USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На в'їзді в Голоби - масштабна ДТП

13 Лютого 2017 09:04
Аварія за участю кількох транспортних засобів трапилася вранці 13 лютого поблизу смт Голоби Ковельського району.

Декілька транспортних засобів зіткнулися на в'їзді в селище, поблизу залізничного переїзду.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці. На фото видно, що ДТП за участю 5 машин.

На місці аварії працюють правоохоронці. У прес-службі волинської поліції повідомили, що є постраждалі. Інформації про загиблих немає.



Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом ДТП.

Відео з місця ДТП оприлюднив у Фейсбуці волинський активіст Сергій Поха.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика.


ПОЖЕЖНИКИ ВРЯТУВАЛИ ЖИТТЯ ЖІНЦІ, ЯКУ ЗАТИСЛО В АВТО ВНАСЛІДОК ДТП В ГОЛОБАХ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
коля Показати IP 13 Лютого 2017 09:15
то п....ць!аби всі живі були
водій Показати IP 13 Лютого 2017 10:06
А це все тому що, дорогу треба посипати, хімією, яка розчиняє лід, а не піском, чи землею посипають. Податки платяться , а дорожні служби нічього нароблять,
911 Показати IP 13 Лютого 2017 10:09
це пряма відповідь стану та якості доріг. Ганьба злодіям укравтодору .
петр Показати IP 13 Лютого 2017 10:38
Одні із за "0" роботи дорожників авто бють і люди травмуються ... а ця корупція з постійним розкраданням грошей тільки обертів набирає ... коли вже хоч одного закатають в дорогу ... поліцаям тоже побарабану ... в них одна відмазка "неврахували дорожньої обстановки" ... 03.02.17 ввечері з луцька до ковеля їхав ... це просто п..ц повністю лід на дорозі ... їхав в довжелезній колоні на 2 передачі до голоб ... тільки там машина з піском зявилась ...
Алла Показати IP 13 Лютого 2017 10:38
Шановні водії, ганьба звичайно укравтодору і їх керівникам, але не забувайте і про швидкість, яку Ви демонструєте, не винуйте тільки дороги, бо самі літаєте і не думаєте про їнших, проявляєте своє геройство, а в результаті - життя людей.
Олександр Показати IP 13 Лютого 2017 12:54
Швидкість звичайно потрібно зберігати, але на днях їхав на Львів і по трасі на Горохів зі швидкістю 60км машину кинуло так... благо що Господь зберіг та машина вилетіла в кювет зі снігом де обійшлися дрібними пошкодженнями. Стан доріг жахливий це реально