USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині УБОЗ вилучив документацію на двох шахтах

21 Лютого 2015 09:07
Вчора, 20 лютого, працівники УБОЗу вилучали фінансову та господарську документацію на першій та дев'ятій шахтах у Нововолинську.

Про це в коментарі Нововолинському інформаційному порталу повідомив Василь Гура - голова профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти № 9 "Нововолинська", який був понятим при вилученні.

Зі слів профспілкового очільника, правоохоронці на момент коментаря здійснювали перевірку фактів порушення закону через неодноразові скарги шахтарів, озвучені публічно та навіть на нарадах у профільному міністерстві.

За наданою нам інформацією, працівники УБОЗу за станом на 21:00 не закінчили вилучення документації на шахті № 9: від ранку і до цього часу перебувають у кабінеті директора шахти; паралельно правоохоронці працювали й на першій копальні.

"Ми не раз заявляли, що директори шахт крадуть вугілля та металобрухт. Такі факти є - це знає чи не кожен шахтар", - каже Василь Гура.

Також гірники повідомляють, що вчора на нововолинських копальнях побували представники компанії "ДТЕК".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Дмитро Показати IP 21 Лютого 2015 09:44
а хіба тих дармоїдів УБОЗ нерозігнали?
рома Показати IP 21 Лютого 2015 09:53
а ти з ними дармоїдив, що так пишеш?
Дмитро до рома Показати IP 21 Лютого 2015 10:12
я то до того гівна діла немаю а вот ти напевно так
рома до Дмитро Показати IP 21 Лютого 2015 10:19
маю. і знаю як воно є насправді. і чого відразу гамно? чим тебе вони образили. І не суди всіх працівників за керівників. там теж нормальні люди працюють
Дмитро до рома Показати IP 21 Лютого 2015 10:26
може і працюють але одиниці. Як УБОЗ якщо їх мали розігнати. і не мені тобі казати як вони жили і за що вони жили
рома до Дмитро Показати IP 21 Лютого 2015 11:08
і за що,і на що жили смертні рядові убозівці? просвіти мене,якщо знаєш, на зарплату.повір я знаю
Дмитро до рома Показати IP 21 Лютого 2015 11:14
я тобі не про простих смертних кажу. да ти і сам знаеш як жили ті що займали чи займають керівні посади і вони самі вині в тому що люди тепер ставляться до всіх структур як до ...
ЩО Показати IP 21 Лютого 2015 10:08
За б* я....а влада!Який в х.я УБОЗ?,коли він Р О З Ф О Р М О В А Н И Й!!!
МВС до ЩО Показати IP 21 Лютого 2015 23:49
тупіца, закон про розформування ще навіть президент не підписав
рома Показати IP 21 Лютого 2015 11:19
тут згідний. Але куди дітись отим простим смертним, в кожного ж діти, сім ї?
Дмитро до рома Показати IP 21 Лютого 2015 11:23
ну то друге питання і напевно саме найважливіше. Бо ті кхо крав то крадуть напевно далі і нічього їм небуде а простій людині думай як вижити і прокормити сімю
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2015 11:28
Цікавий факт,всі привикли обсирати Всіх підряд мєнтів.а як щось станеться кричати МІЛІЦІЯ!Памагі!
до лучанина до Лучанин Показати IP 21 Лютого 2015 14:47
ми бачили як наша міліція рік назат "памагла". крім кришування і збивання бабла вона нічого не вміє. вон в україні її не було рік назат і нічого, вижили. всіх хто там робить є за що посадити - від незаконного притягнення до відповідальності до хабарів і кришування.
петя Показати IP 21 Лютого 2015 11:54
А який вср.ку убоз? Він же розформований? Чи то просто вирішили гниди заробити на шахтах "на коня"?
шахтар Показати IP 21 Лютого 2015 17:04
Шахти це ласий шматок. Убоз навідкриває кримінальних справ. Шахтарям надавали повісток.... Люди замкнуть рот. Типове рейдерське захоплення. Скоро шахти перейдуть в чиісь надійні "злодійські" руки. Слава новій чесній владі!!!
123 Показати IP 21 Лютого 2015 21:11