USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині затримали групу бурштиношукачів

14 Травня 2015 16:41
У незаконних копачів вилучили 2 кілограми бурштину.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Відділом нагляду за додержанням законів органами СБУ, Державної митної служби та Державної прикордонної служби прокуратури області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному проваджені, розслідуваному слідчим відділом УСБУ у Волинській області за фактами незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення – бурштину - на території Маневицького району Волинської області.

Під час слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні 13 травня 2015 року в одному з урочищ на території Маневицької сільської ради в нічну пору доби виявили групу осіб, які незаконно видобували бурштин.

У них вилучили п’ять мотопомп, десять транспортних засобів та близько 2 кілограмів бурштину.

Триває досудове розслідування.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, поки на «чорному ринку» буде попит на бурштин, доти й буде пропозиція, вважає прокурор області.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА ВОЛИНІ ВЖЕ 10 РОКІВ НЕЗАКОННО ВИДОБУВАЮТЬ БУРШТИН
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Сергій Показати IP 14 Травня 2015 16:50
Тільки одну групу ??? Це певно ті хто не схотів ділитись з міліцією .....
па до Сергій Показати IP 18 Травня 2015 17:04
Ні цим міліця дала добро, і Всі охйї....ли що їх взяли.
Патріот Показати IP 14 Травня 2015 17:08
Це закарпатська група. Вона вирішила самотужки без "мзди" копати.Однак.не судилося,)) Самооборона їх "здала". Разом з тим, жоден з попередніх затримань міліції під герівництвом ШПИГИ, не могли знайти бурштин))) А СБУ з першого разу виявили, та ще й 2 кіло,а це вже кримінал...Правда авто вже оголошенні на Закарпатті в розшук,як крадені,а відповідно не будуть підлягати коніфскації,як знаряддя злочину.
им до Патріот Показати IP 18 Травня 2015 17:05
Хто злив??? думай що пишеш. Чиї хлопчики зі зброєю стояли запезпечували порядок, охорону та обілечували бажаючих працювати
паапп Показати IP 14 Травня 2015 18:33
А чому не пишуть скільки осіб звідки вони і так дал...
філолог-краєзнавець Показати IP 14 Травня 2015 21:38
Взагалі-то це територія Маневицької селищної ради, а не Маневицької сільської ради. Зауваження дуже слушне, як для прес-служби прокуратури області. Кумедно звучить, що прокуратура здійснює керівництво, а СБУшники розслідують. Логічніше було би побудувати повідомлення наступним чином: СБУшники спіймали, розслідують, а прокуратори здійснюють процесуальне керівництво..... Погодьтесь панове.........
липа до філолог-краєзнавець Показати IP 15 Травня 2015 06:16
тю. крючкотворство
Очевидець Показати IP 14 Травня 2015 21:42
СБУ явно не в долі по бурштину, а тому ці доблесні рицарі плаща і кинджала можуть не одному слузі народу життя зіпсувати. Хоча комусь і потрібно ці авдіє ві конюшні розгрібати.......... Здивований СБУшніками............. Респект їм.
А до Очевидець Показати IP 14 Травня 2015 21:50
А чи надовго?
Остап Вишня Показати IP 15 Травня 2015 10:10
З КОПАЧАМИ БУРШТИНУ БОРЯТЬСЯ ВСІ: МІЛІЦІЯ, ПРОКУРАТУРА,СБУ...
ав до Остап Вишня Показати IP 18 Травня 2015 17:06
Крім міліції на даний час.
ррр до ОСТАПА Показати IP 15 Травня 2015 10:42
БОРЯТЬСЯ ВСІ - забули кавички поставити " МІЛІЦІЯ, ПРОКУРАТУРА, СБУ"