USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На кільці біля «Променя» зіткнулися маршрутка і Lexus

17 Серпня 2017 15:03
Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 14 години в Луцьку на кільці біля піцерії «Фелічіта», що на вулиці Стрілецькій.

Маршрутка № 17а здійснила частковий наїзд на Lexus, у результаті якого було вибито заднє скло в легковика. На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Наразі невідомо, хто є винуватцем інциденту.

Станом на 14:39 водії залишалися у своїх автомобілях в очікуванні прибуття патрульних. Рух на кільці утруднений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
adad Показати IP 17 Серпня 2017 15:36
к*рва за кермом
Я до adad Показати IP 17 Серпня 2017 15:56
Козлина за компом
Зайчик до adad Показати IP 17 Серпня 2017 16:05
Мама твоя к"рва
Олена до adad Показати IP 17 Серпня 2017 16:33
кожен судить по собі....
Тупо Показати IP 17 Серпня 2017 17:17
Забороніть коменти! Неадиквати сидячи на дивані пишуть всяку х...ню!
Вотич Показати IP 17 Серпня 2017 23:28
Дивна аварія... підозріло неприродня. Не віриться, щоб якийсь там повзун-Еталон аж так розкочегарив шо аж лупанув цілого Лексуса... очевидно, що лексусиха вдарила по гальмах, бо щось перебігало дорогу, або ж вдарила по гальмах просто шоб понапрягати паршрутника, який нагло їздить по місту і хотів виїхати з зупинки а вона йому бібікала і не випустила, то він на хвості висів і вона гоп - та й підставила неборака))) Висновок - маршрутники мають їздити із відео-реєстраторами. бо модні лучани на модних тачах таке частенько учверюють, шо діти малі. хоч оминай їх десятою дорогою))
А до Вотич Показати IP 18 Серпня 2017 00:36
Маршрутчик задивився в дзеркало і не помітив як Лексус затормозив. Інфа 100
Б.М. до Вотич Показати IP 18 Серпня 2017 10:27
Згідна. Диванні патріоти всі гонять проти єврономерів, але ніхто й писка не відкриє проти дорогих салонних авто. Нещодавно їхала по "Волі" і з "Шопена" раптово виїхав джип на півполоси, автоматично вивернула руль , але добре що не було на зустрічній нікого. Для таких немає ні світофорів, ні зебри, і взагалі нікого, в кого машина нижча від їхньої ))
водій іншого лексуса Показати IP 18 Серпня 2017 06:59
Маршрутчик рахував бабло, і більш нічого не бачив. Коли вже їх приберуть з вулиць міста? В европу ж ідем, там такого чуда нема. Мають бути тролейбуси з кондукторами, а з часом і електронними квитками
Олекса до водій іншого лексуса Показати IP 18 Серпня 2017 13:50
Може і рахував але він їхав головною а лексус з лівого ряду зїзджав на другорядну і певно буде винний.
Марина Показати IP 18 Серпня 2017 10:21
Я теж за те, щоб крім водія був кондуктор, це міська рада мала б прийняти на законодавчому рівні.