твоя клієнтка виграла справу... бо ж ти сину за її гроші закінчив навчання в інституті