USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На МП «Устилуг» затримал контрабандистів з наркотиками на півмільйона

13 Січня 2016 16:28
Працівники СБУ спільно з працівниками Волинської митниці ДФС та прикордонниками на Волині затримали контрабандистів з двома кілограмами амфетаміну.

Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області.

Співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Волинської митниці ДФС та прикордонниками затримали поблизу митного поста "Устилуг" на Волині контрабандистів з двома кілограмами амфетаміну. Четверо іноземців на власному автомобілі контрабандно перемістили на територію України наркотики для подальшого збуту.

Співробітники спецслужби затримали наркоділків під час спроби продажу психотропів. За експертними оцінками, вартість вилученого амфетаміну на "чорному ринку" складає п’ятсот тисяч гривень.

Слідчими СБ України відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 305 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
анонім Показати IP 13 Січня 2016 16:38
одного зловили 10 пропостили
777 Показати IP 13 Січня 2016 17:09
Не 2-х, а чотирьох ))))
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 17:14
Молодці, ЧКісти!!! Гарна робота! Well done!!!
просто водій Показати IP 13 Січня 2016 18:17
«.Двоє іноземців на власному автомобілі »-не зрозумів:можливо вони і іноземці, а чому « власний автомобіль »на українській реєстрації???
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 18:24
Треба було відразу до гука в магазин зайти ще його ха пнуть торгує левим люботином а кришує кумец
До аноніма Показати IP 13 Січня 2016 18:36
10 пропустили і те про це знав і мовчав!!! Тільки ти певно не анонім, а інше співзвучне слово. Умнік хр*нов....
Кент Показати IP 13 Січня 2016 19:00
Хоть хтось щось реальне робить! Наркотики зло!!! Молодці, так тримати..
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 20:46
Подивіться на митницю .))*де в нам є такі охайні будівлі?бред !!!це точно не Устилуг !!!
Свідок Показати IP 13 Січня 2016 20:58
А при чому пагранци??? Там їх взагалі не було!!! )))) Але бред. Їх затримали вже за межами поста. Там есбешники з митниками що працюють по наркоті були. Вони і затримали жульбанів! І не 2 х а 4 х поляків...
Полішук Показати IP 13 Січня 2016 21:39
Ну хоть чимось гордіться народ. Для вас люба інформація, як кістка в горлі. Шо за народ, українці? Не продалися ж, а затримали. І я радий.
Шурик Показати IP 13 Січня 2016 21:57
Всерівно хлопаки молодці:-) комусь здоровья зберегли а можливо і життя. Добре що не всі у нас ще продаються.
Я Показати IP 13 Січня 2016 23:52
Як би побільше таких операційспецслужб, що не дають потрапити "цій гидоті" в украінські нічні клуби та притони. Молодці! Слава Украіні!!!
Лис Микита! Показати IP 14 Січня 2016 01:41
Сбушники працюють на результат а не так як наша міліція,пардон.поліція! Тут питання в іншому-наркотичні засоби перевозились через пункт пропуску Устилуг.Питання до митників і погранців-Хабарі в розмірі 10 грв за блок сигарет ,котрий перевозиться контрабандою ви берете,це вже у вас як обовязкова плата,також берете гроші за таксфрі,організовуєте "дорогу" на "перекиди" товару ,150 грв за те щоб вїхати в пункт пропуску без черги і т.д.!!! Це все у вас організовано на належному,високому рівні!!! А за наркотичні засоби вам теж платять?! У вас під носом перевозять наркотики а ви небачите? Пограничникі і ті же митники хамлять як громадянам нашої країни так і іноземцям,попробуй неположи лв-особовий.Погранці відкритим текстом вимагають гроші за перевозку контрабаса! Тут можна оприлюднити купу призвищ хто за що бере і які такси у вас! Ми виведемо вас на чисту воду рано чи пізно.Ми-це народ України!
правдивий до Лис Микита! Показати IP 14 Січня 2016 09:24
Не перевозьте контрабас і не платіть погранцям та митникам!!! Все дуже просто: перестаньте совати ляхам "папєроси" і вони почнуть їздити за ними до вас. І нехай вони платять тим митникам чи прикордонникам. Важка наша буденна реальність...
1222 до правдивий Показати IP 14 Січня 2016 18:51
Красава)
Устим Показати IP 15 Січня 2016 12:43
Ну що ж, РЕСПЕКТ з великої літери.
Анонім Показати IP 17 Січня 2016 22:34
Teraz wy Ukraince nie będziecie pod polskimi sklepami sprzedawać papierosów i wódki!!!!!! BRAWO !!! PS Ruscy się zbliżają ! ;)
Анонім Показати IP 18 Січня 2016 07:45
Тепер ви українці не будуть в польських магазинах, що продають сигарети і горілку !!!!!! БРАВО !!! PS Росіяни йдуть! ;)