USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Сході поранили журналіста з Волині

23 Травня 2014 10:47
Волинянин-журналіст з Каменя-Каширського отримав поранення в голову.

Про це стало відомо під час третього пленарного засідання 25 чергової сесії обласної ради сьогодні, 23 травня.

Керівник Правого сектора Волині Павло Данильчук повідомив, що сьогодні стало відомо, що волинянин отримав важке поранення на Сході.

«Сьогодні пролунав дзвінок, що на Донбасі поранений Богдан Пташник з Каменя-Каширського. Він отримав важке поранення в голову і бореться за своє життя», - повідомив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Підхорунджа Оксана Показати IP 23 Травня 2014 10:54
Скажіть хто небудь Гузь і Данильчук поїхали воювати, чи картошку садять?
0000 до Підхорунджа Оксана Показати IP 23 Травня 2014 10:57
Обгортають!!!
Анонім до 0000 Показати IP 23 Травня 2014 11:24
Ні! Керують процесом обгортання! Так правильніше буде!
Додатково до Підхорунджа Оксана Показати IP 23 Травня 2014 10:59
по перше Данильчук є депктатом Луцької міськради, то що він робить у Обласній, по друге не хай він пояснить за які кошти він придбав у новобудові біля податкової трьох кімнатну квартиру ( інформ. депутати міських рад заробітної платні не отримують), по третє- цей журналіст я так зрозумів є членом ПС, який брав участь у обстрілі солдатів з інкасаторських машин.
они до Підхорунджа Оксана Показати IP 23 Травня 2014 10:59
такие херои в тылу нужнее...
5+ Показати IP 23 Травня 2014 11:10
Данильчук ти вже всіх тут з....в пустодзвоном своїм!!! П....й на схід сцикун.
Немає сили Показати IP 23 Травня 2014 11:52
Про цього біднягу аж 5 речень написано!! А про Шаповала тонни макулатури і сотні гігобайт фуфла видали!!!! Питання -------------- ХТО ЖУРНАЛІСТ-ГЕРОЙ!?
Наболіло до Немає сили Показати IP 23 Травня 2014 12:34
Приємно бачити тверезих і адекватних людей. А то піарять шахрая-пройдисвіта в донецькому секонд хенді! А нормальні патріоти тихо працюють і не скиглять! А інформації про цього пораненого-мінімум.Бо йому не до піара! Йому аби вижити і життю в Україні радіти!
козак Показати IP 24 Травня 2014 10:06
Цей поранений не репортажі знімав, а приймав участі у акціях батальйону "Донбас". От і видно, хто входить у такі батальйони з рідними на Сході країни назвами. Не мир і правду вони там сіють, а нищать всіх, хто думає не так, як вони. Завдяки таким правосєкам-донбасівцям відправляють наших хлопців із військових частин захищати країну від "терористів". Самі сіють зло в країні, а потім борються з ним чужими руками.
Анонім Показати IP 24 Травня 2014 10:14
Пташник Богдан Васильович - член ОВК територіального виборчого округу № 23 від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Ім"я останнього говорить саме про себе й про його послідовників.