USD 27.85 28.05
  • USD 27.85 28.05
  • EUR 32.6 32.85
  • PLN 7.5 7.65

На Романюка подали до суду

Активісти волинської громадської ініціативи «АнтиКримінальний Моніторинг» звернулися до окружного адміністративного суду з позовом, у якому вимагають притягнути до кримінальної відповідальності колишнього голову облдержадміністрації Миколу Романюка через службову недбалість.

Про це 31 серпня повідомили у прес-службі Громадянської ініціативи «АнтиКримінальний моніторинг».

За керівництва Романюка в області з держрезерву було викрадено 25 тисяч тон зерна, чим завдано державі збитків на суму близько 35 мільйонів гривень, - йдеться у повідомленні.

«Волинська обласна державна адміністрація та безпосередньо її голова Микола Романюк зобов’язані були здійснювати контроль за зберіганням та використанням вказаних 25 тисяч тон зерна, які були передані ЛКХ № 2 на зберігання. Обставини незаконного перероблення зерна та реалізації виготовленої муки були виявлені тільки після того, як Романюка звільнили з посади. Вважаю, що Микола Романюк не виконував покладені на нього як на голову обласної державної адміністрації визначені чинним законодавством України повноваження», - каже співкоординатор громадської ініціативи АКМ Андрій Сажнєв (на фото).

Громадські активісти, посилаючись на Закон України «Про державний матеріальний резерв» відзначають, що «місцеві органи виконавчої влади забезпечують дотримання підприємствами, установами та організаціями вимог законодавства з питань формування, зберігання і використання запасів матеріальних цінностей державного резерву».

Таким чином, у період з 2008 до початку 2010 року Волинська обласна державна адміністрація та її голова у той період – Микола Романюк – своєю бездіяльністю завдали шкоди державі Україна, українському народу та безпосередньо жителям Волинської області, оскільки не здійснювали належний контроль за зберіганням і використанням майна держави, переданого Луцькому комбінату хлібопродуктів №2. Було завдано збитки в особливо великих розмірах. Микола Романюк був наділений усією необхідною для виконання посадових обов’язків повнотою влади, тому лише його власне суб'єктивне ставлення могло привести до відсутності контролю за зберіганням та використанням державного майна переданого в державний матеріальний резерв, а отже він має нести особисту майнову та немайнову відповідальністю на рівні з Волинською обласною державною адміністрацією.

Якщо волинська Феміда дослухається до аргументів громадських активістів, бездіяльність Волинської обласної державної адміністрації та Миколи Романюка у сфері здійснення повноважень щодо зберігання і використання запасів матеріальних цінностей державного резерву, буде визнана незаконною.

Також позивачі просять суд винести окрему ухвалу про притягнення до кримінальної відповідальності Миколи Романюка через службову недбалість на посаді голови Волинської обласної державної адміністрації.

Судовий позов є лише першим кроком у діяльності громадської ініціативи. У подальшому громадські активісти планують залучити волинян (як експертів громадського сектору, так і звичайних громадян) для створення рейтингу корупційних скандалів, щоб волиняни знали своїх «героїв», - кажуть в АКМ.

Для того щоб оперативно інформувати волинян про діяльність «АнтиКримінального Моніторингу» його активісти планують найближчим часом відкрити інформаційний сайт «Волинь без корупції».

Окрім судового позову активісти надішлють відповідне звернення й до прокуратури Волинської області, з вимогою притягнути Миколу Романюка та інших посадових осіб, які заподіяли державі мільйонні збитки, до кримінальної відповідальності.

«Наша ініціатива виникла як спільна ініціатива активних волинян про те, що корупцію можна подолати лише разом. З одного боку громадяни мають зрозуміти, що корупція – ганебне явище, яке просто нищить нашу країну, а з іншого боку чиновники не мусять почуватися безкарними: за свої дії чи бездіяльність вони мають нести відповідальність», - вважає спів-координатор громадської ініціативи АКМ Андрій Сажнєв, який власне і є позивачем.
Загрузка...
Коментарів: 33
Депутат Показати IP 31 Серпня 2010 21:27
Сажнєв ха-ха-ха проти Романюка....Того сажнєва не буду казати з якої партії вигнали, він неврівноважений, свої дії не контролює, таких треба в псих-лікарню на обстеження....Це людина зкатегорії шизіків....
Ігор Показати IP 31 Серпня 2010 21:31
Щось дуже схоже міркування на проплачене базікання. Я вчився разом з Андрієм. Він ще студентом був в громадському русі. Нормальний чоловік. Молодець! Хай виведе на чисту воду тих крадіїв.
Недепутат Показати IP 31 Серпня 2010 21:38
Да хто його посадить?! Ви що жартуєте?Вже ж і директора хлібокомбіната на підписку з тюрми відпустили. Ну злякала влада трохи Романюка, аби зговорчівий більш був і на кручечку йшов на мера. Я дивуюся як той Саднєв не побоявся судутися з Романюком?
Ігор до Недепутат Показати IP 1 Вересня 2010 12:17
Ага, нормальний активіст. Платний підгавкувач пана Бондара
вого КРОК Показати IP 31 Серпня 2010 22:08
Lol)))
Рибак Показати IP 31 Серпня 2010 22:08
Давно пора виводити на чисту воду справжніх організаторів, а то звикли стрілочників садити - видно піщла велика риба!
смішний Показати IP 31 Серпня 2010 22:10
клоун!!!! що ти робиш(***??????
знаю Показати IP 31 Серпня 2010 22:28
Правильно, але.. нічого не вийде... За Романюком стоїть Партія Регіонів
Депутат Показати IP 31 Серпня 2010 22:28
Це не проплачене міркування, а реалії життя... А по-друге хто такий сажнєв щоб ще комусь платити, щоб тут на нього писали, це я просто випадково зайшов і побачив статтю, от і написав....Я з ним пересікався пару раз - марионєтка в чужих руках з неврівноваженою психікою...
а я запалив Показати IP 31 Серпня 2010 22:32
значить розказую. сьогодні це все дійство знімалось в лєтніку 925 на Театральному майдані. Головним режисером постановщиком був Андрій Лучик редактор Хронік Любарта. знімалось це на камеру Аверса, і записувалось по кадрах. чувак який давав інтервю був просто заляканий і читав все з листочків які йому дав Лучик. от вас чуваки і спалили. думайте де влаштовуєте шабаші
Сергій Показати IP 1 Вересня 2010 08:26
Не важливі особисті якості цього хлопця. Яка різниця? Важливо інше, що він насмілився в такий спосіб відстояти права волинян. Сккільки у нас партій, начальників, політиків? Багато, правда?! Але всі мовчать і ніхто не хоче псувати стосунки з Романюком, бо він із владою дружить. Всі думають, а може яке своє питання треба буде перетерти зним. Молоток - Андрій!
Глядач Показати IP 1 Вересня 2010 09:42
Раніше таким займались пенсіонери-маразматики, від скуки... Якщо садити Романюка, то можна разом і президента з прем"єром, що поставили безтолкового губернатора, і профільного міністра, і мера міста, в якому той хлібокомбінат. Маразм одним словом. Чувака на фотці хтось намовив, а той не довго думав.
джентельмен удачі Показати IP 1 Вересня 2010 10:03
"Кто ж его посадит? Он же - памятник" (с)
йован Показати IP 1 Вересня 2010 10:06
Молодець!Вузький круг людей давно знав чого вартий "тихий" Романюк, тепер буде знати широкий загал волинян.Згідний з оцінкою бувшого як три "Б"- безхребетний, безхарактерний, безвольний.Багатьом деребанщикам саме такого мера і треба.
саме так Показати IP 1 Вересня 2010 10:55
Якщо Партії Регіонів вдасться протягнути Романюка в мери - нічого ніхто йому вже не зробить....
виборча компанія стартувала Показати IP 1 Вересня 2010 12:23
100% проплата. Привід - піарний. Редактор постав хоч це.Чи ВН в долі?
За БОНДАРА!! Показати IP 1 Вересня 2010 14:04
А я пропоную подивитись скільки Бандар нахапав . Шановний Бондар і на вас є багато чого не приємного!!! РОманюк не крав 100% .
Поло до За БОНДАРА!! Показати IP 1 Вересня 2010 14:36
А я кажу - "Романюк крав тим, що нічого не робив!" - бездіяльність та халатність посадової особи це злочин гірше ніж прама крадіжка!
123 Показати IP 1 Вересня 2010 14:20
Заказуха вищої марки. Він був порядним губернатором і залишається дуже чесною людиною
Питання до 123 Показати IP 1 Вересня 2010 14:38
А зерно куди ділося?
йован до Питання Показати IP 1 Вересня 2010 15:12
Туди куди й гречка!
вовк Показати IP 1 Вересня 2010 15:25
І Зарем-бея туди ж - в тюрму!
Ястребок Показати IP 1 Вересня 2010 15:29
До 123 і всіх інших. Ну звичайно, заказуха. Хтось вірить у те, що таке можна вчверити безплатно? Якщо так, то чому на Бондара ніхто не подав до суду? Не було за що? Ха-ха тричі...
Ястребок Показати IP 1 Вересня 2010 15:47
Забув сказати: якби за Сажнєвим (або над ним) не стояли дуже серйозні дядьки з грошима і владою, ніхто б і не знав про його подачу до суду. Дивно, що дехто з читачів "ВН" цього не розуміє і починає його хвалити. Чи цим займаються штатні коментатори, яким ті самі дядьки теж платять копійчину?
Олег Показати IP 1 Вересня 2010 18:33
Народ, а про це діло вже вся Україна гуде - http://www.anti-crime.org/articles.php?ni=25303
Ігор Показати IP 1 Вересня 2010 21:13
Ага, мені теж "пощастило" про це почитати: http://www.umoloda.kiev.ua/number/1728/159/61123/
Колобок Показати IP 1 Вересня 2010 21:54
Нарешті хтось вирішив повоювати з зажравшимися чиновниками, які вже давно людей вважають електоратом... Не знаю цього чувака, і не впевнений що у нього щось вийде, але наперед бажаю удачі
Замовна справа Показати IP 1 Вересня 2010 22:20
100% замовна. Вибори на носі.
Олег Показати IP 1 Вересня 2010 22:33
Мені в принципі ця тема пофіг, але зачипила. Гнали, що Сажнєву не підсилу ця боротьба. Почитайте його блог. Толково написав чувак. http://www.volyn-korupciya.net/index.php?option=com_myblog&show=2010-09-01-19-04-27.html&Itemid=62
справедливий Показати IP 2 Вересня 2010 11:21
Ну може і заказуха. АЛЕ. Без підтримки такого монстра як Романюк до суду так просто не притягнеш. Тому мені все рівно хто стоїть за цим - головне щоб відбувся суд і кожному дали по заслугам. Крадії.
міля Показати IP 2 Вересня 2010 20:56
Після мера-Романюка з міста Луцька залишиться те, що залишлилося від КХП Держрезерву (дирка від бублика).
хочу правди Показати IP 3 Вересня 2010 13:15
Романюк, чесно дай відповідь суду куди подів 25 тисяч тонн(!) зерна з КХП а тоді балотуйся на мера
Вася Показати IP 3 Вересня 2010 20:40
Зато Шиба Б.П. міста грабанув(земля, дороги і т.д.) і хоть би шо - судді куплені!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.