USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Соборності у Луцьку водій на швидкості врізався у стовп. Фото

1 Червня 2018 08:23
У Луцьку водій за кермом Honda ACCORD, уникаючи наїзду на людину, врізався у стовп.

Дорожньо-транспортна пригода сталася після 23 години 31 травня на прооспекті Соборності поблизу ринку "Північний".

За словами очевидців, водій автомобіля Honda ACCORD, рухаючись на великій швидкості, помітив на пішохідному переході людину та, уникаючи наїзду, кермувальник направив авто на зустрічну смугу.

Перетнувши газон проспекту, авто зачепило бруківку, стало некероване і врізалося в стовп. Після сильного удару водія та пасажира, що сидів спереду, доставили на кареті швидкої допомоги до травмпункту Луцької міської клінічної лікарні. За попередньою інформацією, у водія травма голови, у пасажира - незначні тілесні ушкодження. Автомобіль розбитий вщент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
мешканець Показати IP 1 Червня 2018 08:32
гальмівного шляху нема, є місце взльота і прізімлєнія..
Taras Показати IP 1 Червня 2018 08:34
Не вдарився він у стовп, його почало заносити і закидати зад вправо, а ніс вліво і понесло машину вліво, зачепився за перегородки, 2 сальто і вперся в стовбурі, летів десь 100км/год, дівчина йшла по підсвічуваному світлофорі, винен водій, дівчина злякалась і втікла
—— Показати IP 1 Червня 2018 08:36
Гарно йшов... мінімум 140км.г.
Леонід Показати IP 1 Червня 2018 09:01
Чудовий результат ! Сам живий, пасажир живий, пішохід живий,автомобіля немає! Буде тепер на маршрутках ганяти...
мешканець2 Показати IP 1 Червня 2018 09:28
Журналюги, це було не "...після 23 години 31 травня" Це було вже о 2-3 ночі 1 червня. Не думав що природній відбір ще працює...
сусід до мешканець2 Показати IP 1 Червня 2018 09:39
це було приблизно о 12 годині
Анонім до мешканець2 Показати IP 1 Червня 2018 09:50
Це було в 00.01 сам чув удари,два чи три удари і куча диму,поліція приїхала за 5-6 хвилин,дві швидкі 6-7 хв,пожежна за 7 хв,дуже швидко зреагували
Ого Показати IP 1 Червня 2018 09:40
По Конякіна теж перегони влаштовують на шаленій швидкості після 22.00.
Віктор Показати IP 1 Червня 2018 10:04
Один хлопець на біду купив японськую хонду Він поїхав не тудою і накрився він.. хондою...
123 Показати IP 1 Червня 2018 10:06
Хай тепер за своі кошти асфальт реставрує. Плачу податки, щоб дороги в місті ремонтували, то мало того що крадуть ті гроші , та ще й горе водіі руйнують те, на що тих грошей лишилося!
Міша Показати IP 1 Червня 2018 10:12
Про аварію в Ківерцях нічього немає.
Лучанин Показати IP 1 Червня 2018 11:25
Бачив як він іздить-от очікуваний результат, дівчина на переході ні при чому
Стас до 123 Показати IP 1 Червня 2018 11:28
Слава Богу що люди всі живі залишились, а ти про асфальт думаєш ...пр*дурок!!!
ЕДл до Стас до 123 Показати IP 1 Червня 2018 12:59
А мені всерівно на цього г*пніка, буде далі літати на новому кориті циганському!!!
1234 до Стас до 123 Показати IP 1 Червня 2018 13:18
То давай пр*дурок, будемо іздити по газонам, стовпам, на дитячих майданчиках, в паркан дитсадка паркуватися, в двері твого будинку відемо-аби всі здорові були
Бляхар Показати IP 1 Червня 2018 11:38
Авто на бляхах?
Надійка до Бляхар Показати IP 1 Червня 2018 20:02
Ні
Правдоруб Показати IP 1 Червня 2018 12:08
Цікавий метод утилізації транспортного засобу)
Правдоруб Показати IP 1 Червня 2018 12:10
Чув як лікарі часто авто та мотогонщиків між собою називають "донори".
КУДИ СПІШИМО Показати IP 1 Червня 2018 13:20
Куди ми всі так спішимо, люди милі? Після таких ДТП..... з місця ДТП йдуть або додому, або в лікарню або в трупарню або в тюрму !!!!!!! Бережіть життя і здоров'я, люди добрі, і своє, пішоходів і пасажирів. КОЛИ МИ ВСІ НАВЧИМОСЯ БЕРЕГТИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я І СВОЄ І ІНШИХ. УКРАЇНЦІ ЗАЙМАЮТЬСЯ САМОЗНИЩЕННЯМ . А якщо куди їхали на 5-10 хвилин пізніше приїхати цілим і здоровим самому і іншим не наротити біди - це добре чи погано? ЧОМУСЬ ЯК СТАЄТЬСЯ ДТП ВЖЕ НІХТО НІКУДИ НЕ СПІШИТЬ, ТІЛЬКИ ТОДІ МОЗОК РОЗУМІЄ ЩО СТАЛОСЯ або нічого не розуміє ....
Анонім Показати IP 1 Червня 2018 13:51
Працює в податковій нову купить
lfs до Анонім Показати IP 1 Червня 2018 14:42
Гопота в податковій працює, воно й не дивно-країна д..ів!!!
Саша Показати IP 1 Червня 2018 14:35
Бляшанщик, а номери ДЕ? Ск*тів САДИТИ!!!
Ага до Саша Показати IP 2 Червня 2018 08:11
У тебе голова з бляхи!
живу не подалік Показати IP 1 Червня 2018 14:48
Після 23 години чув як ці їздуни від перехрестя стартанули біля ринку в сторону Троянди звук автомобіля був такий як ніби реактивний літак іде на взльот, пару секунд і сильний удар металу. Цю подію не бачив тільки чув. Чудило вийде з лікарні порвати посвідчення водія і все життя хай ходить пішки.
Анонім до живу не подалік Показати IP 2 Червня 2018 09:19
Вони летіли з троянди до ринку!!!тобто навпаки
Лучанин Показати IP 1 Червня 2018 15:18
А як ганяють мотоциклісти в районі балки після 22 години, і вони не думають ні про кого, де поліція, чи потрібно щоб хтось з цих піда*асів когось збив , чому так кажу бо вони ревуть і ганяють так і їм на всіх мешнкаців наплювати, то дивіться, щоб нам терпець не урвався.
Льоня до Лучанин Показати IP 2 Червня 2018 08:26
Ці пі**раси ганяють по два три мотоцикли щовечора по набережній, ковельській, Чернишевського. Поліції пофіг, а людям вже набридло це остаточно.
Сергій Показати IP 1 Червня 2018 16:20
А зарплати і умови праці у них європейські ?
Анон Показати IP 1 Червня 2018 22:04
-1
Спостерігач Показати IP 2 Червня 2018 08:51
Це не просто Аккорд,а тип S-cпортивний,а резина зношена(дивився особисто).Це перегони і не вина тут дівчини.Хлопакам просто повезло.А ремонтувати бордюри мають ті,хто їх пошкодив,або оплатити.
Анонім Показати IP 2 Червня 2018 09:26
Кожного вечора по цій вулиці перегони,пропоную поставити обмежувач руху,"поліцейських" біля переходу і на початку біля кільця!!!!вже є 2 трупи після чого зробили освітлення,пора зробити обмеження руху і познімати рекламу за якою не видно пішоходів!!!!Не розумію навіщо ці траси роблять без обмежень
Петро Показати IP 2 Червня 2018 12:33
Тарапига
Alexander Показати IP 4 Червня 2018 04:53
Чому ви такі не адекватні? Людина зберегла життя пішоходу, а на рахунок швидкості - то всі так літають!!! А та людина яка переходила - не уважна і далеко не мудра!!!