USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У волинського журналіста, пораненого на Сході, паралізована половина тіла

31 Травня 2014 21:45
Журналіст, редактор видання «Вісті Каменя» Богдан Пташник з Каменя-Каширського зараз перебуває в реанімації у Дніпропетровську.

Про це написав на на своїй сторінці у Facebook заступник голови Волинської обл ради Ігор Гузь.

Нагадаємо, журналіста та громадського активіста Богдана Пташника поранили під час бою в Карлівці на Донеччині. Він отримав важке поранення в голову. Згодом його прооперували. Нараза його стан наразі важкий.

«Паралізована права частина тіла, але він тримається - справжній герой! Наразі він забезпечений всім необхідним, але пізніше будуть потрібні дорогі ліки для реабілітації!», - пише Ігор Гузь.

Богдану Пташнику збирають гроші на лікування! Кошти можна перерахувати на рахунки в ПриватБанку:

Лариса Антонівна Пташник (дружина) : 41 49 49 78 10 51 24 10

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Лучанка до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 22:10
Хороший журналіст,який незважаючи на небезпеку висвітлював події,які відбуваються на сході обєктивно.Зброя журналіста-слово.Бажаю Богданові якнайшвидше одужати,родині мужності та терпіння,хай щастить вам!
Дончанин до Лучанка до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 22:56
"Зброя журналіста-слово" - с этим я полностью согласен.
Анонім до Дончанин Показати IP 31 Травня 2014 23:23
судячи по кисельову, найбільш ефективна зброя російських журналістів- це нахабна брехня
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 15:56
Приведи хоть один конкретный пример, подтверждающий твои слова.
я до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 16:06
наприклад, Кісільов сам визнав що у російських новинах проскользнуло відео бойових дій в чечні, яке видали за бойові дії на сході України. Зі слів Кісільова це сталось випадково, але вірити у таку грубу помилку роcійських журналістів може тільки упереджена людина
Дончанин до я Показати IP 1 Червня 2014 16:22
Не тебе мне рассказывать о том, что у нас творится. Так, вот, Киселев в данном случае говорил и показывал ПРАВДУ. А вот 5 канал рассказ о сбитом вертолете с генералом сопровождал роликом о сбитом в Сирии вертолете. Я ролики сравнивал. Правда оригинал - с его родной звуковой дорожкой. Арабскую речь я за свою жизнь наслушался.
я до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 16:26
"Так, вот, Киселев в данном случае говорил и показывал ПРАВДУ" Це звичайно що 100% аргумент, ти мене переконав =)))
Дончанин до я Показати IP 1 Червня 2014 16:34
Знаешь, я отлично знаю, что делается у меня в городе, или сомневаешься в этом? В Славянске у меня есть друзья. Поэтому я отлично знаю, что там творится из первоисточников. Так что, если хочешь доказать свою правоту, то, пожалуйста, ссылочку. Они все, т.е. передачи, имеются в инете.
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 22:25
Журналiст з автоматом бiльш об'ективний журналiста з пистолетом. А з ПЗРК найоб'ективнiший журналiст зараз.
Дончанин до Анонім Показати IP 31 Травня 2014 22:54
Если ты имеешь ввиду российских ребят из багажника машины которых достали польский ПЗРК, габариты которого не позволяют его туда положить, то я с тобой согласен.
ВОНО до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 07:34
раССийские барадатые ребята под лезгнинку поехали частями домой ( теми частями которые удалось собрать), те кого поймали живыми должны быть благодарны за гуманный подход
Андрій Показати IP 31 Травня 2014 22:59
А чим гюзьо допоміг особисто?
Анонім Показати IP 1 Червня 2014 07:47
Хотілося б більш детально ознайомитися з роботами та статтями цього журналіста, в якому виданні він друкувався, про що писав, який вуз закінчував.
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 08:51
коментар було видалено
Луганск до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 11:12
Дончанин, а ты случаем не сеператюга? Говорят им скоро звиздец.
Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 10:20
«Хорошо, появился на Украине «законно» избранный президент (ковычки неслучайны). И 2 два дня назад он заявил «До конца июня Ассоциация с ЕС будет подписана». Я уже немного «радостно» потирал руки (ну наконец-то, не зря Януковича смещали). Наконец-то думаю Окраина познает что-такое «счастье по-европейски». А не тут-то было, Потрошенко (Поросенко) (а читайте как хотите), вдруг передумал и заявил: «Мы вынуждены отложить подписание экономической части соглашения об Ассоциации с ЕС на неопределенный срок». ДАЖЕ он струсил, поняв, чем ему и Украине грозит подписание этой самой пресловутой Ассоциации. С Россией-то связи терять для Украины очень больно окажется: безработица, голод и нищета, вот что грозит. В такой ситуации кресло даже над самим Президентом Всея Великая Украина зашатается, хотя оно зашаталось сразу же, еще до инаугурации, после ЕГО требований о продолжении и усилении операции против Юго-Востока Украины.»
Анонім до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 10:26
Тир придурок донецький, ледацюга. Ми не Окраїна ми Україна,гордий і працьовитий народ.Це ви там подохнете з голоду.Вам рассея даст,вони там самі голодні такі ж алкаголики, як ти.Ми не пропадемо, а вот ви пропадете. А Європа-це не рассея і не ти донецк.За нами весь світ, а за вами хто? Чеченські бандити,яких россея била, а вони тепер бють нас,Хай оглянуться,бо завтра вони це будуть мати,буде расея бити їх.Наркомани,криминал, алкаши,От хто за вами
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 12:50
Назови хоть одну страну развитого запада, живущую без дефицита, т.е. живущую, не грабя своих детей?
оля до Анонім Показати IP 1 Червня 2014 13:37
О на рахунок "бідної" Росії можу з вами поспорити,бо що ж роблять там майже 4 млн.українців?Правильно-працюють і отримують не 1200грв як я і мені подібні із двома вищими освітами,а чоловік звідти із Підмосков"я привіз за два місяці 1800 доларів.Є різниця?І українці-заробітчани вдячні росіянам за можливість працювати і годувати свої сім"ї,бо таки та Окраїна не може цього дати і не дасть.А сестра в вашій хваленій Європі -в Італі(вибачте д..пи) миє дідові за 400 євро на місяць,бо дуже там велика конкуренція із африканцями які збили ціну та й у Європі справи дуже кепські.І у Росії є наркомани і у нас їх вистачає-мовчіть і не смішіть,бо складається враження а може воно так іє що ви ніде не були і нічого не бачили ну хіба що "правд" по ТСН.
Billi до оля Показати IP 1 Червня 2014 14:21
Я за год в Англии заработал 20000 евро и что?
Дончанин до Billi Показати IP 1 Червня 2014 14:27
900*12=10 800 баксов, которые у него останутся через год работы в России. Сюда не входят ВСЕ его расходы на себя за этот год. Думаешь он себя обижает? А сколько у тебя за год остается из 20 000 заработанных евро?
Billi до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 14:49
20 000 я положил на счёт.
Дончанин до Billi Показати IP 1 Червня 2014 14:55
Добро. Но не забывай того, что Англия богатейшая страна Европы, а Россию Ельцин довел до предфолтового состояния. А сейчас Россия не только рассчиталась со всеми долгами, но и имеет солидный финансовый резерв.
skr до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 15:08
Ти не рівняй тільки по зарплаті. Порівняй ціни, житло, соціальні виплати, медицину, кредитування, страхування, інфраструктуру, рівень злочинності, корупції і все інше тоді ми разом посміємся над "загниваючою" Європою.
Дончанин до skr Показати IP 1 Червня 2014 15:14
А я о чем говорю? О том же самом!
Дончанин до skr Показати IP 1 Червня 2014 17:38
По поводу "рівень злочинності, корупції" - Сколько членов правительства, естественно бывших, осуждено в странах ЕС. Хотя бы парочку перечисли.
Billi до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 14:52
20 000 евро это 27 200 долларов.
skr до оля Показати IP 1 Червня 2014 14:46
Все правильно сказала. А тобі раджу поїхати в Москву працювати повією, будеш заробляти мінімум 2000 тисячі доларів в місяць. І Україні буде користь, стане менше всякого продажного г*мна.
оля до skr Показати IP 1 Червня 2014 16:25
Якщо ти жінка то певно сама там побувала і заробляла якщо так знаєш розцінки і заробітки а якщо ти типу чоловік якщо тебе так можна назвати-то видно жінка твоя там працює і так заробляє.щоб тебе ******** тут годувати.Краще йди служити до війська і докажи що ти патріот.
Лучанин до оля Показати IP 1 Червня 2014 16:26
Супер!!!!!!!!Взула цього йолопа....Якби більше було б таких жінок то може й порядок в Україні був.
Billi до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 14:26
Не надо чушь писать, соглашение будет подписано сразу после иннагурации.
вік до Billi Показати IP 1 Червня 2014 14:29
Якщо буде підписано-то ще так багато часу.....і все так може змінитися....
Дончанин до Billi Показати IP 1 Червня 2014 14:30
Подписана политическая часть соглашения, согласно которой Украина ПРИЗНАЕТСЯ европейской страной.
Billi до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 14:47
А до этого её считают африканской?)))
Дончанин до Billi Показати IP 1 Червня 2014 15:12
Почитай сам документ, а потом суди о нем.
Дончанин до Дончанин Показати IP 1 Червня 2014 15:38
И вообще, послушай самого Порошенко по данному вопросу. Мне понадобилось аж две минуты для того, чтобы найти его соответствующее интервью.
тада Показати IP 1 Червня 2014 17:40
А чё у вашего журналиста автомат?